zraniona miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "zraniona miłość"

on

Dodał/a: ktos 2013-05-03 16:28:02 czytano 2516 razy
Stała na przystanku i już od 30 min czekała na ten cholerny autobus.... Jedyne co bylo pocieszające to chłodny deszcz ktory ukrywał to że płacze. Znowu telefon zawibrował jej w kieszeni. Adam. Nie chciała już z nim gadać... nie miała mu nic więcej do powiedzenia. Swoją drogą po co on dzwonił? przecież już wszysko zostało wyjasnione. Pogrążyła się w swoich wspomnieniach, wróciła do czasów kiedy wszysko wydawało się  (...)

Zamordowana miłość

Dodał/a: Chłopiec z opowiadania 2012-12-15 18:54:31 czytano 3724 razy
Byli ze sobą ponad półtora roku... Dogadywali się świetnie, ciągłe spacery, pogawędki. Jednak pewnego dnia dziwnie się zachowywała.. Nie chciała powiedzieć o co chodzi, mówiła tylko ,że problemy w domu z bratem. Chłopak nie nalegał chciaż widział jak Cierpi. Następnego dnia miał odbyć walkę w kickboksingu więc nie mógł jej odprowadzić do domu... A tam stała się tragedia- 16 letni chłopak zabił swoją siostrę nożem i zawinął w dywan '' wbił jej 43 razy nóż w jej malutkie ciałko i owinął w dywan... Chłopak czuł  (...)

Pomyłkowa miłość

Dodał/a: gosiunia444 2012-11-25 09:20:46 czytano 2836 razy
Ten dzień a właściwie ten wieczór zostanie w mojej pamięci już na zawsze -czwartek 5 lipiec 2012 r. Tak wakacje. Do dziś nie wiem czy to los tak chcial czy to już tak było zaplanowane że pomyliłam się na gg. A właściwie to nie pomyliłam,to gg źle wyszukało miejscowość,nie Ta co trzeba. Zamiast znaleść pewną osobę z okolicy ode mnie 15 km (maz.) wyszukało mi chlopaka z okolic krakowa (małopol.).Czaicie? 400 km ode mnie. Zaczęła się rozmowa,całkiem miła.Trwała ona chyba godz gdyż była (...)

A miało być tak pięknie

Dodał/a: Czekoladka77 2012-07-28 05:53:56 czytano 3191 razy
Poznałam go rok temu . Karol był dobrym kolega mojej przyjaciółki a zarazem jej sąsiadem . Od początku wpadłam mu w oko . Kiedy w lutym zapytał mnie czy zostanę jego dziewczyną , odmówiłam . Miałam przecież chłopaka . Po miesiącu jednak mój związek rozpadł się . Mijały miesiące . Były przelotne związki ale jednak to tylko przelotne . Kiedy w maju poznałam kolejnego kolegę mojej przyjaciółki zawrócił mi w głowie . Arek był dla mnie ideałem . Miał wtedy dziewczynę jednak powiedział  (...)

Przyjaźń czy miłość ?

Dodał/a: Malinka 2012-04-07 16:58:58 czytano 3528 razy
Zaczęło się wszystko w 5 klasie podstawówki. Dużo rozmawialiśmy i stało się - padłam w sidła miłości, a on (?) nie wiem. Chociaż sądzę, że było coś niezwykłego między nami. Była to moja 1 prawdziwa miłość. Zawsze szukaliśmy swojego towarzystwa - dobrze nam się rozmawiało. Na wycieczkach klasowych zawsze chodziliśmy razem, on przychodził do mojego pokoju i długo siedział. Dał mi walentynkę. śmiał się z moich żartów, które czasem nie były zabawne, bo większość towarzystwa się nie śmiała, przyznaję (...)

Ja nadal go kocham i nie moge przestac!!

Dodał/a: Dosia 2011-12-07 18:32:11 czytano 4166 razy
Hej.Mam 14 lat i już teraz wiem co znaczy cierpieć. Wszystko zaczęło się rok temu na wigilii szkolnej.Pawła nie znałam jeszcze tak dobrze, byliśmy dla siebie zwykłymi kolegami ... ale to się zmieniło. Na przedstawieniu ciągle mi dokuczał i zarywał. Ja wtedy nawet nie pomyślałabym o tym,że wszystko się tak potoczy.Zaczęliśmy ze sobą pisać,pisaliśmy po parę godzin dziennie. Aż się zakochałam.. po kilku dniach dokładnie 23.grudnia zeszłego roku wyznał mi  (...)

Bezradność

Dodał/a: Zraniona 2011-07-13 15:12:49 czytano 3124 razy
Zaczęło się to wszystko2 lata temu , w wakacje. Miałam wtedy 13 lat. Jak co roku jechałam do cioci na wakacje ale w te wakacje było inaczej bo poznałam kilku chłopaków , których wcześniej tam, nie widziałam . Oni podzielili się tak jakby na grupy bo nie wszyscy się lubili . No i pierw poznałam Łukasza i Dominika , gadałam z nimi , śmiałam się itp. Potem poznałam Tomka Krzyśka i Michała. Zaczęłam pisać z Łukaszem, rozmawiałam z nim i po 2 dniach naszej znajomości zapytał się mnie o chodzenie. On bardzo mi sie podobał i się zgodziłam . Nie wyszło mi to  (...)

Miłość i gwałt

Dodał/a: dzastin11 2011-07-13 15:11:32 czytano 8809 razy
Pewnego dnia dziewczyna poznała chłopaka było to 10 października, a poznała go przez koleżankę która dała jej numer :( pisali przez cały dzień. Na drugi dzień zapytał się jej o chodzenie zgodziła się było fajnie miło spędzali czas spacerowali przytulali się on przyjedzął do niej itp. Po pewnym czasie powiedziała mu że go kocha i on też jej wyznał miłość było fajnie do pewnego czasu :( zerwał i powiedział że jest dziecinna :( jest (...)

Złamane serce

Dodał/a: Dominika 2011-07-09 22:07:19 czytano 7326 razy
To najlepsze urodziny jakie tylko mogły mnie spotkać. Wtedy poszłam na moją pierwszą imprezę do prawdziwego clubu. Było wspaniale , mnóstwo ludzi , głośna muza. Można było się bawić , szaleć ! :D W ten dzień poznałam super chłopaka, który miał na imię Dawid. Grał on w zespole muzycznym na perkusji. Był wysoki, miał niebieskie oczy i bardzo ciemne włosy, można by było powiedzieć, ze nawet czarne. Gdy grał DJ on do mnie podszedł i zaczęliśmy tańczyć. Zapytał mnie jak mam na imię, ile mam lat i skąd pochodzenie . Ja mu na wszystko (...)

To było zauroczenieee

Dodał/a: martusia2605 2011-05-08 21:08:36 czytano 2538 razy
Było to krótko przed wakacjami. Zaczęłam pisać z moim sąsiadem, który jest ode mnie o 4 lata starszy. Fajnie nam się pisało i w ogóle.Postanowiliśmy się spotkać. Poszłam koło takiego domu opuszczonego gdzie mieliśmy się spotkać. Przyszedł. Za bardzo się nie znaliśmy. Gdy do mnie podchodził to psy, które za mną poszły chciały się na niego rzucić.Jednak nie doszło do tego bo je zawołałam do siebie (...)