zauroczenie

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "zauroczenie"

Wakacje Together

Dodał/a: forever young 97 2019-08-29 13:41:33 czytano 144 razy
Dowiedziałem się o niej kilku ciekawostek. Po pierwsze lubiła dobrą książkę i lubiliśmy ten sam gatunek powieści. Po drugie miała wspaniałą rodzinę, wywnioskowałem to z przerw na wspólne posiłki, dobrze też się wypowiadała o rodzicach. Była jedynaczką a nie była rozpieszczona. Naprawdę podobała mi się rozmowa z nią, była inteligentna a nie jak wszystkie tępe laski, które udawały mądre. Zbliżała się 21. Zszedłem na dół i nic nie mówiąc poszedłem (...)

Nauczyciele i uczennice

Dodał/a: Yety 2017-12-23 00:31:19 czytano 1138 razy
Nadeszło rozpoczęcie roku, 2 klasa, wszyscy są poważniejsi, wydorośleli, byłam szczęśliwa ze w końcu zobaczę się z panem Łukaszem, panem Bogdanem i panem Robertem. Każdego z nich uściskałam i każdy z nich odwzajemnił mój uścisk tak samo mocno. Niestety pana Kuby nadal nie było, martwiliśmy się o niego bardzo, co z nim i jego złamaną nogą. Skoro nie było go tak długo to znaczy ze musiały wystąpić jakieś komplikacje.... Dzwoniliśmy do niego wielokrotnie ale nie odbierał. Przez  (...)

Nie opuszczę Cię.. cz.1

Dodał/a: Olczi.taktoja 2017-04-10 19:46:21 czytano 1465 razy
Andrzeja poznałam w piątej klasie. Pamiętam kiedy przyszłam do szkoły i dowiedziałam się że do mojej klasy dojdzie nowy uczeń. Byłam bardzo zaskoczona bo miesiąc wcześniej doszedł inny chłopak Piotrek. Tego dnia wszyscy byli bardzo ciekawi Andrzeja. Kiedy tylko wszedł do mojej klasy od razu poczułam coś do niego. Nie mogłam oderwać od niego wzroku. Był ładny i wydawał się spokojny. Do czasu... Kiedy zaczął  (...)

Jutro będzie lepiej. 7

Dodał/a: M. 2017-02-25 16:52:53 czytano 860 razy
Otwarłam szybko moje powieki i powoli orientując sie gdzie jestem. Strasznie bolała mnie głowa a przy okazji oczy piekły mnie niemiłosiernie. Przypominając sobie poprzednie wydarzenia poczułam pustkę w sobie i stwierdziłam że to nie był sen. Oficjalnie zostałam opuszczona przez Olafa. Nigdy go już nie zobaczę, nie spędzę z nim każdej wolnej chwili. Chwyciłam poduszkę i przycisnęłam ją do twarzy. Byłam w depresji i  (...)

Jutro będzie lepiej. 6

Dodał/a: M. 2017-02-05 00:42:10 czytano 735 razy
Spoglądam w oczy Matta, płacząc jak dziecko, jak nastolatka z rozdartym sercem. Dopiero teraz zdałam sobie sprawę że śmierć przychodzi kiedy chce i nie miałam na to wplywu. Śmierć zabrała mi to co kocham i będę kochać. Śmierć zabierając Olafa pochłonęła moją duszę. Tracąc jego straciłam wszystko. Czuję ucisk w moim sercu i to jak bardzo mnie ranią łzy. Nie płaczę dlatego że go nie ma. Tylko dlatego że nie powiedziałam  (...)

Jutro będzie lepiej. 5

Dodał/a: M. 2017-01-30 10:13:29 czytano 786 razy
to ostatnie słowa jakie powiedziałem. Na nic nie miałem siły. Te słowa wiele dla mnie znaczą. Dla mnie dla Ani. Mimo to że między nami nie było tak jak kiedyś. Mimo że lepiej ostatnimi czasy spędzałem z Katty to w tej swojej ostatniej chwili chcę myśleć o ANI. O tych wszystkich chwilach jakie spędzaliśmy, nocach, dniach, rozmowach. I ostatnie co słyszę to głośny strzał pistoletu i okropny śmiech tego faceta. Widzę ciemność i  (...)

Jutro będzie lepiej. 4

Dodał/a: M. 2017-01-12 00:44:14 czytano 668 razy
Wstałam z bardzo ciężkim bólem głowy. Poza tym okropnie chciało mi się pić wody, lecz nie wiedziałam czy zdołam cokolwiek wypić nie wspomnę już o jedzeniu. Myślałam, że z każdym moim ruchem mogę zwymiotować. Pierwszy raz dopadł mnie chyba taki kac. NIgdy nie upiłąm się tak mocno. To chyba przez to, że bardzo rzadko piłam, ponieważ nie towarzyszyłam Olafowi w imprezach. Oparłam się o zagłówek naszego łóżka i  (...)

Jutro będzie lepiej. 3

Dodał/a: M. 2017-01-03 21:11:16 czytano 460 razy
Właśnie skończyłem poniedziałkowe zebranie z inwestorami z Chin. Kolejni którzy zgodzili się poprzeć mój pomysł i zainwestować. Moja firma wspinała się na szczyt. Byłem mega szczęśliwy i chyba każdy z pracowników to zauważył, ponieważ składali mi gratulacje. Podążałem do gabinetu z kawą w ręku. Na środku pokoju zauważyłem sylwetkę mojej kobiety. Katty. Stała oparta o biurko wypatrując czegoś poza oknem (...)

Jutro będzie lepiej. 2

Dodał/a: M. 2016-12-31 14:19:26 czytano 590 razy
Wreszcie Ania zasnęła. Otwarłem oczy. Jej twarz była taka delikatna, pozbawiona w tej chwili jakichkolwiek uczuć. Jej klatka piersiowa unosiła się w górę równomiernie. Spojrzałem jeszcze raz na jej twarz. Była taka naturalna, delikatna oraz lekko zarumieniona. Kochałem ją, nie wyobrażałem sobie bez niej życia. Może to wszystko sobie wmówiłem... Wkońcu nie wiedziała o mnie prawdy i nie mogła poznać. Lubiłem jak  (...)

Jutro będzie lepiej. 1b

Dodał/a: M. 2016-12-28 23:02:58 czytano 463 razy
Była już 15:28. Wyjżałam przez górne okno i zauważyłam auto stojące pod naszym domem. Wzięłam torebkę i szybkim krokiem podążyłam do drzwi. Podchodząc bliżej auta ujrzałam wysokiego, o groźnej postawie mężczyźne. Obeszłam samochód a on podążył za mną. Otwarł mi drzwi a sam usiadł za kierownicę. Droga zajęła nam 15 minut. Nikt z nas nie wymienił żadnego słowa.Panowała zupełna cisza. Może przez to ze ja nie (...)