zakochanie

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "zakochanie"

Początek nowego życia cz. 1

Dodał/a: Asia 2018-06-17 18:52:46 czytano 574 razy
Próbuję mnie przekonać, że się mnie nie wstydzą i powinnam skorzystać jego propozycji. Wybieram numer do mamy by o wszystkim opowiedzieć, mimo wściekłości na nią jest jedyną osobą, której mogę się teraz wygadać, poza dwiema moim przyjaciółkami. I jakie jest moje zdziwienie gdy podczas rozmowy z nią ona sama mnie namawia żebym skorzystała z propozycji ojca i kupiła sobie parę nowych ciuszków. Ostatecznie zgadzam się na wypad do galerii, nie dlatego, że oni chcieli tylko po (...)

Podobno Kto się czubi,ten się lubi 25

Dodał/a: Maszka 2018-02-04 22:00:35 czytano 743 razy
Po tamtym dniu, nasza znajomość już nie była taka sama. Każdego dnia czułem niepewność przed tym co będzie następnego. Przez cały następny tydzień, widzieliśmy się z Kamilą tylko raz, krótko w biegu, wymieniając tylko kilka zdań, płakała twierdziła, że każdy coś od niej chce, że nie ma czasu dla siebie, czułem ból w okolicy serca widząc jej łzy. Poprosiła mnie żebym zawiózł ją do dziadka. Tak zrobiłem i wróciłem do domu bijąc się z własnymi myślami. W piątek byliśmy w centrum handlowym (...)

Kto się czubi ten się lubi 24

Dodał/a: Maszka 2017-12-29 13:25:48 czytano 378 razy
Wydaje się że w naszej znajomości będzie dobrze, wręcz bardzo dobrze, rzeczywistość była jednak inna . Po ostatnim wydarzeniu 5 kolejnych dni było wspaniałych. Dużo sexu, uczuć, każde rozstanie, już smutek i wszystko do momentu kiedy mieliśmy jechać odebrać kilka rzeczy Kamili, od jej byłego faceta Wojtka. Mieszkał w miejscowości.... nazwijmy ją M. Tak więc pojechaliśmy do M aby zabrać te rzeczy otworzyła nam jego matka i z dość przyjaznym nastawieniem, porozmawiała z nami. Zabraliśmy wszystko (...)

Kto się czubi ten się lubi 23

Dodał/a: Maszka 2017-12-18 03:30:58 czytano 340 razy
Otwieram oczy, w moich uszach rozlega się dźwięk rozmów z za ściany... Zerkam obok, Kamila jeszcze słodko śpi. Zszedłem na dół zrobiłem kilka kanapek i dwa kubki świeżej kawy. Wróciłem z tym wszystkim do łóżka zamykając za sobą drzwi od pokoju na klucz. W tem zobaczyłem że królewna budzi się że snu i uroczo przeciąga. Uśmiechnęła się na mój widok i podziękowała za wspaniałe śniadanie które znalazło się między nami na łóżku. Już prawie kończyliśmy gdy nagle ktoś próbował  (...)

Kto się czubi ten się lubi 22

Dodał/a: Maszka 2017-12-17 03:22:48 czytano 329 razy
Piątek 13 października, skończyłem pracę o 22:00 i po drodze do domu zabrałem Kamilę z miasta bo ten akurat weekend mieliśmy spędzić razem. Tak więc dowiedziałem się że jest u przyjaciółki Wiktorii, razem z sąsiadką z którą pracuję, pojechaliśmy po Milę. Miałem podjechać pod starą szkołę i zadzwonić by wyszła. Tak więc zrobiłem. Zeszła z kilku piętrowego budynku i już po chwili była w moich objęciach uśmiechnięta i szczęśliwa... Do domu dojechaliśmy po kilku minutach, ale nie miałem zamiaru (...)

Podobno Kto się czubi,ten się lubi 21

Dodał/a: Maszka 2017-12-12 02:08:06 czytano 326 razy
Godzina 6:10 słyszę dźwięk budzika. Wstałem ubrałem się zjadłem szybkie śniadanie i pojechałem do Kamili. Mała wioska oddalona 30 km ode mnie... Tak jak prosiła zostawiłem auto pod wielkim dębem i zszedłem z górki pod jej do, małe zaskoczenie drzwi zamknięte. Po chwili wyszedł sąsiad, który zaczął pytać kim jestem i co tu robię, z tytułu że Mila jest fryzjerką, wymyśliłem że jestem jej kolegą i ma mnie ostrzyc. Stwierdził że pewnie śpi i mam poprostu pukać do drzwi to otworzy. I tak  (...)

Podobno Kto się czubi,ten się lubi 20

Dodał/a: Maszka 2017-12-07 03:11:22 czytano 248 razy
I kontynuowałem opisywanie funkcji telefonu. Kilkanaście minut potem spytałem czy nie chciała by się zamienić na kilka dni i po testować jak działa. Zgodziła się więc pozamienialiśmy karty i przelogowaliśmy konta. Potem usiadłem sb na komodzie stojącej w rogu pokoju, mała podeszła do mnie oparła mi dłonie na udach i popatrzyła w oczy uśmiechając się zalotnie. A kilka sekund później odwróciła się na pięcie i podeszła do okna szeptając pod nosem ,, Chemia jest ale iskierek nie ma" wyczułem (...)

Podobno Kto się czubi,ten się lubi 19

Dodał/a: Maszka 2017-12-03 15:25:44 czytano 233 razy
Wracając do tematu.po tamtych wydarzeniach moje kontakty z Weeoniką nie były już takie same. Nadeszły wakacje. Cały pierwszy ich miesiąc spędziłem na praktykach by w końcu uwolnić się od szkoły i całego systemu. W międzyczasie kilka razy odwiedziłem Werę u niej w domu, ale była to już relacja czysto przyjacielska. Nie pasowało mi to za bardzo bo nie potrafię się odnaleźć w takiej sytuacji, ale cóż czasu nie cofnę a świata nie uratuje.... Kilka dni później zacząłem szukać pracy takiej normalnej na pełen (...)

Podobno Kto się czubi,ten się lubi 18

Dodał/a: Maszka 2017-08-15 03:10:00 czytano 295 razy
A wiec lecimy dalej z tematem. Jest dzień 23 czerwiec piątek zakończenie roku szkolnego, cały dzień pomijając ceremonię ślubowania ostatnich klas spędziłem razem z Weroniką i jej koleżankaą Anią. Po powrocie do domu przypomniało mi się że miałem dziś odwiedzić Olę, w sumie miałem nawet plan zabrać ją do siebie na noc, ale Weronika szybko wybiła mi ten pomysł z głowy i wymyśliła historię że muszę wcześnie rano wstać i  (...)

Ta jedna chwila

Dodał/a: Maciek 2017-08-06 23:13:45 czytano 2685 razy
Nareszcie! Nadszedł ten dzień, kiedy mjałem wybrać się nad morze. Obudziłem się, bo promienie wschodzącego słońca nie dawały mi spać. Wstałem, uszykowałem się i pojechałem nad morze. Po dotarciu do Niechorza, gdzie bywam tam co roku poszedłem odebrać klucze od swojego pokoju i wybrałem się w stronę centrum. Szedłem rozglądając się po różnych pamiątkach i sklepikach, kiedy moją uwagę przykuła piękna (...)