O przyjaźni

Zbiór opowiadań w kategorii “O przyjaźni”

Gdzie to się skończyło?

Dodał/a: Mycha 2014-12-05 19:35:32 czytano 394 razy

Zaczęło się od podstawówki.Poszłam do pierwszej klasy,nie znałam nikogo prócz jednej osoby,córki mojej koleżanki mamy.Od samego początku zaczęłyśmy się przyjaźnić i spędzać ze sobą każdą wolną chwilę.Cieszyłyśmy się i świetnie bawiłyśmy.Martwiłyśmy się o siebie nawzajem i dbałyśmy. Byłyśmy nierozłączne praktycznie.Dość szybko minęło te 6 lat podstawówki. Poszłyśmy do tego samego gimnazjum lecz nie tej samej  (…)
W stronę słońca cz.2

Dodał/a: Nieograniam 2014-11-11 15:49:21 czytano 199 razy

Rano obudziłam się z wielkim uśmiechem na twarzy.Wyobrażałam sobie jak ja sama z Michałem , chodzę wśród pól i śmiejemy się.A słońce świeciło by tak pięknie…Kocham te wakacje!-krzyknęłam do siebie gdy wyszłam na balkon by pooddychać świeżym powietrzem.Pogoda była cudowna.Mama pojechała już do pracy.Tata jeszcze spał i moje siostry też.Poszłam pobiegać,ale niestety cała droga była zablokowana  (…)

Przyjaciółka z ośrodka cz,1

Dodał/a: ask- @sandi1121 2014-10-25 21:57:12 czytano 339 razy

Szłam ścieżką rozmyślając o moim dalszym życiu.Nagle zobaczyłam pewna dziewczynę idącą przez skwer,z tyłu pies,miała ona na sobie niebieski rozciągnięty sweter i czarne spodnie.Wtedy po raz pierwszy uśmiechnęła się do mnie,ja również odwzajemniłam się jej uśmiechem…
Od tamtej pory spędzałyśmy razem czas,wspólne spacery,wygłupy,wspomnienia,rowery (…)

Biolada.pl - Zdrowa zywnosc

Stonley Academy 2

Dodał/a: Lelly 2014-10-24 19:58:39 czytano 167 razy

Bała się ale nie chciała tego okazać nie mogła tego okazać. Musiała być dobra i wzorowa. Tego chcieli rodzice, ich trzeba słuchać. Spojrzała w błękitne jak jej oczy niebo. Dodało jej to otuchy. Szkoda, że rodzice musieli już jechać. Mogli chociaż ze mną tu wejść. I co z tego że nie weszli. Nic to nie zmienia, i tak się boi. Prostuje się i idzie do tej pięknej bramy. Jest ona jakby je złota cała się błyszczy. Rzeźbiona. Śliczna. Tak. To są myśli  (…)

Stonley Academy

Dodał/a: Lelly 2014-10-10 19:30:15 czytano 216 razy

Zawsze ta sama śpiewka. Zawsze to samo. Lelly nie cierpiała tego. Ale miała tylko 12 lat i nie mogła nic zrobić. Wstała wyciągnęła walizkę i zaczęła mechanicznymi ruchami zaczęła się pakować . Wszystko co miała. Najważniejszy był jej pamiętnik i książki. A i jeszcze piosenki i gitara. Tak Lelly miała tyle talentów o których jej rodzice nawet nie chcieli wiedzieć. Nie interesowali się nią. Miała mieć dobre oceny i wzorowe zachowanie i tak  (…)

Ku przestrodze…

Dodał/a: Marysiaaa 2014-08-30 13:36:12 czytano 644 razy

Była z Nim przez te wszystkie miesiące, każdego dnia, nawet kiedy sama potrzebowała wsparcia, była dla Niego. Przyzwyczaił się do Niej, a ona nie wyobrażała sobie dnia bez jego głupiego pytania „Co tam?”. Czekała, wpatrując się w ekran komputera, mając nadzieje, że zaraz usłyszy upragniony dźwięk czatu, który wydawał jej się dźwiękiem Jego słów. Nie wydawało jej się nic w tym dziwnego, że codziennie piszą o innej  (…)
Best Friend Forever ?

Dodał/a: Nika 2014-08-17 23:02:16 czytano 505 razy

Lipiec 2013 r. Był piękny lipcowy dzień. Byłam w pracy. Zbiór borówki prestiżowa praca dla młodzieży na jaki kolwiek zarobek. Tam poznałam pewną dziewczynę.. Nie chce ujawniać jej danych.. Zakumplowałyśmy się momętalnie. Zaczęłyśmy wychodzić ,spędzać z Sobą wiele czasu. Mijały dni.. tygodnie.. Wiele razem przeszłyśmy, wiele razem dokonałyśmy.. byłyśmy jak siostry, nie rozłączne..wspólne smutki, wspólna radość. Jeżeli jedna z  (…)

Najlepszy Przyjaciel.

Dodał/a: Nikola 2014-08-16 08:57:42 czytano 699 razy

Był weekend. Wraz z moją przyjaciółką Izą wybrałyśmy się na lody, a potem poszłyśmy na spacer do parku. Od samego początku zauważyłam, że Iza coś przede mną ukrywa. W tym dniu była nieśmiała co do niej było nie podobne, bo zawsze była rozgadana i nigdy jej się nie zamykała buzia. Zdziwiło mnie, ale nie chciałam pytać o co chodzi. Trochę poplotkowałyśmy, śmiałyśmy się i w końcu poszłyśmy w swoje drogi. Szłam do domu  (…)

Prawdziwa Przyjaciółka

Dodał/a: Buntowniczka 2014-07-31 20:19:05 czytano 620 razy

– Patrz, nikomu się nie podoba twój rower. Wszyscy się śmieją tylko, a ja sama mam z ciebie beke hahhahahahhaha – zaśmiała się Karolina.
– Ale mi się podoba. Gówno mnie obchodzi co inni myślą. Nie mam ochoty z wami nigdzie jechać! Obie jesteście siebie warte! – krzyknęła Maja. Zabrała rower i pojechała do domu. Dziewczyny potem za nią. Zamknęła się w łazience, nie chciała ich słuchać. Dziewczyny ją szantażowały że to koniec przyjaźni. Jej to nie obchodziło (…)

Marzenia się spełniają. Cz2

Dodał/a: ~BELLA 2014-07-26 11:34:27 czytano 215 razy

W szkole Samanta porozsyłała reszcie przyjaciół SmS “Przypadek czy przeznaczenie musimy pogadać Samanta”.
-Nie wiesz o co jej chodzi?-Spytał Dawis Oliwię. Oczywiście ona się przstraszyła bo zapytał nie witając się.
-Nie wiem…Ale chyba wiadomo o co w tym wszystkim chodzi (…)


  « 1 2 3 4 5 6 7 »  Ostatnia