fantastyka

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako “fantastyka”

Zaginiona

Dodał/a: Arris 2016-05-02 13:40:35 czytano 1084 razy

Wróciłam do domu. Szkoła niewątpliwie była najgorszą rzeczą w moim życiu. Zawsze gdy ktoś pytał czego nie lubię najbardziej, odpowiadałam bez namysłu: ,,szkoła”. O tak na samą myśl miałam odruchy wymiotne… brr. Jej pozycja jeśli chodzi o najgorsze rzeczy w życiu, była na samej górze. Znajdowała się dokładnie nad pytaniami typu ,,Co najgorszego spotkało cię w życiu?” itp. Odpowiadając więc na nie cierpiałam  (…)

Cisza

Dodał/a: Atte 2016-02-16 16:39:07 czytano 1044 razy

Najpierw jest ciemno. Nie widzisz własnego ciała. Potem czujesz pustkę i dziwną lekkość. To przeżywa każdy. Jeśli jednak nie jesteś człowiekiem, to potem zaczyna się dziać coś dziwnego. Ból rozrywa twoje ciało na milion kawałków. Wiesz, że coś jest nie tak. Uświadamiasz to sobie w momencie, gdy otwierasz oczy i wracasz do powłoki, która służyła ci przez wiele lat. Nie jest jednak już taka sama. Wiele istot zyskuje w ten  (…)

Ametyst – ROZDZIAŁ 8

Dodał/a: L. De. Marks 2016-01-11 21:50:52 czytano 896 razy

– Chcę dowiedzieć się wszystkiego – ośmieliła się powiedzieć Ginthia. Wszystkie spojrzenia skierowały się na nią przez co zaczerwieniła się. Podniosła głowę i po raz kolejny poczuła wzrok Guilliama. Nie mogła znieść tych oczu. Miała wrażenie, że zaraz może ją zahipnotyzują, a może porażą swoją przenikliwością, albo nienawiścią. Co kryje się za tym spojrzeniem? Co kryje się w nim? – nasunęły jej się pytania – Nieważne. (…)

Początek wiecznego życia cz.26 KONIEC

Dodał/a: voldemortismylife 2015-12-26 18:57:28 czytano 1332 razy

-Dobrze teraz wyjdę, ale wiedz, że nie spocznę dopóki cię nie odzyskam! – wykrzyczał te słowa, po czym wyszedł. Głęboko, bardzo głęboko w duszy chciałam zapłakać, ale tego nie zrobiłam. Nie pozwoliłam sonie na słabość, która wzbudziłaby strach, że dawna ja może wrócić. Teraz stoję przed swoimi poddanymi, odarta z uczuć, z wszelkiego dobra. Patrzą na mnie z ogromnym szacunkiem, są lojalni i robią to czego (…)

Początek wiecznego życia cz.25

Dodał/a: voldemortismylife 2015-12-26 14:28:21 czytano 997 razy

Czułam, że już nic mi nie przeszkodzi. Nie martwiła mnie żadna sprawa, oprócz tego co ugotuję na kolację. Byłam w błogim nastroju. Cieszyłam się mając świadomość, że nic mi nie przeszkodzi w zwykłym życiu. Ułożyłam się wygodnie na kanapie czytając materiały, z księgi cieni od Pani Marge z pobliskiej biblioteki. Kobieta obeznana była w sprawach mojego świata. Rozpoznała mnie kiedyś, gdy wracałam z zakupów. Poznałyśmy (…)

Co on w sobie ma? cz.1

Dodał/a: Lisunia Black 2015-12-25 06:19:36 czytano 1693 razy

-Hej nie płacz…no już-widząc, że nadal płacze, przytula ją do siebie. Na początku Bella się opiera i próbuje się wyrwać, ale wiedząc, że to na nic, bo on jest silniejszy w końcu poddaje się i przytula do niego. On widząc w jakim jest stanie siada z nią na jednej z pobliskich ławek. Jest już północ i Isabella jest śpiąca i powoli zasypia w jego ramionach. On zauważa to i uśmiecha się widząc przytuloną do jego piersi dziewczynę (…)

Początek wiecznego życia cz.24

Dodał/a: voldemortismylife 2015-12-21 11:17:30 czytano 993 razy

-Cześć Kate, jestem Dylan- Chłopiec jakby zapomniał o sytuacji, opowiadając mi o swoim życiu jako czarodziej. Przyznam, nie słuchałam go. Myślami byłam bardzo daleko, obawiałam się, iż więcej osób mnie rozpozna. Przerażona byłam na myśl, że Charlie może się wszystkiego dowiedzieć. Znienawidziłby mnie, a bez niego jestem nikim. Nie mając go u swego boku, w pełni oddałabym się złu (…)

Ametyst – ROZDZIAŁ 7

Dodał/a: L. De. Marks 2015-12-19 23:05:54 czytano 1021 razy

– Ah! W końcu mogę cię znów zobaczyć Ginthio! – Starszy mężczyzna podszedł i posłał dziewczynie wielki, serdeczny uśmiech. – Słuchajcie! – wszystkie spojrzenia skierowały się w stronę zdezorientowanej dziewczyny. – Oto moja wnuczka! – Ginthia z ogromnym zdziwieniem, może nawet przerażeniem, popatrzyła na staruszka. Nie mogła wydusić z siebie ani słowa (…)

Ametyst – ROZDZIAŁ 6

Dodał/a: L. De. Marks 2015-12-14 23:46:29 czytano 860 razy

– Zebranie, Główna Sala, 12.00. – powiedział krótko i jak zwykle oschle. Nie odezwał się już ani słowem i zamierzał wyjść. Ginthia miała wrażenie, że chłopak naprawdę jej nie lubi. Czy tylko ją tak traktował? Czy wszystkich innych również? Naprawdę ją to denerwowało. Ale nie chciała zaprzątać sobie nim głowy. Był przepełniony obojętnością i nie chciała się z nim zadawać. Zauważyła, że Chris właśnie przekracza próg (…)

opowiadania nastolatek, fantasy, fantastyka, wampiry, miłość voldemortismylife

Dodał/a: voldemortismylife 2015-12-10 14:38:38 czytano 1606 razy

Nie czułam ani nie słyszałam Daniela i Susanne. Odczekałam dwa dni w ciemnym, głuchym, pozbawionym pożywienia schronie, na wypadek gdyby wpadli na pomysł, żeby zaczaić się przed budynkiem. Usychałam z pragnienia, moje ciało się kurczyło. Kolor skóry przypominał szaroniebieski. Żyły stały się bardzo widoczne. ‘Zło musi jeść’- dogryzałam sobie. Zrozumiałam, że od kiedy pierwszy raz naruszyłam stronę zła (…)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.