Opowiadania w kategorii Miłosne

“Miłosne”

Miłość? Rozdział 4

Dodał/a: Opowiadanievmiłosne 2020-05-11 19:54:25 czytano 967 razy

-Jak mogę wygadywać takie rzeczy? Śmieszny jesteś- mówiąc to odsunęłam się od Bartak i podciągnęłam kurtkę pokazując ślady na rękach po samookaleczeniu się- A to co to jest?! Nie kłam że nie widziałeś tego wcześniej, ja siedziłam na łóżku ty na fotelu rodziców nie było w domu płakałam wyciągnełam żyletkę zaczełam się ciąć, spojrzałeś na mnie i uśmiechnełeś się tylko i wyszedłeś z pokoju, nie zabrałeś mi tego z ręki nie odezwałeś się tylko się uśmiechnełeś i wyszedłeś!!!!-wykrzyczałem  (…)

Miłość? Rozdział 3

Dodał/a: Opowiadanievmiłosne 2020-05-04 12:53:18 czytano 884 razy

-Jak nigdy w życiu- powiedziałam lekko się uśmiechając , patrzyliśmy sobie w oczy gdy nagle Bartek przyciągnął mnie do siebie położył ręce na moich biodrach, nasze twarze dzieliły milimetry kilka milimetrów, poczułam jego ciepłe usta na swoich położyłam ręce na jego szyji. Delikatnie przygryzł moją wargę na znak żebym otworzyła usta tak też zrobiłam, pocałunek był namiętny ale i delikatny, pełny miłości. Nie wiem ile tak się całowaliśmy, ale usłyszeliśmy chrząknięcie więc od razu oderwaliśmy się  (…)

Miłość? Rozdział 2

Dodał/a: Opowiadanievmiłosne 2020-04-27 15:53:32 czytano 780 razy

-I tak mnie nie powstrzymacie i nawet nie próbujcie! Jesteście naiwni skoro myśleliście że po jakiejś jednej głupiej rozmowie przestane przyjaźnić się z Bartkiem!-Rzucam i poszłam na tyły szkoły. Widziałam jeszcze przez ramię że coś krzyczał ale miałam to gdzieś, byłam zła że nie dostanę auta i jeszcze ten chłopak czemu cały czas o nim myślę?! (…)

Miłość? Rozdział 1

Dodał/a: Opowiadanievmiłosne 2020-04-25 18:58:37 czytano 1080 razy

Obudził mnie głośny krzyk, przestraszona szybko wstałam z łózka i zobaczyłam mojego brata Domia w drzwiach -Japierdziele! co się dzieje!??-spytałam i lekko się zdziwiłam widząc, że się uśmiecha -Spokojnie siostra, oddychaj mama powiedziała że mam cię obudzić więc przyszedłem a że nie budziłaś się jak cię szturchałam to zaczęłam się drzeć-powiedział śmiejąc się jak głupi -Nienawidzę cię- Odpowiedziałam i wybuchnęłam śmiechem -Dobra zbieraj się bo musimy zajechać jeszcze po (…)

Miłość? Przedstawienie postaci

Dodał/a: Opowiadanievmiłosne 2020-04-24 20:36:17 czytano 1165 razy

[Amelia] 16 lat , szczupła,chodzi do 1 klasy liceum,164cm, blondynka, ma brata Dominika i przez to głównie przyjaźni się z chłopakami ale też trochę z dziewczyna ma najlepszą przyjaciółkę Monikę, nie ma chłopka. Chodzi na zajęcia taneczne i amatorsko gra w siatkówkę (…)

Different Story

Dodał/a: Aga66 2020-04-10 11:39:51 czytano 668 razy

Powiew chłodnego powietrza sprawił,że zadrżała. Pociągnęła nosem i otarła łzy wierzchem dłoni.Spojrzała po raz ostatni na swoją ukochaną rzekę. Słońce, które już praktycznie zaszło, odbijało się w niej swoimi ostatnimi siłami. Niczym wspomnienie czegoś pięknego, pozostawiając po sobie jedynie ciemność. Wstała i zabrała swoją bluzę z pomostu.Cały jej świat zawirował, ale wiedziała, że odnalazła tu jego część. Musiała jedynie odszukać pozostałe i złożyć z nich układankę ponownie. Niczym  (…)

Dla zabawy cz.3

Dodał/a: Gabi666 2020-03-20 21:07:44 czytano 725 razy

Po ostatnim razie nie napisał . W środku tygodnia wybrałam się z Olą na zakupy do Galerii i tam go zobaczyłam . Przeszedł koło mnie jakby mnie nigdy nie widział i to jeszcze ze swoją byłą dziewczyną . Wróciłam do domu jeszcze nigdy się tak nie czułam ja po prostu się zakochałam tylko nie w tym mężczyźnie co trzeba . Chciałam mu wykrzyczeć w twarz co o nim myślę ale wiedziałam jaki był układ między nami . Zostało mi tylko udawać , że jest wszystko dobrze . W sobotę pisali do mnie znajomi czy  (…)

Trudna miłość

Dodał/a: Szczurek 2020-03-13 14:15:06 czytano 604 razy

Róża Dunaj odłożyła pióro na szklany blat stołu w salonie, gdzie właśnie siedziała. Jej zielone oczy jeszcze do niedawne pełne szczęścia i blasku teraz są pełne łez, które znalazły już ujście i niczym strumienie płyną po bladych policzkach aż do kącików ust. Czarne niczym węgiel włosy, splecione w niedbałego koka, z którego uwolniło się kilka kosmyków, opadając na twarz. Drżącymi dłońmi zgięła kartkę i włożyła ją w śnieżno białą kopertę (…)

Dla zabawy cz.2

Dodał/a: Gabi666 2020-03-06 11:42:59 czytano 966 razy

Wysiadła z auta z uśmiechem na twarzy i poszła ja zaraz za nią . Podszedłem do recepcjonistki wziąłem klucze i zaprowadziłem ją do pokoju . W pokoju zacząłem ją całować . Ściągnąłem koszulkę i dalej się całowaliśmy w trakcie zacząłem ją rozbierać . Myślałem , że zrezygnuje i ucieknie ale była tak pijna , że mogłem robić z nią co chciałem . Nie sądziłem , że jest taka dobra w łóżku . Nie mogłem przestać na nią patrzeć była taka piękna . Po stosunku ona położyła się spać . A (…)

Dla zabawy cz.1

Dodał/a: Gabi666 2020-02-28 01:12:19 czytano 951 razy

Jak co sobotę wieczorem wybieram się z przyjaciółką Olą na imprezę. Idę tylko dlatego , że Olka błaga mnie dopóki się nie zgodzę . Ola jest wyższa ode mnie szczupła i przy niej tracę pewność siebie . Będąc już na imprezie a może bardziej domówce nie żałowam alkoholu bo jak zwykle Olka poszła szukać jakiegoś frajera a ja tylko byłam od poprawiania jej fryzury. Gdy wypiłam 4 drinki poszłam na balkon . Oglądając ludzi bawiących się na dole za moimi plecami rozpętała się bujka . Ja jak to ja  (…)