Opowiadania w kategorii Miłosne

“Miłosne”

Twoim lub jego śladem 7

Dodał/a: Nancy88 2017-02-11 20:30:51 czytano 257 razy

– Ey ja za chwile wrócę – powiedziałam i poszłam do swojego pokoju. Przebrałam się w krótkie spodenki i koszulkę , służące za piżamę i zeszłam na dół. Emily robiła popcorn i szykowala przekąski. -Wzięłam żelki popcorn i colę wraz ze szklankami a ona resztę. Polożyłyśmy to na stoliku a same klaplysmy na sofie. Wzięłam pilot do ręki i  (…)

Czekałam na znak od ciebie Cz. XII

Dodał/a: PsychoCzekoladka 2017-02-11 16:32:42 czytano 233 razy

-Niech pani mi da jekieś śilne uspokajające, czuję jakbym miała wybuchnąć emocjami a nie mogę. Zaraz eksploduję – powiedziałam patrząc jej w oczy, widziałam w nich zrozumienie czyli przeżywała coś podobnego jak ja, ale w tym rzecz że nie chciałam się jej wyżalać i jej słuchać. Przytaknęła i wyszła zapewne po leki, usłyszałam jakąś rozmowę na korytarzu, bez trudu rozpoznałam wszystkie głosy. Amy, Christian i…All.  (…)

Uciekając przed przeszłością

Dodał/a: M. 2017-02-11 13:17:34 czytano 265 razy

Ostatni raz spojrzałam na wnętrze pokoju. Postanowiłam zostawić wszystkie zdjęcia, pamiątki rodzinne a co najważniejsze swoją przeszłość, którą w żaden sposób nie potrafiłam zmienić. Spakowałam się w małą walizkę. Wziełam najpotrzebniejsze rzeczy jakie wtedy przyszły mi na myśl. W walizce znajdowały się ubrania, kosmetyki, zapasowy telefon, aparat i kilka zeszytów z zestawem długopisów. Przejechałam jeszcze dłonią o (…)

Dar VIII

Dodał/a: An Caroline 2017-02-11 11:04:16 czytano 249 razy

To było szalone pomyślała idąc na dół wraz z córką. Dziś miał się odbyć słynny obiad z panem Richardem Sanchezem. Ubrała długą jasno beżową spódnice i zwykłą z długim rękawem, białą bluzkę. Było dość zimno, Michael nic się nie odzywał tylko pomógł założyć ciepły płaszcz Kierze, a ona pomogła dzieciom się ubrać podczas gdy podjechał samochodem. Całą trasę milczeli, choć mieli sobie tyle do powiedzenia. Wczorajsza noc była (…)

Nie była tancerką -rozdział 1-

Dodał/a: Zoey 2017-02-10 22:54:24 czytano 240 razy

A tego najwyraźniej oczekiwał od niej Raphael Jones, najbardziej znienawidzona postać w (dość krótkiej, co prawda) historii jej życia. Zdecydowanie był to typ człowieka, który wybiera sobie osobę, na której wyżywa frustrację i akurat musiała mu czymś podpaść już na samym początku. Uwagi w jej kierunku, przytyki, obraźliwe komentarze skryte pod przykrywką korekcji jej postawy stały się elementem jej porządku  (…)

Twoim lub jego śladem 6

Dodał/a: Nancy88 2017-02-10 16:29:20 czytano 206 razy

To była jego siostra..mogłam inaczej zareagować a ja wybiegłam z kawiarni! No świetnie! Jeszcze pomyślał, że jestem zazdrosna. Choć jak go tak zobaczyłam z nim jakoś dziwnie się poczułam. No ale mniejsza. Spuściłam głowę i się nie odzywałam. Po chwili czarnowłosy podniósł mój podbródek do góry i niespodziewanie pocałował mnie lekko w usta. Pogłębiłam pocałunek i po kilku minutach oderwaliśmy się od siebie (…)

Ostatni Cios Prolog

Dodał/a: A.L.M 2017-02-09 19:57:18 czytano 307 razy

-Jesteś zwykłą dziwkom! -krzyknął, kopiąc ją w brzuch, odwrócił się i po prostu odszedł. Emily zamknęła oczy i próbowała sobie przypomnieć chwilę, w których była szczęśliwa z Olafem. Wszystko było dobrze, dopóki nie zaczął brać narkotyków, najpierw zaczęli się kłócić, potem zaczął się na niej wyżywać, gdy coś poszło nie tak w pracy lub na spotkaniu z klientem. Czasami nawet wystarczył słabo doprawiona zupa, żeby się zdenerwował. (…)

Zagubiona, Rozdzial 1

Dodał/a: Pingwinek 2017-02-08 21:08:04 czytano 223 razy

Patrzylam na swoje odbicie w lustrze nie mogac uwierzyc w to czego swiadkiem bylam przed chwila. Na swojej twarzy dostrzeglam wszystkie te emocje, ktore wypelnialy moje wnetrze: zlosc, smutek, gorycz i rozpacz. Myslami wrocilam do wytarzen, ktore mialy miejsce 10 minut temu. Nie mogac znalezc Nicka, swojego chlopaka, zaczelam pytac sie obecnych na imprezie znajomych. Nikt nie widzial go od dluzszego czasu, wiec nie (…)

Twoim lub jego śladem 5

Dodał/a: Nancy88 2017-02-07 22:33:33 czytano 211 razy

Weszłam do łazienki, załatwiłam potrzeby fizjologiczne, umyłam ręce i spojrzałam w lustro. Wyglądałam słabo, zaczerwienione i podkrążone oczy , dobrze , że pomalowałam rzęsy wodoodpornym tuszem inaczej wyglądałabym gorzej. Przemyłam lekko twarz i wyszłam z pomieszczenia. Zaczęłam kierować się do stolika, jednak zobaczyłam, że ktoś już zajął moje miejsce…Przeszłam obok stolika i choć słyszałam nawoływanie  (…)

Dar VII

Dodał/a: An Caroline 2017-02-07 15:22:59 czytano 233 razy

– to dobrze – szepnęła i nim zdążył zareagować, a nawet zorientować. Wpiła się mu w usta. Bez wahania odwzajemnił ten dar. To był dar, który od niej dostał. Najpiękniejszy dotąd dar odkąd ją poznał. Całowali się zachłannie, jakby miał skończyć się jutro świat. Co w nią wstąpiło, nie umiała tego wytłumaczyć jedynie chciała go całować i poznawać jego ciało, natomiast on poznawał jej ciało, wędrował dużymi dłońmi po jej  (…)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.