zakochana

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "zakochana"

Wspomnienia z Ciemnego Lasu

Dodał/a: Lemenes 2013-10-03 17:45:58 czytano 1419 razy
,,Treningi" przejęła Kim, ale o nie było to samo. Była dużo bardziej rygorystyczna i surowa. Wszystko musiało być po jej myśli. Często się z nią kłóciłam, co zazwyczaj kończyło się tym , że obrywałam od niej w twarz lub lądowałam na ścianie. Nie potrafiłam jej oddać , co często mi wytykała. Krzyczała na mnie, że jestem słaba i nie potrafię się bronić. Zawsze potem płakałam, mówiłam sobie, że to ostatni raz, że następnym razem będzie inaczej, że się jej sprzeciwie. Że to ostatni raz. Ale nigdy się (...)

On, Ona, On cz.10

Dodał/a: navix 2013-09-28 21:08:14 czytano 4595 razy
Zeszliśmy z parkietu . Tym razem wzięłam dosyć mocnego drinka. Potem znów potańczyliśmy. Już lekko wirowało mi w głowie. Paweł wziął mnie pod rękę, wyprowadził z klubu i oznajmił, że jedziemy do domu. Nie opierałam się. Stanęłam przed autem i wyciągnęłam z torebki paczkę papierosów. Wzięłam jednego i zaczęłam palić. Chłopak do mnie podszedł. Powiedziałam do niego ' Dawaj palimy na studenta.'. Nic nie odpowiedział. Wziął dużego bucha, przytknął usta do moich. Wypuściłam dym (...)

jak głośno może zabic serce ? cz 2

Dodał/a: snikers 2013-09-13 11:14:38 czytano 1509 razy
-Nie było fajnie? ? No chyba dla niej bo ja musiałam : zerwać z moim chłopakiem z którym byłam 2 lata i z przyjaciółkami które znałam od małego .-Jaki Ola ma tupet tak mówić może jej się tam nie podobało ale ja tam dorastałam . -Przepraszam, przykro mi z tego powodu -z oka poleciała mi łza nie chciałam zrobić złego wrażenia i szybko chciałam ją wytrzeć ale (...)

On, Ona, On cz.9

Dodał/a: navix 2013-08-29 20:25:14 czytano 4557 razy
Widziałam w jego oczach delikatne łzy, które ukrywał.Posiedzieliśmy chwilę, potem poszedł. Ja musiałam się uczyć na nieszczęsną kartkówkę z niemieckiego. Po godzinie i tak już nie wytrzymałam i poszłam na facebooka. Zobaczyłam, że Darek oznaczył mnie jako swoją dziewczynę. Zrobiłam to samo i oznaczyłam Go jako chłopaka. Oczywiście zaczęło się ... pełno komntarzy, lajków... Miałam tego dosyć i postanowiłam się położyć. Nie mogłam zasnąć. Cały czas myślałam o tym co (...)

True love - 1

Dodał/a: Nina 2013-08-13 20:25:23 czytano 3135 razy
Po jakieś pól godzinie strojenia się i rozmowie o facetach wreszcie byłyśmy gotowe. Ja miałam na sobie czarną lekko połyskującą sukienkę na grubych ramiączkach tak gdzieś z 10 cm krótszą od kolan, do tego czarne baleriny, bo stwierdziłam że wygodnie mi będzie w nich niż na obcasach, a wogule nie za bardzo lubiłam chodzić na obcasach, a do tego miałam moje czarne, długie, rozpuszczone włosy i oczywiście lekki, nie wyzywający makijaż. Moja kumpela za to wystroiła się w biała bokserkę i do (...)

On, Ona, On cz. 8

Dodał/a: navix 2013-07-17 22:28:06 czytano 5083 razy
Posiedzieliśmy jeszcze chwilę, potem Darek poszedł. Ja wzięłam się za naukę, bo miała być kartkówka z niemieckiego następnego dnia. Nagle usłyszałam dźwięk pukania do drzwi. Pomyślałam, że do Darek czegoś zapomniał i się wrócił. Ale w drzwiach stał Paweł z bukietem kwiatów. Zaprosiłam Go do środka, dałam mu sok do picia. Wtedy On powiedział (...)

On, Ona, On cz. 7

Dodał/a: navix 2013-07-05 18:13:32 czytano 4784 razy
Poszłam pod klasę, w której mieliśmy mieć następną lekcje. Zastanawiałam się co mu powiem i kim jest ta laska, z którą stał. Zadzwonił dzwonek, a ja nie przerywałam myślenia ani na chwile. Kolejna lekcja wgapiania się w okno i nie słuchania nauczycielki. Byłam zbyt zdenerwowana, żeby myśleć o tym co mówi pani od geografi. Bałam się, nie wiedziałam jak Darek się zachowa, jak zareaguje. Nareszcie lekcja  (...)

On, Ona, On cz. 6

Dodał/a: navix 2013-06-11 21:31:38 czytano 5661 razy
Usiadłam koło pierwszego lepszego wolnego stolika. Moment potem zobaczyłam chłopaka niosącego dwa drinki w moją stronę . Dosyć szybko Go wypiłam. Postanowiłam, że pójde potańczy. Paweł nie chciał. Siedział i zamówił kolejny alkoholowy napój. Piotem następny i następny. W pewnym momencie zobaczyłam Go na parkiecie, obok mnie. Potańczyliśmy trochę. Podobało mi się jak tańczył. Co prawda był trochę podpity (...)

On, Ona, On cz. 5

Dodał/a: navix 2013-06-07 22:11:52 czytano 5241 razy
Zapytała czy jestem głodna. Zjadłam obiad. Wtedy do kuchni wszedł tata i pocałował mnie w czoło. Po krótkiej rozmowie z nimi dowiedziałam się że wyjeżdżają na 2 tygodnie za granice załatwiać interesy. Postanowili zostawić mnie samą. Poszłam do swojego pokoju. W tamtej chwili dostałam smsa od Pawła ' Hej :* może wyjdziemy gdzieś dziś ? Co powiesz na kino ? ' Nie sądziłam, że On tak szybko się pozbiera, nie mogłam (...)

On, Ona, On cz.4

Dodał/a: navix 2013-05-16 16:33:04 czytano 5602 razy
Weszliśmy do środka. Oprowadziłam Go po domu i pokazałam mój pokój. Ostatecznie zaprosiłam mojego przystojnego gościa do salonu, gdzie znajdował się telewizor, który był bardzo ale to bardzo duży. Nalałam mu soku i usiadłam na kanapie obok niego. Oglądaliśmy film. W pewnym momencie On przybliżył się do mnie i zaczął całować mnie po szyi. Odgarnęłam włosy na jedną stronę, aby mu nie przeszkadzały. Było to dla  (...)