wampiry

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "wampiry"

Randka z wampirem cz.12

Dodał/a: Aga.B 2018-12-02 20:14:42 czytano 395 razy
Długo zastanawiałam się co powiedzieć. Wyglądało na to, że byłam całkiem daleko od domu, na dodatek towarzyszył mi demon. Szliśmy poboczem autostrady, noc była niezwykle spokojna, jedynie raz na jakiś czas mijał nas pędzący samochód. Niebo było niezwykle piękne, czyste, pełne gwiazd. Było takie, jak te które pamiętałam z dzieciństwa. Na chwilę przystanęłam, wciągając powietrze głęboko do płuc. Demon odwrócił się, ciekawsko spoglądając na mnie lśniącą czerwienią w oczach. Po chwili  (...)

Randka z wampirem cz.11

Dodał/a: Aga.B 2018-11-01 23:29:01 czytano 285 razy
W pewnym momencie życia, przychodzi czas kiedy zadajesz sobie pytanie o sens własnego istnienia. Po co? I dlaczego?- Tego nie wiedziałam.- Nie wiedziałam, ale za wszelką cenę musiałam poznać. Co było ze mną nie tak, że zarówno śmierć jak i wampiry ciągnęło do mnie, jak ćmy do światła? Nie wiedziałam kim był Logan, więc nadałam mu przydomek "Śmierć". Zdawało mi się to jak najbardziej adekwatne. Było w nim coś, czego się bałam. Czułam chłód bijący z jego wnętrza. To wszystko (...)

Czy Hogwart naprawdę istnieje? Rozdział I

Dodał/a: Edessa 2016-12-21 15:05:01 czytano 369 razy
- ... - zaniemówiłam z wrażenia. Nagle przeraźliwy pisk przerwał ciszę, dochodził z okna podeszłam powoli. Śliczna czarną sowa dziobem skrobała szybę. Otworzyłam jej okno, nie zaczęła latać po pokoju tylko posłusznie usiadła na komodzie nie zauważyłam, że do jej nóżki jest przyczepiony list. Pierwszy raz widzę jakieś zwierzę, automatycznie wyciągnęłam rękę by ją pogłaskać. Myślałam, że mnie dziabnie ale się  (...)

Księga Ocalenia część 4

Dodał/a: voldemortismylife 2016-10-03 12:04:24 czytano 355 razy
Ci, którzy nie opadli z sił, dalej wypowiadali słowa. Charlie nie posiadał się ze szczęścia, wiedział, że nic mu nie zepsuje tej chwili. Miłość do niego wracała. Nie mógł się doczekać aż obejmie Kate w ramiona i odda tysiąc pocałunków. Seans dobiegł końca, gdy dziewczyna wydobyła z siebie głośny jęk bólu, a jej głowa opadła bezwładnie. Podbiegł do niej, wyciągając zabezpieczenia, delikatnie klepał ją po policzku, próbując ocucić (...)

Księga Ocalenia część 3

Dodał/a: voldemortismylife 2016-07-31 14:12:43 czytano 320 razy
- W takim razie, zapolujmy! - wysilił się na najbardziej przekonujący ton, aby tylko łowcy nie nabrali podejrzeń. Jacob zdziwiony wyszedł z pomieszczenia, po czym wrócił z teczkami zawierającym informacje na temat królowej Kate. Podał mu je dyskretnie, cały czas patrząc na niego otępiale. Podczas gdy Henric von Wulf wraz ze swoją świtą, nastawiali maszyny na aktywność demoniczną, Charlie z Jacobem przeszukiwali  (...)

Wampirze noce. cz.2

Dodał/a: atena 2016-07-28 01:26:59 czytano 454 razy
-On na to uśmiechnął się lekko. Przybliżył się.-Wybacz. Wolałbym kontynuować rozmowę w dogodniejszych warunkach. Poza tym..-przerwał na chwilę i przeczesał dłonią moje rozpuszczone włosy.-..twój strój. Nie przeszkadza mi, że jesteś w nim akurat przede mną. Lecz martwiłbym się, gdyby ktoś inny Cię w nim zobaczył.-dodał z uśmiechem (...)

Wampirze noce. cz.1

Dodał/a: atena 2016-07-17 16:20:54 czytano 488 razy
-Uciekaj!-wykrzyknął dziwny chłopak. Ten krzyk w mig mnie ocucił. Powróciła chęć przetrwania i zbierając w sobie całą swoją siłą, odtrąciłam mojego oprawcę. Niestety, gdy próbowałam uciec, zostałam przez niego postrzelona w bark. Syknęłam z bólu i upadłam. Dziewczyna podbiegła do mnie, a w tej chwili barczysty rudzielec rzucił się i przyparł do betonu rannego. Widać nawet ranny, Kain potrafił się mu opierać. Szarpał się (...)

Księga Ocalenia część 2

Dodał/a: voldemortismylife 2016-06-22 12:15:11 czytano 1170 razy
Ten dzień miał być najlepszym w życiu Charliego, albo najgorszym. Wszystko zależało od tego, jak potoczą się wydarzenia. Od samego rana pracował z najlepszymi magami świata nad zaklęciami, które wyciągną jego ukochaną z sideł zła. Wszystkie oddziały posiadające złotą biżuterię z nałożonym zaklęciem praesidium, ochraniającym przed światłem słonecznym i zaklęciami pierwszego stopnia patrolowały ulice zatłoczonego (...)

Księga Ocalenia część 1

Dodał/a: voldemortismylife 2016-06-12 01:32:19 czytano 449 razy
-Nie boimy się jej! Szykuj najlepszych czarodziei. Dziś wieczór mają przyjść do mnie z najsilniejszymi zaklęciami oczyszczającymi ze zła. Jeśli się nie uda, wzywam OZW. Moja decyzja jest nieodwołalna.- ostatnie zdanie wykrzyczał, niemiłosiernie głośno. Idealnie zagrał wściekłość, która tak naprawdę była mu mało znana. Chciał zapewnić sobie wiarygodność, gdyż ostatnio mu jej zabrakło. Podwładni sądzili, że ta cała sprawa z Kate (...)

Księga Ocalenia - Prolog

Dodał/a: voldemortismylife 2016-06-09 00:43:47 czytano 448 razy
Ciężko mu było wstać na nogi, po tym, co zrobiła Katie. Miłość jego życia, zostawiła go, zabijając wszystkich. Unicestwiła wroga numer jeden każdego wampira, wskakując na jego miejsce. Teraz to ona włada wszystkimi złymi istotami nadprzyrodzonymi. Ze spokojnej dziewczyny stała się tyranką, która upaja się mordem. Charles natomiast uważa, że da się uratować jego Katie. Nie tracił ani chwili na odpoczynek, szukał jej po (...)