Opowiadania w kategorii Miłosne

“Miłosne”

Miłość z przypadku. Rozdział III

Dodał/a: MyDreams 2017-03-24 18:34:40 czytano 507 razy

-Panie profesorze nie umiem rozwiązać tego zadania… – powiedziała jedna uczennic stojąca przy tablicy. -Jak to nie umiesz? Czy ty sobie zdajesz sprawę z tego że to podstawy ekonomii?! Siadaj! Jeden z odpowiedzi! Ludzie zacznijcie się uczyć! Kolejna osoba do odpowiedzi …. Jessica – wstałam powoli i ruszyłam do tablicy, wiedziałam jak rozwiązać to zadanie ale było ono wykraczające (…)

Mętlik cz8

Dodał/a: blanka0705 2017-03-23 22:18:22 czytano 510 razy

– Troche jestem wyspana i idę troche się rozbudzić bieganiem. A przyczynił się do tego Karmel – wzruszyłam ramionami i się lekko uśmiechnęłam – A właśnie miałam pytać – oparłam się o blad w recepcji – Jest tutaj jakaś siłownia ? – podniosłam jedną brew ku górze z zaciekawienia. Marcel słuchał mnie uważnie cały czas patrząc się na mnie. Gdy skończyłam mówić uśmiechnął się i wyciągnął jakąś teczke spod blatu. (…)

– Dwa Oblicza – Rozdział .2. –

Dodał/a: Dametka.a 2017-03-21 23:30:34 czytano 345 razy

– Hej Ty! Zaczekaj ! – chłopak nie zwracał na mnie uwagi, więc zawołałam raz jeszcze – Zaczekaj ! Odwrócił się, pilnując by kaptur nie spadł z jego głowy – Mówisz do mnie? – powiedział marszcząc brwi – Tak, do Ciebie – podbiegłam do niego i kiedy już pokonałam delikatną zadyszkę zaczęłam mówić dalej – Pamiętam Cię z wypadku (…)

Mętlik cz7

Dodał/a: blanka0705 2017-03-20 19:27:22 czytano 454 razy

Trzymając róże w ręku i idąc pod ręke z troskliwym, tajemniczym i przyciągającym Danielem czułam się wyjątkowo. Śnieg pod naszym każdym krokiem “chrupał”, a płatki śniegu które spadały z nieba opadały na ziemie i na nas. Ulice były pięknie oświetlone, a jego oczy mieniły się w tym blasku. Cała drogę zastanawiałam się gdzie on mnie zabierze (…)

Pierwszy miesiąc

Dodał/a: Karolkalala99 2017-03-18 09:48:40 czytano 649 razy

Zacznijmy od początku mam na imię Karolina, jestem uczennicą pobliskiego LO. Niestety jestem dopiero “kotem” w tej szkole. Nie jest mi tu łatwo. Zostawiłam swoich znajomych i w podążaniu za marzeniami zapomniałam o nich. Prokurator, radca prawny, adwokat. Ciągle nie mogłam się zdecydowac. Wracając autobusem zawsze któryś z pasażerów musiał stać. Dziś był nim przystojny Paweł. Chodził do maturalnej klasy (…)

Ostatnie wspomnienie. Rozdział 5

Dodał/a: Roześmiana 2017-03-17 21:27:03 czytano 243 razy

Jako, żejesteśmy stałymi klientami często dostawaliśmy na wypróbowanie jakieś noweodsłony pierogów. Pamiętam, jak kiedyś przynieśli nam po 2 pierogi, opiekane, aw środku mieszanka z serem i jagodami, a wszystko było polane miodem. Byłydobre, a wręcz pyszne, ale miały jedną wadę : nie można było ich zjeść więcejniż trzy. Człowiekowi robiło się tak słodko w buzi, jakby połknął półcukierniczki cukru (…)

Mętlik cz6

Dodał/a: blanka0705 2017-03-15 23:06:08 czytano 465 razy

Zaczelam snic. Na poczatku mojego snu pojawil sie Kewin, ktory mnie caluje. Nie chcialam tego przerwac choc musialam, bo wiedzialam ze cos zlego sie wydarzy. Nagle w moim snie pojawila sie Kewina dziewczyna, byla zla i plakala. Wtedy ujarzlam w niej sama siebie, jak ja zostalam zdradzona. Wiedzialam jak sie czuje. Nagle moj sen sie zmienil pojawil sie w nim Oli, ktory przybliza sie coraz blizej do moich ust, a ja chce sie  (…)

Dar XV

Dodał/a: An Caroline 2017-03-15 22:08:35 czytano 342 razy

– jak najszybciej – zapewnił ją, po czym przytulił do siebie. Bardzo przypominała mu jej matkę, którą okropnie wielbił. Może z wyglądu dość podobna była do świętej pamięci jego brata, ale z charakteru tak sama delikatna i krucha jak jej matka. Miała jej uśmiech to na pewno mógł stwierdzić, jej kolor skóry, długie tak samo jej włosy. Widać szła w ślady swojej mamy. Siwy starzec przyglądał się im w lekkim szoku, twierdził (…)

Dar XIV

Dodał/a: An Caroline 2017-03-15 21:50:32 czytano 238 razy

Dotarli wreszcie do domu. Wszyscy uradowani mieli wrażenie, że cały koszmar ich się skończył. – a ty słyszałeś, że Amber chciała pozbyć się Dayany i Twojego syna ? – spytała siedząc na sofie w pokoju gościnnym, gdy dzieci biegały bawiąc się. Siedziała na szarej, długiej sofie z nogami podkulonymi oparta o swojego narzeczonego, on obejmował ją ramieniem co chwile ją dotykając (…)

Dar XIII

Dodał/a: An Caroline 2017-03-15 21:36:47 czytano 230 razy

Będąc w domu dziećmi zajęła się Marry. Michael wniósł swoją kobietę życia do swojej czerwonej sypialni, zaraz po tym kopnięciem nogą zamknął drzwi. Postawił ją na podłodze, a ona nie traciła swojego uśmiechu. – kocham cię Michaelu – wyznała spoglądając na niego, a on spojrzał na nią w lekkim szoku (…)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.