Opowiadania w kategorii Miłość nieszczęśliwa

“Miłość nieszczęśliwa”

Miłość i przeznaczenie III

Dodał/a: Pisarka 22 2019-06-04 00:31:58 czytano 414 razy

– Nie schodź poraz kolejny do tematu pieniędzy. Wiesz,że ja nie jestem jakąś materialistką. Nie wybrałam Cię dla pieniędzy tylko dlatego,że Cię kocham i dobrze o tym wiesz. Wystarczy,że u mnie w domu wszystko wokół się tego kręci. Chcesz być jak moja matka czy ojciec? Dla nich nie liczy się coś takiego jak miłość tylko po trupach do celu żeby mieć jak najwięcej tych pieniędzy. Rzygać mi się chcę jak o tym pomyślę (…)

Kiedyś pisaliśmy ze sobą codziennie. Dziś nawet się nie znamy.

Dodał/a: BlackTatoo 2019-04-18 17:40:15 czytano 1189 razy

Znaliśmy się. Często widywaliamy się na zajęciach sportowych. Nie specjalnie podobał mi się z wyglądu, za to charakter miał świetny. Miły, kulturalny, wesoły, śmieszny i do tego straszna gaduła. Lubiłam go jako kolegę. Zastanawiałam się czasami co taki gość jak on robi z taka kobieta jak ona. Z wyglądu? Nic specjalnego. Z charakteru? Dramat. Zarozumiała, nadeta panna z bogatego domu. Odnosiłam wrażenie, że próbuje ciągle udowodnić swoją (…)

Miłość i przeznaczenie II

Dodał/a: Pisarka 22 2019-04-12 19:39:30 czytano 767 razy

Kiedy znajdowaliśmy się już w recepcji przy ladzie stała wysoka blondynka z wywalonym biustem,a jej uśmiech raził na kilometr. Trochę zazdrościłam innym kobietom takich atutów . Tym bardziej,że ja nie grzeszyłam takimi kształtami. Łukasz nigdy nie poruszał tematu moich piersi. Kiedy z ciekawości pytałam co o nich sądzi to zawsze była gadka,że się czepiam albo w ogóle unikał odpowiedzi. Nie zdziwiłoby mnie to gdyby pod pretekstem zaniesienia  (…)

Miłość i przeznaczenie

Dodał/a: Pisarka 22 2019-04-03 15:00:31 czytano 1175 razy

Zaczęłam się do niego zbliżać i powoli ściągać marynarkę z pleców. Patrzył się na mnie jak zahipnotyzowany. Nigdy tak nie robił więc jego zachowanie trochę mnie zaskoczyło,ale nie przestałam. Potem przeszłam do jego guzików w koszuli,a moje usta od razu do delikatnych pocałunków w szyję. Gdy nawet na to nie reagował spytałam (…)

Spoglądając za horyzont

Dodał/a: Aexcits 2019-01-24 13:26:30 czytano 218 razy

Stałam i oglądałam słońce, które odbijało się od tafli morza. Idealnie współgrało z zachodem słońca. Stałam na przeciw wielkiej dużej kuli słonecznej, która z sekundę na sekundę znikła za horyzontem. Słyszałam przyjemny szum fal, odbijających się od innych fal i kończących się na odbijaniu od piasku. Nie było mi zimno, ale czułam chłód na całym ciele i przyjemny dreszcz na plecach. Tak, potrzebowałam wolności od innych osób. Za dużo ludzi w koło  (…)

Zakochana do szalenstwa w Tacie

Dodał/a: Aneta 2019-01-09 16:03:15 czytano 1896 razy

Kiedy miałam 13 lat, mama zginęła w wypadku. Tato się totalnie załamał, na pogrzebie płakaliśmy ja i on, on płakał cały dzień i wieczór , nigdy go takiego nie widziałam, bo nigdy nie pamiętam żeby płakał. Nie mogę opisać co czułam wtedy na pogrzebie i potem ale moją miłość do niego strasznie wzrosła jeszcze.Wieczorem położył se do łóżka zapłakany , ja trochę poleżałam w swoim, ale po jakiejś godzinie już nie mogłam i przyszłam do niego i weszłam do łóżka i zaczęłam pocieszać. On przytulił mnie  (…)

starszy chłopak…

Dodał/a: zosga 2018-09-17 22:42:58 czytano 740 razy

Następnego dnia, nie poszła do szkoły, bo postanowiła pomóc w sztabie. Z samego rana zdążyła zrobić niechlujnego koka i założyc soczewki. Była zawstydzona jak przypomniała sobie o chłopaku, oszołomił ją nie wiadomo czym. Nie był bardzo przystojny, nie podchodził też za bardzo pod jej gust, ale jednak coś w nim było. Szybko okazało się że Paweł wraz z nowopoznanym Patrykiem będą dzisiaj chodzić po szkołach jako wolontariusze. Zawstydzona przekazała puszkę chłopakowi  (…)

Jedno przesunięcie – wstęp

Dodał/a: Misza 2018-08-25 22:41:45 czytano 537 razy

W poprzednim roku, pod koniec roku szkolnego, przyjechałem że szkoły i poinformowałem rodziców, że będę miał czerwony pasek na świadectwie. Bardzo się ucieszyli i pogratulowali mi. Poszedłem do swojego pokoiku który dzielę ze starszym bratem. Położyłem się na łóżku i zacząłem przeglądać internet. W pewnym momencie poczułem że doskwiera mi samotność; nie miałem wielu znajomych i nigdy w życiu nie miałem dziewczyny. Postanowiłem założyć konto na tinderze i po paru minutach (…)

Ta jedna chwila

Dodał/a: Nikki 2018-08-15 21:34:57 czytano 1563 razy

Pierwszy raz spotkałam go w szkole. Zaczęliśmy chodzić razem do klasy. Tak w dużym skrócie – miał problemy w nauce, a ja radziłam sobie całkiem dobrze, więc mu pomagałam pod koniec roku. Gdy mu coś tłumaczyłam, gdy byliśmy blisko, czułam się dziwnie. Nie potrafiłam sobie tego wytłumaczyć. To było niesamowite uczucie. Nie jestem jednak głupia i zdawałam sobie sprawę, że nasz związek nie byłby możliwy. Dlaczego? Za bardzo się różniliśmy od siebie. W zasadzie to my byliśmy stworzeni  (…)

Miłość bez przyszłości

Dodał/a: Sandra1202 2018-06-12 10:33:36 czytano 541 razy

12 lat temu poznałam go ..:) miał na imię Paweł , starszy 6lat ode mnie . Gdy przyszedł czas do pierwszego spotkania ja byłam jeszcze dzieckiem miałam zaledwie 13lat . Był moim najlepszym kolegom , z czasem stał sie moim przyjacielem i tak zostało. Do dnia gdy mi sie przyśnił , obudziłam sie i wiedziałam ze sie w nim zakochałam . Tego (…)