zakochana

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "zakochana"

Wakacyjna miłość

Dodał/a: Emkaa 2010-11-07 18:09:29 czytano 4880 razy
Chciałabym opowiedzieć o swojej historii, ta historia była bardzo skomplikowana. Dlatego proszę o czytanie ze zrozumieniem. Pewnego dnia jak zawsze siedziałam z przyjaciółką przy komputerze. Oczywiście oglądałyśmy chłopaków na gronie i wtedy powiedziałam przyjaciółce, że podoba mi się jeden chłopak, przyjaciółka namawiała mnie, bym do niego napisała. Problem tkwił w tym, że był zajęty. Znałam tę dziewczynę, dlatego nie chciałam robić jej takiego świństwa (...)

Prawdziwa historia

Dodał/a: Pesymistka 2010-11-04 11:52:06 czytano 5520 razy
Mam na imię Paulina, 15 lat (3 gimnazjum). Poznałam Go rok temu (ja wtedy 14, On 17 lat) na szkolnej dyskotece dla absolwentów. Ma na imię Darek, obecnie 18 lat. Zatańczyłam z Nim, nie jestem może najlepsza w tańcu, co sam mi przyznał, ale czułam się w jego objęciach tak bezpiecznie i dobrze, że moje umiejętności taneczne nie miały dla mnie najmniejszego znaczenia. Pragnęłam by nasza znajomość nie skończyła się tylko na tych kilku tańcach. W pewnym momencie poprosił mnie o numer telefonu, jestem naprawdę nie łatwą dziewczyną. Chciałam żeby się postarał (...)

Fatalne zauroczenie Cz. 2

Dodał/a: adaaaaaaaa ;p 2010-11-01 00:00:00 czytano 2581 razy
...Lecz... miałam zrobić wywiad środowiskowy z bond pięknością szkoły .. jak już napisałam o tym w komentarzu ... on powiedział że na razie nie chce mieć dziewczyny .. więc się uspokoiłam .. ale to nie trwało długo .. spotykaliśmy się jeszcze po przyjacielsku kilka razy z naszą paczką i wgl ... Ale dowiedziałam się od mojego "męża" ... ( takie zabawy .. że mieliśmy mężów i wgl) że słyszał jak mój były gadał z kumplem z ich klasy o mnie .. coś takiego : (...)

Miłość czy przyjaźń ?

Dodał/a: kołowataa 2010-10-31 00:00:00 czytano 3660 razy
To była niedziela wieczorem.. Krzysiek zadzwonił do Anki czy nie idzie z nim na cmentarz, bo następnego dnia jechał do innego miasta i chciał wcześniej odwiedzić groby.... Anka zgodziła się... Zawsze we "wszystkich świętych" wolała chodzić wieczorem na cmentarz.. Gdy zapalili już znicze przeszli się jeszcze alejką.. Wtedy Anka zobaczyła swojego byłego z inną dziewczyna... Przytulali się... ( Anka nadal czuła coś do niego, lecz wolałaby on nic o tym nie wiedział)... Niewiele myśląc złapała Krzyśka za rękę uśmiechnęła się i pociągnęła go do przodu.. Krzysiek krzywo patrzył się na nią, ponieważ miał  (...)

Ja i On !!!

Dodał/a: Aśka 2010-10-31 00:00:00 czytano 2954 razy
On blondyn o długich włosach zawsze był radosny nie było drugiego takiego! Po prostu ideał dla niej... Ona no dziewczyna jak dziewczyna, ale według niego było w niej coś innego. Odróżniała się od innych w jej towarzystwie. Zawsze umiała każdego rozśmieszyć. Poznali się, gdy on przeprowadził się i zaczął naukę w szkole gdzie była ona. Spodobała mu się już na rozpoczęciu roku szkolnego. Zdobył jej nr. gg zaczął pisać... Poznawali się coraz bardziej i lepiej się rozumieli ona traktowała go jako dobrego przyjaciela. Pewnego dnia spytał ją  (...)

Miłość ponad wszystko

Dodał/a: Twój anioł 2010-10-28 00:00:00 czytano 2537 razy
Może zacznę od początku.. Przeszłe dwa lata temu był u nas festyn w okolicy poszłam na niego wraz z koleżankami one miały poznać mnie ze swoim kolegą i tak też zrobiły. Miał na imię Daniel. W pierwszej chwili nic nie poczułam był obojętny mi.. Upłynęło kilka dni od festynu aż on napisał do mojej koleżanki o mój nr tel. tak zaczęliśmy pisać ze sobą po około miesiącu był to dokładnie 21 czerwca 2008r. postanowiliśmy być ze sobą po mimo wszystko on był starszy tylko 3 lata ode mnie. Tak nasza miłość kwitła było cudownie chodź ja nie byłam pewna na początku uczuć do niego po pierwszym roku związku zostawiłam go o to, że (...)

Nareszcie szczęśliwa

Dodał/a: Marta 2010-10-26 00:00:00 czytano 2786 razy
Nareszcie czuje się szczęśliwa... Był to piątek... Hmm kocham piątki... Bo można sobie zabalować... Wstałam rano... (Trochę za późno, ale jakoś się wyrobiłam) wiadomo do szkoły.. Po szkole na dwór. Dzień był taki sobie... (Bo spotkałam byłego)... O 17 wyszłam z domu, bo szłam na korki a na pasażu umówiona byłam z kumpelą... Czekałam na nią, gdy przyszła poszłyśmy (...)

Moja prawdziwa historia

Dodał/a: Najarana Marzeniami ^^ 2010-10-25 00:00:00 czytano 3262 razy
Radek (pseudonim; Bambus).... Poznałam go na wycieczce w ferie do Zakopanego na obóz narciarski. To dość dziwne, że dopiero wtedy, bo od pół roku chodził do naszej szkoły. Radek jest starszy ode mnie o rok i jak na swój wiek jest dość.. No dobra jest bardzo agresywny. Mimo to wydał mi się słodki W drodze do Zakopanego siedział za mną w autokarze, (...)

Mężatka

Dodał/a: dziewczyna_w_różowym_szalu 2010-10-24 00:00:00 czytano 7913 razy
W wieku 16 lat, kiedy to hormony często zaczynają buzować zaczęły się moje szaleńcze próby nawiązywania znajomości z chłopakami. Zawsze uważałam się za osobę mało atrakcyjną więc możliwość posiadania chłopaka graniczyła niemalże z cudem. Dużo upokorzeń zniosłam, i kiedy już zaczynałam wątpić czy w ogóle kiedyś się uda pojawił się on. Chłopak - marzenie. Wysoki, przystojny, miał zabójczy uśmiech...ideał. Zwrócił na mnie uwagę, i chociaż nie od początku chciał się ze mną spotykać z czasem zaczęło mu na mnie zależeć... Na początku było cudownie...tyle tylko że ja zawsze znajdowałam dla Niego (...)

Fatalne zauroczenie

Dodał/a: aduś 2010-10-17 00:00:00 czytano 3733 razy
Siema postanowiłam opisać tą historie ... sama nie wiem czemu ( imiona zostały pozmieniane).. To była sobota (09.10.10r) ta data zostanie mi na długo w pamięci... dzień zaczął się fatalne, pobudka o 8 rano ... o 10 :30 na kółko ... po kółku postanowiłam spotkać się z moimi przyjaciółki: Kasią, Markiem i Karolem ... Na boisku czekała na mnie Kasia .. potem przyszedł Marek .. i czekaliśmy na Karola ... było naprawdę fajnie ponieważ Marek poprosił Kasie o chodzenie ... (rzecz jasna zgodziła się) no i właściwie dzięki nim ja zaczęłam chodzić z Karolem ... na początku nie chciałam tego ..ale do czasu ... Pokochałam go gdy pierwszy raz mnie (...)