zakochana

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "zakochana"

Wieczne szczęście

Dodał/a: oli 2010-11-23 21:56:43 czytano 2076 razy
Minęło parę miesięcy odkąd mogą cieszyć się nawzajem sobą. Każdego dnia Ona budzi się z myślą, że On jest tylko dla niej. Budzi się także z nadzieją, że On myśli, że Ona istnieje tylko dla Niego. Teraz wszystko wydaje się być dla Nich proste, tak logiczne, a jeszcze tamtej jesieni nie wiedzieli, że istnieją dla siebie. Obydwoje z bujną przeszłością, po kilku nieudanych wcześniej związkach w końcu odnaleźli to co dopełnia ich po sam brzeg. Teraz z każdym dniem Ona wyczekuje Jego przyjazdu w oknie (...)

Na dnie serca

Dodał/a: natkaa02 2010-11-23 21:02:47 czytano 2519 razy
Studiowałam na uniwersytecie w Moskwie. Zawsze pilna i porządna, byłam na każdym wykładzie i robiłam porządne notatki. Nie byłam outsiderką, często spotykałam się z przyjaciółmi ale zawsze trzymałam się w cieniu innych. Nie lubiłam wychodzić przed szereg. Koledzy ze studiów na początku zapraszali mnie na randki. Zawstydzona odmawiałam. Każdy z nich był dla mnie tylko miłym znajomym. Czekałam na uczucie, które zawładnie moją duszą. Wtedy pojawił się Dymitr. Pojawił się znienacka. Pewnego dnia do sali zamiast (...)

Miłość to cos pięknego ale nie tylko...

Dodał/a: 1996a 2010-11-23 20:37:30 czytano 3595 razy
Trwa to już ponad rok. Poznałam go przez Internet na początku przyjaźniliśmy się spotykaliśmy długie spacery itp. Wiedziałam że mogłam mu powierzyć wszystko rozmawialiśmy o wszystkim jak i o niczym. Pewnego dnia był dla mnie kimś więcej niż przyjacielem, lecz ja dla niego tylko zwykłą koleżanka. Gdy pisaliśmy na gadu zapytałam się go Lubisz mnie odpowiedział mi że tak a z czasem może więcej ucieszyłam się potem napisał mi że mnie kocha nie mogłam w to uwierzyć czułam jak nareszcie jestem szczęśliwa ogółem nie mam (...)

Cholernaa Miłość

Dodał/a: Dz;*** 2010-11-19 17:15:05 czytano 2853 razy
Parę lat temu zaczął przyjeżdżać do mojego brata kolega. Którego od razu polubiłam dobrze się nam rozmawia jest po prostu świetny. PO jakimś roku zakochałam się w nim nie powiedział mu tego ..;*** I tak jest cały czas często jesteśmy sami rozmawiamy najbardziej lubię jak jest cisz jesteśmy sami i patrzymy się na sb przez jakaś chwilę ale mi się wydaje to wiecznością ma takie piękne niebieskie oczy..;*** w wakacje jest u mojego brata codziennie z czego się bardzo cieszę (...)

Marzenia jawą ... !

Dodał/a: Orbitek 2010-11-17 19:34:57 czytano 2384 razy
A więc zacznę może od tego, że mam na imię Olivia i jestem 16-letnia nastolatką. Nigdy nie maiłam o sobie dobrego zdania tym bardziej, że w życiu miałam tylko jednego chłopaka. Nawet nie wiem czy można to tak nazwać. W domu też wciąż mi coś przeszkadzało. Miałam coraz większe problemy. Jednak codziennie idąc do szkoły miałam uśmiech na twarzy jakbym wygrała w totolotka ! To była po prostu idiotyczna maska, która zakładałam wychodząc z domu a zdejmowałam do niego wracając (...)

Niezauważona

Dodał/a: Maggdzia. 2010-11-16 21:31:59 czytano 4025 razy
W mojej szkole jest pewien chłopak.. Moja najlepsza przyjaciółka się w nim kocha - Paulina . Gdy go widzi na przerwach , próbuje zagadać lecz on ją olewa , jest typem chłopaka który myśli , że może mieć wszystkie laski i po co mu akurat ta ? Która ma Parę koleżanek i samych kolegów ? Paulina jest naprawdę bardzo ładna ;) Po cichu podkochuje się w niej naprawdę dużo chłopaków, ale ona tego nie zauważa (...)

Prawdziwa

Dodał/a: anonimowa 2010-11-16 21:01:02 czytano 2910 razy
Mam 16 lat...Nie miałam fajnego życia zdarzyło sie w nim wiele problemów i nieprzyjemnych sytuacji... Przez co opuściłam się w nauce nie zdałam do następnej klasy i przepisałam się do innej szkoły. Tam poznałam chłopaka od razu wydał mi się jakiś dziwny, czasami jego zachowanie było po prostu idiotyczne on interesował się bardzo moja koleżanką przynajmniej mi się tak wydawało (...)

Od miłości do przyjaźni

Dodał/a: Martha .. ;] 2010-11-15 17:30:33 czytano 3048 razy
On miał na imię Daniel ona Kasia .. byli parą, ale nie za długo, więc to było tak: -Cześć Kasiu, gdzie jesteś .?- zadzwonił do Kasi Daniel który czekał na nią.. - zaraz będę- odpowiedziała .. Kasia w mgnieniu oka zjawiła się na miejscu .. zaczęli się całować Kasia była świetną dziewczyn (...)

Uczucie błędem

Dodał/a: Orbitek 2010-11-15 14:16:19 czytano 2409 razy
Moja przyjaciółka chodziła z chłopakiem, który mi się bardzo podobał (niestety). Zakochałam się w nim bez pamięci, dosłownie nie mogłam patrzeć jak obściskuje się z Martą. A kiedy widziałam ich idących za rękę miałam łzy w oczach. Na nieszczęście Marta często zabierała mnie ze sobą kiedy szli na spacer... To było tak dołujące, że kiedy wracałam do domu wyżywałam się na poduszce. I obserwowałam ich tak przez cały miesiąc, aż do (...)

Urodziny

Dodał/a: onaaa 2010-11-09 22:19:23 czytano 4922 razy
Zbliżały się urodziny mojej kumpeli z paczki.. od dawna na nie czekałam bo miała odbyć się Prywatka bez jej rodziców tylko my muzyka, ja chciałam odreagować po rozstaniu z moim chłopakiem ... w czwartek moja kumpela zadzwoniła do mnie z wiadomością, że na jej urodzinach mają być "pary" ... miało być po równo dziewczyn i chłopaków ... wyjaśniła mi , że na jej urodzinach będzie Adrian, moja przyjaciółka Jadzia oczywiście będzie z Fifim ... i zostałam tylko ja i Natta ... natychmiast zadzwoniłam do Natalki (...)