Opowiadania w kategorii Miłosne

“Miłosne”

Bambam i ty cz 16 mała Nutka

Dodał/a: Juleka 2017-01-19 14:05:57 czytano 211 razy

2 tygodnie później Kindża stała przy oknie wpatrując się w biały świat. Był styczeń i dziewczyna zdawała sobie sprawę, że największe mrozy nadejdą dopiero w lutym. Jako mała dziewczynka co roku wyczekiwała zimy i śniegu. Zamyślona lekko zadrżała, gdy męskie ręce objęły ją w pasie. – I co księżniczko ładnie teraz na dworze?- zabrzmiał z tyłu kojący głos jej chłopaka Bambama. – Czy ja wiem Bam? Jako dziecko kochałam śnieg i (…)

Dar

Dodał/a: An Caroline 2017-01-18 13:39:46 czytano 569 razy

Miłość głębokie uczucie do drugiej osoby. Każdy wie co to motyle w brzuchu, uginające się kolana, przyspieszony oddech, czy przyśpieszone bicie serca. Kiera Flynn znała je doskonale odkąd skończyła jedenaście lat. Jej obiektem westchnień był on. Idealny, niebieskooki, ciemny blondyn, z wysportowaną sylwetką. Austin Sanchez był synem znanego, irlandzkiego miliardera, od niej rok starszy mimo to jeszcze w tej samej szkole (…)

Tajemnica domowego piekła Cz. X

Dodał/a: Emily :* 2017-01-16 11:48:31 czytano 361 razy

Mama wyszła z pokoju. Wooow , Em śpi u mnie w domu a ja nie mogę z nią rozmawiać? Okrutny Boże spraw aby mi matka wybaczyła, nie będę tu siedział. Wychodząc na korytarz rozglądałem się niczym uchodziec który popełnił jakieś przestępstwo i chowa się przed FBI. Przejrzałem sypialnie gościnne ale nie spodziewałem się że mama umieści ją w tej którą ja urządzałem. Em spała odkryta, pierzyna leżała skopana na  (…)

ZŁAPANA W PUŁAPKĘ (PROLOG)

Dodał/a: Gabi_piszę 2017-01-15 23:56:30 czytano 305 razy

– Oczywiście. Otóż jak wiesz dzisiaj miałem dzisiaj zebranie z firmą konkurencyjną odnośnie połączenia się. – Susan pokiwała głową wiedząc, jakie to zebranie było dla niego ważne gdyż gadał już o nim od miesiąca – Więc wracając do sedna naszego tematu, właściciel nie mógł się pojawić więc wysłał swojego syna. No i tu zaczyna się śmieszna część opowieści. Jego syn wpadł na sale gdzie siedział zarząd obu firm w  (…)

Niezniszczalna miłość czy głupie zauroczenie? Rozdział 50

Dodał/a: słoneczko :* 2017-01-15 22:11:43 czytano 546 razy

– Tak. Nathan jest mój, a ja jego. Kocham Nathana.- Zbliżyłam się do Nathana i złączyłam nasze usta. Tak bardzo chce żeby Matta to zabolał. Tak ja mnie gdy zobaczyłam jego zdjęcie z Laurą całujący się.Teraz wreszcie rozumiem co Nathan chciał mi powiedzieć.Wreszcie wszystko dokładnie mi wyjaśni. Jakim prawdę Matt wraca i mówi, że ja go kocham. Przecież to jest śmieszne. To on wszystko zniszczył. To wszystko jest jego wina i (…)

Nie oddam Cię nikomu … część 7.

Dodał/a: Iris 2017-01-12 19:47:28 czytano 603 razy

W drodze do hotelu obydwoje milczymy, jest tyle słów które chcę wykrzyczeć ale nie potrafię. Tony siedzi obok mnie z jego miny jestem w stanie wyczytać jak bardzo jest niezadowolony za dobrze go znam. Jedziemy do hotelu doskonale wiem którego przecież sama rezerwowałam im pokoje. Jest późna noc mimo to Warszawa tętni życiem podjeżdżamy pod najdroższy hotel w mieście drzwi od samochodu otwiera nam konsjerż  (…)

Jutro będzie lepiej. 4

Dodał/a: M. 2017-01-12 00:44:14 czytano 369 razy

Wstałam z bardzo ciężkim bólem głowy. Poza tym okropnie chciało mi się pić wody, lecz nie wiedziałam czy zdołam cokolwiek wypić nie wspomnę już o jedzeniu. Myślałam, że z każdym moim ruchem mogę zwymiotować. Pierwszy raz dopadł mnie chyba taki kac. NIgdy nie upiłąm się tak mocno. To chyba przez to, że bardzo rzadko piłam, ponieważ nie towarzyszyłam Olafowi w imprezach. Oparłam się o zagłówek naszego łóżka i  (…)

Przyjaźń czy miłość? cz.21

Dodał/a: aga12x 2017-01-10 16:17:04 czytano 450 razy

Czy bajki zawsze mają dobry koniec? Czy to jest bajka czy tylko sen na jawie? Tak oświadczył mi się. Czy się tego spodziewałam? W życiu. Czy jestem szczęśliwa? Oczywiście! Czy się boję? Jak diabli. Tak więc czy można się bać i jednocześnie skakać z radości? Tak. Obawa przed bolesnym upadkiem jest zawsze. Od nas zależy jak to się potoczy (…)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ ROZDZIAŁ VIII

Dodał/a: Żan 2017-01-09 20:20:59 czytano 556 razy

– Decyduj – zaczął. – Raczej masz tu większość do wymiany. Mogę ci pomóc. Rzuciłem okiem i części są w porządku, ale padła ci chłodnica i silnik się przegrzewa. – Podszedł do otwartej maski i znowu zaczął coś tam sprawdzać. – Poza tym nie masz przedniej szyby. Trzeba też wymienić światła, niektóre przewody. Zakryć zadrapania i nałożyć nowy lakier. Felgi też zgubiłeś – spojrzał na mnie kiedy podszedłem. – Jakieś życzenia? (…)

NIE POZWÓL MI ODEJŚĆ ROZDZIAŁ VII

Dodał/a: Żan 2017-01-08 20:46:08 czytano 494 razy

– Kacper, gliny! – wpadł nagle spanikowany Jurek i zaczął wrzucać cały nasz zapas broni do torby podróżnej. Nie było czasu na wyjaśnienia, tylko pomogłem mu pakować. Zająłem się też naszą forsą, bo nigdy nie wiadomo czego chcą i co będą przeszukiwać. – Przez okno – kazał i je przede mną otworzył. Wypchnąłem wszystko, a zaraz rozległo się rytmiczne pukanie. – No ruszaj. – Wypchnął mnie, a ja upadłem plecami na trawnik (…)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.