Życie...rozdział 1

Rozdział 1
Dziś był bardzo deszczowy dzień. Nikola czekała właśnie na zajęcia fortepianu w szkole muzycznej. Była wysoką, zgrabną dziewczyną o błękitnych oczach i szczerym uśmiechu. Kochała zwierzęta i naturę. W życiu najważniejsze były dla niej 3 rzeczy :
• Szczęście
• Przyjaciele
• Miłość
Miała bardzo dużo zajęć. Grała na wielu instrumentach, chodziła do studia tańca, śpiewała i robiła tysiąc jeden rzeczy na raz. Zawsze zależało jej na rodzinie i przyjaciołach, ale nie mogła się z nimi często widywać. Ten natłok zajęć zaczął ją coraz bardziej przytłaczać, miała coraz mniej czasu. Czasami chciała to wszystko zostawić, ale i tak kochała to co robi. W życiu brakowało jej jednak miłości. Jej rodzice byli w separacji, mieli się rozwieść. Przez to nie raz musiała okłamywać swoją rodzinę, choć wcale tego nie chciała. Czasami miała wrażenie, że pomimo tylu przyjaciół i tak jest z tym wszystkim sama. Brakowało jej osoby, która ją przytuli, pocałuje i wesprze w trudnych sytuacjach. Marzyła o tym, żeby miała właśnie takiego chłopaka. Jest wielką marzycielką… Zawsze chodzi z głową w chmurach. Po prostu nie ma bardziej roztargnionej osoby od niej.
Bardzo podoba się jej pewien chłopak o imieniu Oskar. Nie wierzy, że mogłaby z nim być kiedykolwiek. On jest popularny i chodzi wyższej klasy…Nikola uważa że Oskar ma ją gdzieś, ale nikt nie wie jak jest naprawdę. Nigdy nie rozmawiała z nim więcej niż 5 minut ale była w nim bardzo zakochana. Sama nie wiedziała jak można tak bardzo kochać kogoś, kogo się prawie nie zna. Znała dużo dziewczyn, którym podobał się Oskar. Jedną z nich była Emilia – ładna dziewczyna z równoległej klasy. Nie chodziła z nim do klasy, bo on chodził do b a ona do a ale Nikola wiedziała, że on strasznie się jej podobał. Dziewczyna nie wie czy są razem ale nawet nie chce wiedzieć!!! Oskar nie zwracał na Nikole uwagi, a przynajmniej takie miała wrażenie. Odkąd go poznała, nie mogła przestać o nim myśleć. Z każdym dniem chłopak podobał się jej coraz bardziej. Kiedy pisała z jego kolegą (- Markiem , który mieszkał blisko niej, a Oskar bywał u niego bardzo często) , albo kiedy widywała Oskara koło swojego domu kiedy odwiedzał Marka to robiła sobie nadzieję. Na następny dzień przychodziła do szkoły i myślała, że może coś się zmieni, ale on nie powiedział jej nawet cześć. Kiedyś nawet wracał z nią ze szkoły, rozmawiał na przerwach, witał się , a teraz? Odwraca głowę i udaje, że jej nie zna i tak na każdej przerwie. Za każdym razem kiedy go widzi cierpi coraz bardziej . O jej problemach wiedzą tylko 2 osoby – jej najlepsze przyjaciółki Natalia i Julia. To były jedne z najważniejszych osób w życiu dziewczyny. Jej dni wyglądały dzień po dniu tak samo. Szkoła , nauka, szkoła muzyczna. I tak codziennie. Była już tym naprawdę zmęczona. Miała dość swojego życia. Dzień w dzień zastanawiała się, czy ono ma jeszcze sens...

Mam nadzieję, że sie podobało. Czekajcie na następne rozdziały.
Za wszystkie pomyłki i niedociągnięcia przepraszam.
Dodał/a: Lovciaaa w dniu 25-11-2017 - czytano 475 razy.
Słowa kluczowe: miłość nastolatki szkolna miłość nastoletnia miłość love Lovciaaa

Komentarze (1)

Martyna123dnia 2017-12-03 09:09:40.

Super,2 część już jest!?

Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Życie...rozdział 1"

(pole wymagane)

(pole wymagane)

(pole wymagane)