Dla zabawy cz.3

GABI
Napisał do mnie ” To co do następnego razu ”
Spotkaliśmy my się tak dwa razy . I za każdym razem byłam pijana bo wiedziałam , że na trzeźwo nie dałabym rady .
Po ostatnim razie nie napisał . W środku tygodnia wybrałam się z Olą na zakupy do Galerii i tam go zobaczyłam . Przeszedł koło mnie jakby mnie nigdy nie widział i to jeszcze ze swoją byłą dziewczyną . Wróciłam do domu jeszcze nigdy się tak nie czułam ja po prostu się zakochałam tylko nie w tym mężczyźnie co trzeba . Chciałam mu wykrzyczeć w twarz co o nim myślę ale wiedziałam jaki był układ między nami . Zostało mi tylko udawać , że jest wszystko dobrze . W sobotę pisali do mnie znajomi czy pójdę z nimi na imprezę , napisałam tak tylko dojdę po 1 w nocy. Nie chciałam go spotkać .
WOJTEK
Po ostatniej nocy z nią . Nie mogłem przestać o niej myśleć . Wiedziałem , że ona coś do mnie czuła bo już kilka razy miałem takie sytuacje , że dziewczyny zakochiwały się we mnie tylko ja tego nieodwzajemniałem . Z Gabi było inaczej aż mnie denerwowało to , że tylko zamknę oczy i widzę ją. Napisała moja była , że chce wrócić i naprawić nas związek . Nie kochałem jej byłem z nią tylko dlatego , że była dobra w łóżku i ładna . W galerii gdy zobaczyłem Gabi nie wiem dlaczego ale chciałem żeby była zazdrosna i specjalnie koło niej przeszedłem. Jak co sobotę stałem na bramce miałem skończyć o 1 ale nie miałem ochoty siedzieć z byłą i zostałem . Wiedziałem , że Gabi nie będzie . Było pół godziny po pierwszej poszedłem na drugą sale i zobaczyłem ją . Tańczyła koleżankami ona mnie nie widziała . Po chwili jakiś gość wziął ją do tańca jak zobaczyłem , że coraz bardziej się do niej przytula aż z nerwów ruszyłem w ich stronę ale zatrzymała mnie moja była . Za nim znikli mi z oczu zobaczyłem jak jej szepcze coś do ucha objął ją i gdzieś odeszli . Cały następny tydzień spędziłem na rozmyślaniu co ona robi.
GABI
Na impreze przyszłam o 1 w nocy z nadzieją , że go spotkam ale się tak nie stało i może to dobrze . Bo bardzo miło spędziłam czas z moim starym kolegą. Codziennie wieczorem wychodziłam z paczką i siedzieliśmy na naszych miejscówkach . Mój kolega Karol aż za bardzo się do mnie przystawiał a ja tylko starałam się nie myśleć o Wojtku i spędzać miło czas z Karolem . W sobotę tak samo przyszłam na imprezę po 1 w nocy.
WOJTEK
Swojej dziewczynie powiedziałem , że będę do rana stał na bramce i nie musi po mnie przychodzić . Chciałem spotkać Gabrysie i wiedziałem , że spotkam ją po 1 w nocy .
Dobiła ta godzina poszedłem na drugą sale i zobaczyłem jak ten koleś ją całuje od razu podszedłem i powiedziałem , że musimy pogadać wziąłem ją za rękę i wyszedłem z nią . Ten gościu szedł za nami ale moi koledzy z ochrony go zatrzymali a ja dosłownie rzuciłem Gabrysie na ramię bo się wyrywała i wsadziłem ja do auta . Nic się nie odzywała dopóki nie ruszyłem .
– Przepraszam Wojtek co ty robisz !?
– Kim jest ten koleś ?
– Nie będę Ci się tłumaczyć . Mogę wysiąść ?
– To odwiozę Cię do domu .
– No dobra .
Była taka obojętna po tej krótkiej rozmowie w ogóle się nie odezwała . Podjechałem pod jej dom.
– Dzięki Wojtek mam nadzieję , że zapomnimy o tym wszystkim co było .
Nawet nie zdążyłem się odezwać tak szybko odeszła. Czego ona za mną nie szaleje!? Przecież ja mogę mieć każdą . Wróciłem do domu moja dziewczyna czekała na mnie w seksownej bieliźnie . Podeszła do mnie zaczęła mnie całować a ja tylko myślałem o Gabi . Tak bardzo chciałem żeby to była Gabi , że odepchnąłem ją i powiedziałem , że jestem zmęczony i idę spać .
GABI
Zakochałam się w Wojtku gorzej być nie mogło. Dobrze , że w aucie do niczego nie doszło . On tak na mnie działa , że zrobiła bym dla niego wszystko . On nigdy nie będzie z taką dziewczyną jak ja . Pewnie teraz ma ubaw ze mnie bo kolejną dziewczynę wykorzystał . Na pewno się domyśla , że coś do niego czuję . Ale postaram się traktować go jak kolegę .
WOJTEK
W środę kolega zorganizował grilla . Wiedziałem , że będzie tam Gabrysia . Jak przyszedłem z dziewczyną Gabi była już podpita od razu zauważyłem . Stał przy niej ten koleś obejmował ją a jej to nie przeszkadzało . Ja siedziałem z dziewczyną i gdy tylko Gabi nas zauważyła od razu obejmowałem , całowałem dziewczynę . Zrobiło się ciemno i zobaczyłem jak ten koleś szarpie Gabi . Za nim podbiegłem ona już uciekła . Uderzyłem go w twarz padł na ziemię a ja pobiegłem za nią .
Szukałem ją z pół godziny po chwili usłyszałem płacz . Siedziała nad wodą . Podszedłem do niej za nim zdążyłem się odezwać ona wstała i zaczęła krzyczeć
– Co ty jeszcze ode mnie chcesz ! Nie wystarczy Ci , że dzięki tobie mają mnie za dziwkę !?
Przypomniałem sobie jak na samym początku chwaliłem się kolegom co robiłem z Gabi .
– Gabi ale to nie tak .
– A z resztą sama się na to zgodziłam . Nie mogę mieć do ciebie pretensji . Ale mogę cię poprosić abyś zniknął z mojego życia .
W tamtej chwili załamałem się . Wolałem żeby mnie zwyzywała bo mniej by zabolało .
– Przepraszam byłem głupi .
– Nie masz za co przepraszać to ja byłam głupia , że się na to zgodziłam .
– Dlaczego ten koleś cię szarpał ?
– Na pewno chcesz wiedzieć ?
– Tak .
Chciałem ją przytulić ale co podchodziłem to się odsuwała . Aż siadła na dużym kamieniu a ja obok niej . I zaczęła mówić .
– Ten koleś to Karol się nazywa i w trakcie spotykania się ze mną twoi koledzy odpowiedzieli mu co ty ze mną robiłeś . Dzisiaj cały czas próbował się dobierać do mnie aż w końcu chciał ze mną gdzieś iść w ustronne miejsce . Jak powiedziałam żeby się odwalił zaczął mnie szarpać i wyzywać od dziwek i przecież jestem łatwa.
– Odwiozę Cię do domu .
Zaprowadziłem ją do auta kazałem jej poczekać . Poszedłem myślałem , że złapie tego kolesia ale było za późno . W aucie powiedziała jeszcze , że Karol jutro wyjeżdża za granicę . Zmieniłem trasę nie chciałem jej zawozić do domu. Chciałem być z nią , przytulić i już nigdy nie puścić …………………………………………………

Dodał/a: Gabi666 w dniu 20-03-2020 – czytano 794 razy.
Słowa kluczowe: On ona miłość namiętność Gabi666

Komentarze (0)

Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Dla zabawy cz.3"

(pole wymagane)

(pole wymagane)

(pole wymagane)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.