związek

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "związek"

Zgubiona? Czy może odnaleziona?

Dodał/a: Ziemniaczana 2017-04-20 23:48:52 czytano 552 razy
Było po pizzy, Wiktoria zostawiła sok. Karol pomyślał że to mój sok, na drugi dzień po w-f przyszedł mi go oddać, chciałam mu podziekować ale nie wiedziałam jak(?!). Zauważyłam w jego oczach że mu sie podobam i odrazu zrozumiałam o co mu chodzi, o pocałunek! No cóż dałam. Odrazu zaiskrzyło, zakochałam sie po uszy.. dosłownie. Chociaż pierwsze 3 miesiące myślał że jestem kur*ą" gdy sie o tym dowiedziałam po 3  (...)

Czy jeszcze kiedyś będą razem ?

Dodał/a: qwerty 2016-12-05 23:44:33 czytano 837 razy
Rok 2014 czerwiec. Jeszcze przez 3 dni miałam 17 lat . Była sobota , wybierałam się na długo wyczekiwaną przeze mnie imprezę razem z koleżankami ze szkoły. Przygotowania , makijaż , fryzura , typowe dla każdej z nas. Kiedy razem z koleżankami dostałyśmy cynk o nadjeżdżającej taksówce udałyśmy się przed dom. Impreza jak impreza było znakomicie. Po pewnym czasie ujrzałam Patryka chłopaka , którego  (...)

Jestem silna i mówie było minęło, ale w środku rozpierdala

Dodał/a: xdaga 2016-10-23 23:15:57 czytano 430 razy
Nasz związek był niczym z obrazka, wspólne randki, wypady i spacery. Wpieranie w ciężkich dniach. Pamiętam jak jego Ojciec patrzał sie z strony bo ona go odciągnie od piłki. Wszytko sie zmieniło kiedy miał jechać na mecz o 4 w nocy i strasznie nie chciał. Mówiłam mu ze musi to zrobic bo to szansa dla niego i jego przyszłości. Posłuchał mnie a kiedy jego tata się dowiedział, przeprosił mnie że tak powiedział. Czułam sie nieswojo z  (...)

Czekałam na znak od Ciebie V

Dodał/a: PsychoCzekoladka* 2016-08-25 17:16:10 czytano 1258 razy
-Na górze, pierwsze drzwi po prawej - Odpowiedziała jego mama. Nawet z tą nogą chciałam wstać i opuścić to pomieszczenie. Wiedziałam że to zły pomysł z tym nocowaniem, ale w ten sposób też wkurzę rodziców. Może.. Wstałam. All poszedł do kuchni tymczasem. Stawiałam kroki powoli. Niestety, w końcu znowu upadłam a oczy mi się zeszkliły. Bardzo bolało (...)

Dziwność tego świata

Dodał/a: gwiazdeczka 2016-08-17 00:42:41 czytano 318 razy
Zaczęło sie wszystko jeszcze w podstawówce-6 klasa. On zaprosił mnie na nk, przyjęłam...zaczęliśmy pisać. Byłam strasznie zakompleksioną dziewczyną, więc sie strasznie zdziwiłam, ze ktos w końcu sie mną zainteresował. Byłam młoda, nie myślałam jeszcze o miłości. Aż tu nagle stało sie...nieśmiałe"cześć" w szkole, zaproszenia na ogniska, rozmowy przez telefon. Był 2 lata starszy i nikt mnie tak nie rozumiał jak on. Nigdy bym się (...)

Moja mała historia.

Dodał/a: ginger 2016-07-29 23:19:20 czytano 401 razy
Wyobraźcie sobie, że jesteście w związku. Nagle druga osoba oznajmia, że przyjaciel jest dla niej ważniejszy, że woli spędzać czas z przyjacielem/przyjaciółką a z Tobą tylko wtedy gdy sama zechce/pozwoli. Nawet przy sytuacji, o której mowa w akapicie wyżej specjalnie musiałem przyjechać do miasta wyżej, bo u niej rzekomo nocowała przyjaciółka i bym im przeszkadzał! Poczułem się odsunięty na boczny tor. Nie (...)

Zazdrość o byłą. Cz. 4.

Dodał/a: Majki 2016-02-05 19:31:54 czytano 638 razy
- Cześć - Powiedział - Zanim coś powiesz, posłuchaj co ja mam Ci do powiedzenia. Cholernie mnie zraniłaś tym co zrobiłaś. Wiem, Ja też nie byłem święty, ale jak Patryczek powiedział mi co się z tobą dzieje zacząłem się martwić i zrozumiałem, że bardzo Cię kocham. Tylko Ciebie wariatko! Dlatego podszedłem, dlatego chciałem porozmawiać i dlatego siedziałem tutaj tyle godzin. Chciałem być pierwszą osobą, którą  (...)

Zazdrość o byłą. Cz. 2.

Dodał/a: Majki 2016-01-29 21:01:00 czytano 644 razy
Przyszła sobota. Zmęczona całą sytuacją prawie zasnęłam na krześle przy łóżku, gdy nagle ktoś wszedł na salę. To była ona. Dziewczyna, która od roku nie dawała Kubie spokoju. Dziewczyna, przez którą tutaj leżał. - Co Ty tu robisz?! - zapytałam nieco wyprowadzona z równowagi na jej widok. - Przyszłam zobaczyć jak on się czuje. - odpowiedziała jakby przestraszona (...)

Zazdrość o byłą. Cz. 1.

Dodał/a: Majki 2016-01-27 23:19:03 czytano 706 razy
- Teraz pojedziemy do mnie, mam dla Ciebie małą niespodziankę - powiedział zagryzając usta. - Powiedz co kombinujesz kochanie - zaśmiałam się, jednak Kuba był nieugięty. - Zobaczysz na miejscu, to niespodzianka - uśmiechnął się i złapał mnie za rękę, przyciągnął do siebie i przytulił (...)

Tylko raz II

Dodał/a: Nastuchpastuch 2015-07-23 15:46:16 czytano 1736 razy
Zuzannę obudziło głośne pukanie do drzwi. Nie do końca rozbudzona, wzięła do ręki telefon i kiedy zobaczyła godzinę pierwszą dwadzieścia, zaczęła się zastanawiać, kogo może nieść o tej porze. Przecierając swoje zaspane oczy, wstała z łóżka, zakładając na siebie szlafrok i wkładając na nogi kapcie. W półkroku się zatrzymała. Co, jeśli jest to ktoś, kogo Zuza wolałaby nie spotkać? Podeszła na palcach do okna, odsłoniła lekko (...)