wybaczenie

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "wybaczenie"

Pamiętam

Dodał/a: zielona godzilla 123 2018-05-24 15:39:16 czytano 362 razy
Wciąż pamiętam jego oczy. Takie ciemno miodowe, duże. Pamiętam też jego uszt, lekko zniekształcone i raczej małe. Pamiętam jak chciało mu się mdleć na widok krwi. I pamiętam też dzień, kiedy zobaczyłam ich razem. Pamiętam jak znienawidziłam siebie samą. Pamiętam jak szli trzymając się za ręce, brzozową alejką wiodącą do parku. I wtedy prawie to zrobiłam. Ścisnęłam w kieszeni otwarty scyzoryk. Stali nad stawem, gdy podeszłam od tyłu. Ocierajác łzy powoli wyjęłam broń. W tym momencie poczułam (...)

Niewybaczalny błąd

Dodał/a: Majkiii 2016-07-12 21:18:11 czytano 1443 razy
To był długi związek. 4 lata razem. Codzienne spotkania, prezenty, wspólne wakacje, wypady za miasto. Robiliśmy razem wszystko, do momentu, kiedy zaczęło się coś psuć, a w jego telefonie pojawiły się zdjęcia innej dziewczyny. Od razu zrozumiałam, że coś jest nie tak. Gdy zaczęłam pytać mówił, że to tylko koleżanka, jednak postanowiłam to sprawdzić. Zapisałam sobie numer dziewczyny ze zdjęcia w tajemnicy przed chłopakiem i  (...)

Obiecuję Ciąg dalszy... cz.3

Dodał/a: An Caroline 2016-05-07 14:06:26 czytano 679 razy
Obudziła się kolejny raz w swoim życiu z ogromnym bólem głowy, od razu wspomnienia z poprzedniego wieczoru przywędrowały w jej myślach. Nie wiedziała czy ma z nich się cieszyć, czy może jednak nie bo leżała sama. Już wiedziała doskonale co czuł David, gdy go kilka lat wstecz zostawiła samego. Ale ku zdziwieniu uśmiech sam się pojawił na jej twarzy gdy na stoliku zauważyła szklankę wody i aspirynę. Lekarstwo  (...)

Obiecuję Ciąg dalszy... cz.2

Dodał/a: An Caroline 2016-05-07 01:07:34 czytano 736 razy
- dobra odsuńcie się - polecił starszy brat, który zrobił mocny zamach nogą i z całej siły kopnął drzwi, które ruszyły się, ale nie wyważyły się, więc powtórzył swoją robotę i w końcu się udało drzwi opadły na podłogę. Anna od razu zauważyła Rafała siedzącego przy stole w jadalni, który przeżuwał kawałek pizzy obojętnie. W domu panował chaos, zapach nie należał do przyjemnych, mimo to nie przeszkadzało wszystkim wbiec do (...)

Kiedy odeszłeś... cz. 1

Dodał/a: SerceZeSzkła 2015-12-22 23:31:24 czytano 476 razy
Od tamtego momentu przez jakies czas bylo Jak w bajce. Tyle, ze Sandra nie dala za swoje. Probowala zniszczyc mi psychike wysylajac rozne rzeczy na asku. Udawalo jej się. Balam się wychodzic z domu. Mateusz mi wtedy strasznie pomagal, Ale to on byl winien calej tej sytuacji. Zostalam przez nia zapisana na sekte martwych dzieci. Brzmi tak samo strasznie, Jak wygladalo. Nie wytrzymalam i porozmawialam o tym z  (...)

Emi cz.27

Dodał/a: emi 2014-09-30 00:55:21 czytano 1649 razy
. Cudownie było widzieć Cie w takiej rozsypce. Jak sie staczasz coraz niżej . Seks z nieznajomymi . Kokaina. Amfetamina. Marihuana. Haszysz . Alkohol . Do szczęścia mi brakowało heroiny ktora by zmusiła Cie w końcu do złotego strzału. No ale nie chciałaś wiec chciałam żebyś cierpiała jak ja . A no właśnie nie tęsknisz za swoim dzieckiem ? Pozbycie sie dziecka z ciebie było cudowne . Ale wiesz jakby jakimś cudem przeżyło to bym  (...)

Emi . cz.21

Dodał/a: Emi 2014-07-02 00:02:47 czytano 2487 razy
-Muszę coś wam powiedzieć -powiedziałam głośno a kazda para oczu została skierowana na mnie . -Okłamałam was -splotłam moje palce z Maksa-Dalej biorę . I jestem cholernie uzależniona. Tak wiem zawiodłam. Dlatego zdecydowałam że ide na odwyk . Jutro rano już wyjeżdżam. -powiedziałam w końcu. Nikt sie nie odzywał. -W końcu sie przyznałaś -powiedział Dawid . Spojrzałam na niego zaskoczona -Wiedziałem. Widzialem juz wtedy gdy przyjechaliśmy. Miałaś tak nieobecne oczy (...)

Emi 13

Dodał/a: emi 2014-05-12 23:18:03 czytano 2089 razy
-Co sie stało?-zapytałem przerażony widząc ich miny i jak Emili mama,szlocha -Emi mnie źle rano zrozumiała i wybiegła z domu krzyczałem za nią ale mnie nie słuchała. Jak wychodziła z bramy widziałem jak rozpędzony samochód po chodniku jedzie na nią. Krzyczałem ale ona nic . A ten skurwiel ja potrącił i uciekł. Rozumiesz ktoś chciał ją zabic -zrobiło mi sie słabo. Nie moglem w to uwierzyć. -To moja wina jak bym ją zatrzymał (...)

Just Give Me The Reason - 1

Dodał/a: Marzycielka 2013-07-21 12:29:30 czytano 2689 razy
-Matko co za wakacje..-zapomniałam o poinformowaniu Zuzy że z ogniska nici więc chwyciłam telefon do ręki i wysłałam jej sms. Położyłam się na łóżko i słuchałam sobie muzyki, co i tak nie miało żadnego sensu bo chłopacy słuchali sobie jakiegoś dub-step'u na dole. Co mnie wkurzało bo nie lubię takiej muzyki. Zrobiłam się głodna i poszłam do kuchni . Przechodząc obok salonu zauważyłam, że nie ma w nim Arka i jeszcze  (...)

Dlaczego nie dajesz o sobie zapomnieć?

Dodał/a: loveforever 2012-08-19 11:14:18 czytano 2084 razy
Historia prawdziwa, która działa się jakieś 3 lata temu. Daniel lat 17 , Karolina lat 16. Zwykła znajomość. Zapoznali sie na próbie poloneza. Spotykali sie codziennie ćwiczac kroki tego tańca. Karolina była dziewczyną lubianą w szkole, potrafiła sie z każdym dogadac, dostosować do każdej ekipy. Daniel "cżlowiek biznesmen" ciągle z telefonem przy uchu, ale równiez wesoły i usmiechniety człowiek. Pewnego dnia tuz po zakonczeniu roku szkolnego i zatańczeniu poloneza poszli razem (...)