wyznanie

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "wyznanie"

Lekcja życia cz.4

Dodał/a: Szczęśliwie Zakochana 2015-06-27 00:11:36 czytano 805 razy
-No więc chciałem ci powiedzieć że uważam cię za naprawdę atrakcyjną dziewczynę. Pokochałem cię od naszego spotkania. Teraz już wiem co to miłość od pierwszego wejrzenia. Martwiłem się jak cię nie widziałem. Ale jeszcze bardziej zabolało mnie że to z mojego powodu już więcej nie przychodzisz do parku. Kocham cię Sabina. Tak bardzo cię kocham. Lepiej już sobie pójdę. Dam ci wypocząć i przemyśleć parę spraw (...)

Od przyjaźni się zaczyna cz.3

Dodał/a: .Lilka. 2015-03-16 20:57:15 czytano 1269 razy
Kiedy wstawał podwinęła mu się koszulka odsłaniająć posiniaczony brzuch i żebra. Szybko ja poprawił a ja udałam że nic nie zauważyłam. -Musimy teraz wyjśc i wejsć na podwórko z powrotem tak jakbym wróciła ze szkoły. Siostra i Brat są u kolezanki i wrócą dopiero wieczorem co bardzo ułatwia sprawe. Ja wejde dołem i powiem babci że przyszedł do mnie kolega. Zapewne da mi obiad i dla ciebie. Ty w tym czasie  (...)

Nadzieja cz.3

Dodał/a: Bombka. 2015-02-26 19:14:39 czytano 1241 razy
Po felernym wieczorze w klubie minęło kilka dni. Sytuacja między Kathe i Alexem unormowała się, spędzali razem każdą wolną chwilę. Wielkimi krokami zbliżał się wspólny wyjazd z przyjaciółmi nad jezioro. Kath i Klara sprzeciwiły się chłopakom, którzy bardzo chcieli wyjechać do Chorwacji na 2 tygodnie. Dziewczyn po prostu nie było na to stać. Nie miały czasu na pracę w trakcie nauki, a nie uśmiechało im się obciążać rodziców. Kath (...)

Czerwona lilia (cz 14)

Dodał/a: Anaela 2015-02-19 18:47:50 czytano 1764 razy
Wyszliśmy na miasto. Nick zaoferował kawiarenkę więc poszliśmy w jej stronę. Oczywiście nie obyło się bez różnych wygłupów przy drodze. Gdy w końcu doszliśmy, zorientowałam się że to ta sama kawiarenka w której byłam kiedyś z Lorenem. Od razu na wspomnienie tego dnia zarumieniłam się. Loren zerknął na mnie, chyba zrozumiał co jest tego powodem. Uśmiechnął się figlarsko nadal rozmawiając z Nickiem. Zajęliśmy (...)

Czerwona lilia (cz 13 )

Dodał/a: Anaela 2015-02-15 22:27:31 czytano 1701 razy
- Nie zostawię El. Jesteś dla mnie najważniejsza i nigdy cię nie opuszczę, nawet jeśli będziesz mnie prosiła i błagała. - westchnęłam. Powinnam się odsunąć, powiedzieć że tak nie powinno być. Ale nie mogłam, serce biło jak szalało i domagało się jego bliskości. A ja nie potrafię się temu przeciwstawić. Ja na prawdę jestem w nim zakochana na amen. Siedzieliśmy tak dłuższy czas, po chwili się odsunął (...)

Naiwna ja cz.3

Dodał/a: Nikla0399 2014-12-13 21:47:00 czytano 1763 razy
no to jak pisałam nadal mam tamtą żyletkę. Próbowałam się jej pozbyć ale okazało się, że nie mogę. Nie jestem pewna, czy do niego napisać i mu wyznać prawdę tak jak poradziła mi Paula. Boję się jego reakcji. A pozatym wydaje mi się, że moja miłość do niego zaczyna wygasać. Bo tak jak pisałam w "chcę skończyć" podoba mi się Bartek, z którym mam takie same problemy co z Miśkiem. Ale po prostu tak mi się wydaje bo Michaś jest  (...)

Chcę skończyć cz.3

Dodał/a: Nikla0399 2014-12-13 21:33:06 czytano 745 razy
Tak wiem, że czasami przeginam. Ale na prawde tyle co przeżyłam w ciągu mojego nędznego życia... Na prawde mi na nim zależy. Wydaje mi się, że lekko się od niego uzależniłam. Teraz żałuje, że się pociełam. Że chciałam ze sobą skończyć. Bo wtedy nigdy by się nie dowiedział co do niego czuje. Nie wiem czy dobrze zrobie ale mam ochotę mu o wszystkim powiedzieć. Czyli o mojej miłość do niego, o tym jak przez niego płakałam na  (...)

Kochasz mnie ? cz.14

Dodał/a: Aria 2014-06-12 22:12:50 czytano 3020 razy
zawsze . Kocham w niej ten cudowny usmiech . Kocham jak sie złości. Nienawidzę gdy jest smutna a ostatnio czesto ja taka widzę . Miałem tyle dziewczyn przez te 7 lat ale nie mogłem zapomnieć tej jednej . Z żadna nie było mi tak wspaniale jak z nią. Nie wierzę że pozwoliłem jej odejść. -smutno mi sie trochę zrobiło, bo jednak myślałam ze powie o mnie . Tak wiem jestem Samolubna! Ale czuje cos do niego i nie mogę go sobie wyobrazić z jakąś laska . Już wtedy 5 kat temu u niego w domu , choć kochałam już Kacpra , serce mi sie krajało na widok jego i tej laski  (...)

Gdybym szedł teraz tą ulicą

Dodał/a: imani 2014-03-08 15:04:15 czytano 751 razy
Gdybym szedł teraz tą ulicą, a nie idę, to spotkałbym ją przy znanej kawiarni w centrum miasta. Ubrana w czarny modny płaszcz, jeansy i ładne brązowe kozaczki. Śpieszyłaby się. Zawsze gdzieś pędzi. Wszędzie jej pełno. Nawet jak nie ma żadnych planów biegnie z miejsca na miejsce. Jakby przed czymś uciekała. Gdybym szedł teraz tą ulicą zauważyłaby mnie. Zawsze wszystko widzi. Dostrzega więcej niż inni. To, co oni omijają, na co nie zwracają uwagi. Poza tym ma dobrą  (...)

zapomnij.... daj mi żyć !!!

Dodał/a: wkońcuwolna...od ciebie! 2013-10-21 20:55:57 czytano 1312 razy
Ciągle nie rozumiem dlaczego ciągle próbujesz rozwalić coś na czym mi bardzo zależy... przecież nie jesteśmy już razem ponad 4 lata! dlaczego nie myślałeś o mnie gdy sie rozstaliśmy... no tak koledzy... juz nie pamietasz ? na początku fantastycznie... pierwsze miesiące kazda chwila razem... wspólne wakacje marzenia i nagle co ? znudziłam sie bo koledzy byli ważniejsi bo potrzebowałes wyrwać sie. nie mysląc o mnie (...)

12»