zakochani

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "zakochani"

Niewiarygodnie szczęśliwi

Dodał/a: madi 2014-08-15 23:38:57 czytano 1600 razy
Policjanci kazali nam stawić się następnego dnia na komendzie w Pool. Ponieważ nie czułam się na siłach, policjanci zaproponowali, że jeden nas odwiezie radiowozem, a drugi zaprowadzi motor za nami. Niewiele myśląc wpakowałam się do tyłu auta i po raz kolejny tego dnia, wtuliłam się ufnie w ciepłe ciało chłopaka. Brian w skrócie objaśnił mundurowemu co się dokładnie stało (...)

Niespodziewana przyjaźń i . . . cz.21

Dodał/a: Niewidzialna 2014-07-05 10:52:29 czytano 3645 razy
Dziewczyna wzięła torbę i poszła do pracy nie mogła skupić się na niej ciągle była zamyślona. Dobrze, że może wyprowadzić się do swoich rodziców z małym. Michał skończył śniadanie i poszedł do pracy, gdy jego kumpel z pracy zauważył, że Michał jest jakiś nie swój zapytał go, o co chodzi a ten na początku nie chciał o tym mówić dopiero po jakiejś tam namowie zgodził się i opowiedział o tym w co chce go wrobić Milena, musi być ostrożny, by  (...)

zakochani w sobie.

Dodał/a: Dina 2014-06-17 21:22:25 czytano 1610 razy
Po chwili usłyszeliśmy dzwonek.Wszyscy poszliśmy do klasy.Jak zawsze u nas w klasie jest głośno. Po minucie weszła Baranowska to pani od polskiego.Oh jak dobrze nie pisaliśmy kartkówki.Potem po lekcjach poszliśmy na pizze.Wszyscy fajnie się bawiliśmy.Na 18.00godz. wyszliśmy wszyscy na podwórko zapaliliśmy po jednym papierosie i ja z Tomkiem pojechaliśmy do mojego domu.Moich rodziców nie było w domu to zaprosiłam Tomka do środka.Od razu poszliśmy do pokoju i zaczęliśmy się całować na łóżku.To trwało o ponad dwie godziny aż w momencie  (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.20 OSTATNIA

Dodał/a: Niewidzialna 2014-04-19 11:35:57 czytano 3819 razy
Wszyscy razem usiedli i zaczęli rozmawiać Gabi wyjaśniła trochę ze swoimi rodzicami może nie mieli najlepszych relacji takich jak Alan z własnymi, ale przecież nie mogli skakać sobie do gardeł, a może ich dziecko chciało, by pewnie znać swoich dziadków. Alan był przeszczęśliwy, że powoli się układało. Para znalazła nowe mieszkanie , zaczęli przez resztę kolejnych miesięcy zajmować się przygotowywaniem pokoju dla malca, kupowaniem różnych rzeczy potrzebnych do pełnej opieki nad malcem, czyli (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.19

Dodał/a: Niewidzialna 2014-04-17 19:47:36 czytano 3622 razy
Po 30 minutach Kaśka postanowiła wrócić do domu i zająć się swoim synkiem i mężem. Alan został sam i czekał na Gabi nie mógł przestać myśleć o tym co zrobił, przecież mógł tak na nią nie naciskać.. no, ale w końcu miał prawo też wiedzieć ach..Ciągle smsował z siostrą, która pytała czy dziewczyna pojawiła się w domu, bo strasznie się o nią martwiła niestety dostawała odpowiedzi typu” Nie” ”A jak myślisz, nie”.”Jeszcze się nie pojawiła” Dopiero po 2 godzinach w sumie jak zaczęło padać (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.18

Dodał/a: Niewidzialna 2014-04-14 16:21:45 czytano 3429 razy
-Taa pomyślałem sobie, że może w takim razie nie powinniśmy być razem, jeśli ciągle ktoś lub coś niszczy ten związek, ale później po spacerze ochłonąłem i skarciłem się za te wcześniejsze myśli, bo za bardzo mi zależy na tej dziewczynie, żeby tak odpuścić, jak się okazało później Gabi podobnie myślała i oznajmiła mi, że jakoś razem przez to przejdziemy, no wiadomo bardzo się ucieszyłem, że mi uwierzyła no i zaczęliśmy się godzić no, ale reszta nie jest już ważna.- kończąc uśmiechnął się i  (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.17

Dodał/a: Niewidzialna 2014-04-10 18:45:20 czytano 3397 razy
Do godziny 3 oglądali razem jakieś filmy najpierw Alan zasnął a później Gabi spojrzała jeszcze raz na swojego chłopaka wyglądał tak słodko i był cały jej, tylko jej. Uśmiechnęła się, położyła obok niego i zasnęła. Podczas kolejnych dni Alan i Gabi odwiedzali Filipa w szpitalu, a później Filip wyszedł cały i zdrowy do domu. Alan w końcu zrozumiał, że najważniejszą osobą w życiu Gabi jest on sam co bardzo go cieszyło każdego dnia powtarzał sobie pewne zdanie „Nie dam nigdy  (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.16

Dodał/a: Niewidzialna 2014-04-05 10:15:07 czytano 3873 razy
Dziewczyny nałożyły kurtki i wyszły z domu do auta Alana, gdy trafiły do szpitala Gabi wraz z Darią pobiegły na sale a Alan poszedł po kawę dla nich. Dziewczyny nie mogły się otrząsnąć, usiadły obok Filipa i zaczęły pytać same siebie dlaczego to jemu akurat musiało się stać. Później Daria poszła, bo zawołała ją pielęgniarka , Alan siedział na korytarzu, ale widział Gabi, która zajmowała się Filipem, trzymała go za rękę , głaskała po policzku i płakała, mogło to trochę jednoznacznie wyglądać dla  (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.15

Dodał/a: Niewidzialna 2014-03-26 16:55:25 czytano 3189 razy
W końcu byli pogodzeni, uśmiechali się do siebie, jedli smakołyki i popijali szampanem, ‘rozmawiali’, jeśli tak można to nazwać, bo ciągle przerywali sobie pocałunkami. Było świetnie. Zapomnieli o wszystkim nawet o imprezie, gdy w końcu Gabi namówiła Alan, by wrócili na imprezę Alan uśmiechnął się załapał za rękę Gabi, która uścisnęła ją bardziej i wrócili do baru. Wszyscy już wiedzieli, że Alan i Gabi wrócili do siebie. Gabi i Alan podeszli do Kuby i Filipa oraz ich dziewczyn oraz siostry Alana (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.14

Dodał/a: Niewidzialna 2014-03-24 18:11:01 czytano 2978 razy
Siedzieli tak w ciszy i później oglądali jakiś film to była komedia podczas niej trochę ochłonęli i nawet śmiali się razem i komentowali film. Zasnęli koło 3.00 leżąc obok siebie. Filip obudził się po 7 nie chciał nikogo budzić wziął, więc laptopa Gabi i skorzystał z niego bez pytania, ale wiedział, że Gabi pewnie, by mu pozwoliła. Przy okazji zobaczył, że Gabi nie wyłączyła GG i jakiś koleś do niej napisał ”Hej jak się czujesz wiem, że nie chcesz ze mną rozmawiać, ale daj mi szanse proszę kocham Cię” Filipa (...)