Wykorzystana.

Rok 2015 koniec wakacji, początek 1 gimnazjum roczników 2002.
Dziewczyna o imieniu Asia bała sie... Nowa szkoła nowy początek.
Szedła z kościoła po mszy z przyjaciółkami. Zauwazyla chlopaka o imieniu Karol szedł z innymi znajomymi w strone kościoła. Gdy go zobaczyła po raz pierwszy oszalała na jego punkcie. Chłopak zaczął do niej pisać czy chce iść z nim na spacer do lasu.. Asia nie chciala niewiedząc czemu przecież podobał sie jej Karol. No i wkoncu Asia czekała na koleżanke pod szkołą, Karol konczyl lekcje, zauwazyl Asie siedzącą na ławce usiadł obok niej, rozmawiali nagle Karol zapytał Asi czy zechce iść do niego chetnie poszla. Siedzieli, przytulali, rozmawiali sobie Asia poczuła coś do Karola...Spotykali sie przez 4 tygodnie.
Karolowi Asia sie Znudzila.. Przestali sie spotykac. Asia byla zalamana do grudnia.. Od stycznia nowego roku 2016 zapomniala totalnie o Karolu choć sie jej dalej podobał.. minął styczen, luty.. I przyszedl marzec.
8 marzec-dzień kobiet. Przypadkowo zaczeli pisać. Karol chciał odnowić kontakt Asia sie zgodzila.. Bo czuła coś do niego. Znów sie spotykali tym razem było bardziej namietnie Asia była szczesliwa.. 15 marzec wtorek godzina 16:30 spotkali sie u niego.. Karol zaproponował Asi coś czego nie powinna zrobić..Jednak niestety do tego doszło Asia sie zakochała a Karol ją wykorzystał, Asia o tym jeszcze nie wiedziala. Oślepła z miłości.
16 marca 9:00 rano. Wycieczka do filharmonii to był ulubiony dzień Asi do tego czasu. Piekny dzien. W filharmonii opiekowal sie nią patrzał sie tymi pieknymi oczami, trzymali sie za reke, śmiali sie i oglądając słuchali.. To byl niezwykły dzień.
Mineło pare tygodni. Dalej sie spotykali az do 17 kwietnia. Zobaczyla go z inną o godzinie 17. Asia byla zalamana. Miała innych chłopaków lecz dalej kocha Karola.
Minął rok szkolny. Asia dowiedziała sie że wyprowadza sie za oswiecim.. Nie chciala.. Pod koniec wakacji tam juz byla.. Na początku było jej dobrze w nowej szkole w koncu wszyscy byli dla niej mili. Asia nei zapomniala o Karolu dalej o nim mysli.. Asia wpadla w depresje pod koniec wrzesnia.. Załamana jest tym wszystkim. Postanawia sie zabić .. Ale nie jest pewna czy napewno to bedzie dobre rozwiazanie.
Dodał/a: Zielona. w dniu 3-12-2016 - czytano 922 razy.
Słowa kluczowe: naiwność Wykorzystanie nieszczęśliwa miłość głupota Zielona.

Komentarze (1)

Ankadnia 2016-12-27 03:17:02.

Szedła?

Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Wykorzystana."

(pole wymagane)

(pole wymagane)

(pole wymagane)