zakochani

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "zakochani"

Ja, On i moja rodzina wampirów cz.1

Dodał/a: ClarisiaColton-Cullen 2015-07-27 08:57:11 czytano 790 razy
W szkole jest pełno ludzi ale do tego każdy może się przyzwyczaić (oczywiście mowa o wampirach ) dzięki temu że żywie się krwią zwierząt - i że wczoraj byłam na polowaniu z Edziem - jeszcze prościej jest z nimi wytrzymać. Najpierw kierujemy sie na stołówkę. Ok co by tu kupić..... Hmmm. Dobra jakiś sok jabłko i sałatka i nic więcej powinno wystarczyć dla złudzenia. Nie myślcie że bym to jadła od kąd jestem wampirem nie  (...)

Niespodziewana przyjaźń i . . . cz.25

Dodał/a: Niewidzialna 2015-04-26 11:51:39 czytano 2982 razy
Wszyscy usiedli do stołu i zjedli kolacje rozmawiając o tym jak, im minął dzień. Po kolacji Magda poszła uspać małego. W między czasie Michał wziął prysznic. Mały wyjątkowo szybko zasnął, więc Magda poszła od razu wziąć prysznic. Michał siedział w salonie z butelką wina dziewczyna widząc, że ukochanego nie było w sypialni udała się do salonu, gdzie siedział z rozbrajającym uśmiechem. Usiadła obok i wpatrywała się w niego (...)

CIĄGŁE WOŁANIE O POMOC - ROZDZIAŁ 5.

Dodał/a: Żan 2015-04-19 15:28:25 czytano 1240 razy
Słyszałam wszystko co się działo podczas pobytu Matiego w swoim domu. Łysy mężczyzna usiadł sobie przy stole i miał włączoną krótkofalówkę, przez którą było słychać każdy szelest. Nawet ten przeraźliwy dźwięk strzału z pistoletu. Wtedy i Łysy się przestraszył, a ja nie mogłam opanować płaczu. Mati był zdesperowany i mógłby być w tym czasie zdolny do wszystkiego (...)

CIĄGŁE WOŁANIE O POMOC - ROZDZIAŁ 4 .

Dodał/a: Żan 2015-04-16 16:30:22 czytano 1399 razy
Wtuleni, przespaliśmy tak całą noc, między czterema gołymi ścianami z zimnego muru. Do ogrzania, mieliśmy tylko kurtki i siebie nawzajem. Nawet nie wiem, która może być teraz godzina, bo zabrali nam komórki. Kiedy chciałem się podnieść, obudziła się dziewczyna (...)

Kocham i będę wierzyć ! cz.3

Dodał/a: Asahio 2015-03-18 17:31:30 czytano 944 razy
Uśmiechnąłem się, gdy zobaczyłem jak zdesperowanie chciała ukryć swój rumieniec. Szczerze ? Byłem zadowolony. Jednak całkowicie mnie nie przekreśliła. Popatrzałem na nią od stóp do głowy. Jej ręce były zaczerwienione od zimna. Nie miała rękawiczek. Złapałem ją za ręce . Spojrzała na mnie pytająco. Włożyłem jej ręce do moich kieszeni. Na początku chciała je zabrać , ale nie pozwoliłem jej (...)

Wstęp: Zagubiona

Dodał/a: Machiko 2015-03-06 15:41:06 czytano 16 razy
Amber stała nad grobem swoich rodziców. Strugi deszczu zmieszane ze łzami spływały jej po policzkach. Cierpiała. Zapomniała o wszystkim co było dla niej ważne. Obwiniała się o to co wydarzyło się trzy dni temu. Dlaczego właśnie ją muszą spotykać takie rzeczy? Przed oczami ciągle miała te sceny. Serce zaczęło jej bić jak szalone. Rozpłakała się jeszcze bardzie, ale musiała już iść. W końcu musiała się przeprowadzić. No bo co może  (...)

Niespodziewana przyjaźń i . . . cz.24

Dodał/a: Niewidzialna 2014-12-21 17:01:59 czytano 4112 razy
W końcu zostały wyjaśnione wszystkie sprawy. Magda i Michał nie spieszyli się tak ze ślubem, ale powoli coś tam planowali i może dobrze, że dopiero planowali… Mały musiał zacząć chodzić do zerówki. Nawet ucieszył się, bo tam codziennie mógł bawić się z wieloma dzieciakami. Gracjan szybko się za klimatyzował. Magda od pewnego czasu nie miała miesiączki trochę zaczęła się denerwować, że to znowu ciąża. Ale wolała  (...)

Niespodziewana przyjaźń i . . . cz.23

Dodał/a: Niewidzialna 2014-09-24 18:57:01 czytano 4394 razy
Po kolacji mały szybko usnął Magda zaniosła go do pokoju i okryła kołderką, a następnie wróciła do Michała, który siedział na krześle i uśmiechał się do niej. Dziewczyna westchnęła ze szczęścia, podeszła do niego i usiadła na jego kolanach oplatając swoimi rękoma jego szyje i pocałowała delikatnie jego wargi. Michał wziął ją na ręce i zaniósł do sypialni, gdzie jak każdy może się domyślić do kończyli świętowanie zaręczyn (...)

Gwałt.

Dodał/a: Amyy. 2014-08-28 01:42:02 czytano 54841 razy
-Obudziła się panienka!- zawołała zdecydowanie za głośno- idę po lekarza.- wyszła zostawiajac mnie i juz przebudzonego Igora samych. -Domiś...- szepnął podchodząc do mnie.- Boże... Ja...Ja przepraszam.- Zobaczyłam łzy spływajace po jego policzkach. Nagle do sali wpadł lekarz. Rozejrzał się wokół. Sprawdził coś na jednym z ekranów koło łóżka i zwrócił się do mnie (...)

Niespodziewana przyjaźń i . . . cz.22

Dodał/a: Niewidzialna 2014-08-26 18:46:46 czytano 3539 razy
Magda została w domu a Michał pojechał po małego. Gdy wrócił Magda szykowała kolacje a walizki były pochowane uśmiechnął się a ona odwzajemniła uśmiech a później przywitała się z małym i rozebrała go. Następnie zjedli kolacje, oglądnęli bajkę na dobranoc i mały poszedł spać. A wracając Magda usiadła na kolanach Michała i zaczęła go całować a on ją i tak trafili do łóżka i spędzili kolejną noc pełną namiętności. Magda (...)