zakochani

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "zakochani"

Kolorowe sny, kolorowe marzenia cz.1

Dodał/a: *zaczarowana* 2013-01-21 18:57:31 czytano 2173 razy
Kasia to piękna, a zarazem mądra i inteligentna nastolatka. Jako nieliczna z dziewczyn ze szkoły podbijała serca chłopaków tym, że zawsze jest taka naturalna. Jej pasją była głównie fotografia. Robiła zdjęcia wszystkiemu. W każdej rzeczy było co niezwykłego, co musiała uwiecznić. I tak było także na wakacjach. Każdego dnia biegała z aparatem i robiła zdjęcia. Uwielbiała to. Kilka razy będąc w parku zauważyła, że jakiś chłopak bardzo uważnie jej się przygląda (...)

Sąsiedztwo ...

Dodał/a: zakochani 2012-11-21 00:42:26 czytano 1613 razy
Ja i Kamil sąsiedztwem byliśmy od ponad roku. Nigdy zbytnio na siebie nie zwracaliśmy uwagi. Aż do dnia kiedy spotkaliśmy się na imprezie. Ja byłam z koleżanka jako że ani ja ani ona nie miałyśmy chłopaka miałyśmy zamiar jakiegoś wyrwać. Traf chciał, że trafiłam na Kamila. Poprosił mnie do tańca i tak razem spędziliśmy czas do północy. Zdawałam sobie sprawę z tego, że on mam narzeczona. Ja natomiast w tamtym czasie byłam samotna. Miło mi się z nim rozmawiało i w ogóle fajny z niego chłopak (...)

Czy to się nie nazywa szczęście... ? Pierwszy pocałunek

Dodał/a: Oluniania 2012-08-28 07:43:03 czytano 10349 razy
Był już początek lipca. Mnie mama obudziła wcześnie rano chyba około 7.30. Miałam z nią jechać do miasta, po sukienkę na wesele. Więc pojechałam. Zapomniałam telefonu. Kupiłam sobie ładną miętową sukienkę i czarne buty. Gdy przyjechałam do domu sprawdziłam telefon. Było na nim 9 wiadomości i 12 nieodebranych połączeń. Zobaczyłam od kogo. 1 wiadomość od Justyny i 8 od Piotrka. Wszystkie połączenia były od Piotrka. Justyna napisała (...)

Coś więcej ... cz. 2

Dodał/a: Martuśka ; ) 2012-08-28 07:42:54 czytano 2549 razy
Całą noc myslałam o Adamie i tajemniczych niebiestkich oczach. Wstałam wczesniej, zrobiłam to co zawsze w łazieńce tylko tym razem nie prostowałam włosów i zostawiłam je naturalnie kręcone. Zeszłam na doł i zrobiłam śniadanie dla wszystkich w podzięce dostałam buziaka w czoło od rodziców. Wyszłam przed czasem i czekałam na Martyne. -hej co ty tak wcześniej?- zapytała zdziwiona -hej a wiesz jakoś tak nie mogłam spać (...)

Czy to się nie nazywa szczęście... ?

Dodał/a: Oluniania 2012-08-24 18:36:13 czytano 4144 razy
Pamiętam to do dziś. Komers szóstych klas. Nasz komers. Gdy byliśmy w szkole to na matematyce musieliśmy stroić salę. Wystroiliśmy i poszliśmy do domu. Komers był na 17.00. Poszłam po Justynę i poszłyśmy na komers. Stoły były ułożone tak jakby na kształt koła. Usiadłam obok Justyny. Obok mnie było wolne miejsce. Usiadł tam Piotrek. Gadaliśmy o cukierkach. xD On potem się przesiadł. Obok mnie usiadła Aldona. Ja z Justyną i Magdą się śmiałyśmy i wygłupiały. Mieliśmy iść (...)

Wciąż szczęśliwi

Dodał/a: zakochani 2012-07-05 08:50:40 czytano 1356 razy
Moja historia zaczęła si ponad dwa lata temu. Chociaż poznałam go wcześniej i się nienawidziliśmy to teraz bardzo się kochamy. Nasze życie nie było spokojne. Wiele dziewczyn próbowało zabrać mi ukochanego i przez to powstawały kłótnie w naszym związku. Niektórych słów wypowiedzianych wtedy do dziś żałujemy. Ale pomimo to staraliśmy się wszystko odbudować i nam się (...)

Nowa przyszłość

Dodał/a: silence 2011-11-27 19:07:27 czytano 2793 razy
Julia nie potrafiła zapomnieć o tym co było. Często rozpamiętywała wieczorami wspólnie spędzone chwile nad brzegiem jeziora, wspólne spacery i rozmowy do późna. Bała się, że już nigdy nie będzie jej na nikim zależało tak jak na nim. Jednak starała się z każdym dniem nie myśleć tyle o przeszłości i pokazywać innym, że wszystko jest ok... Chodź wiedziała, że nie mogą wrócić do siebie to w głębi serca miała cichutką nadzieje, że Bartek wciąż myśli o niej. Aż w końcu po pół roku od ich ostatniej rozmowy odezwał się do niej. Tak jak kiedyś przegadali  (...)

W miłości wiek się nie liczy !

Dodał/a: You're my dream 2011-06-18 21:39:37 czytano 4269 razy
Jula miała spędzić sylwestra u swojej przyjaciółki Magdy, która zaprosiła również swojego 4 lata starszego kuzyna Fabiana. Było super i mimo różnicy wieku dogadywali się. Julii spodobał się Fabian, lecz wiedziała, że z tego nic nie będzie, że się nią nie zainteresuje, bo jest za dla niego młoda. Cała trójka często chodziła na spacery. Przyjaciółka chciałaby byli parą i często robiła różne aluzje, które przemilczali. W walentynki (poniedziałek) Fabian napisał do Julki czy może dać jej numer telefonu koledze, zgodziła się, popisała z nim trochę, lecz jej nie zainteresował (...)

Historia z życia wzięta

Dodał/a: marciak 2011-04-02 11:03:47 czytano 4896 razy
Zobaczyłam a na zegarku była 17:15 i kumpela już na dole, więc zeszłam i ruszyłyśmy na lodowisko. Jeździłyśmy, było dużo znajomych i ogólnie było śmiesznie. Zjeżdżamy do bandy, a tam stał ON.. Wysoki, ciemne włosy i cudowne zielone oczy.. Widziałam jak kumpela na niego patrzy, więc odpuściłam i zostawiłam go jej.. Zagadała do niego, ja byłam za nią jak szara myszka.. Wzięła od niego numer kom. a potem usiedliśmy i złożyło się, że usiadł koło mnie (...)

Rozstanie z przymusu

Dodał/a: Ulka 2011-02-08 22:33:09 czytano 5919 razy
Zawsze pisze Fantasy wiec teraz postanowilam opowiedziec swoja , prawdziwa historie. Pare lat temu poznalam chlopaka , Michala. Poznalismy sie nad jeziorem przez znajomych.Na pczatku nie przepadalismy za soba , duza roznica wieku ( prawie 5 lat.) , inne zdania. Lecz po dkoniec dnia zaczelismy sie dogadywac. Gdy znajomi sie zmyli bo byl to juz ostatni bus do miasta ja postanowilam z nim zostac i jechac z nim  (...)