Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie Quku.org

Porwana 2

– Nie jest na nic chora, zadnego wirusa, wiec nie stanowi zadnego zagrozenia. Bedzie mozna spokojnie ja przesluchac.- poinformowal nas. No swietnie, co on sobie myslal?! Ze moze mam swinska grype? Ale jednak troche mi ulzylo, mimo wszystko ze mam umrzec to nie chcialabym aby stalo sie to przez ostatnio szalejacy wirus A-H1N1. A poza tym jakie przesluchanie?! Co ja jakis szpieg jestem?! - Mozecie juz zabrac to cos. - zasmial sie, zasmiala sie i reszta… a nie, slyszalam tylko 2 smiechy (...)

Miłosna szkoła

Asia ma 16 lat .. właśnie wyszła z gimnazjum i poszła do nowej szkoły . Szkoły policyjnej . (znajdowała się ona 20 km. od jej miasta) Na początku roku , zapoznała się z pewną dziewczyną z tej samej klasy i od razu wymieniły się telefonami. Na następny dzień , gdy Asia wychodziła z domu na autobus , spotkała swoją "starą" koleżankę , zagadały się i autobus jej uciekł. Postanowiła poczekać godzinę na kolejny . Była godzina 7.45 a następny autobus miał być o 8.20 . Wtedy ktoś zatrzymał się koło przystanku samochodem , otworzył szybę i uśmiechnął  (...)

Nauczyciel i mroczna cz.1

Nauki ścisłe nigdy nie były moją mocną stroną, dlatego po straconym roku w technikum informatyczno-matematycznym, dzięki wstawieniu mojej mamy mogłam przenieść się na moje wymarzone technikum fotograficzne. Gdy dowiedziałam się, że mnie przyjęli byłam wniebowzięta! W końcu będę uczyła się o tym co kocham. Jedyną rzeczą, która mi się nie uśmiechała była taka, że idę tam do 1 klasy i będę siedziała w klasie z rok młodszymi, ale mam nadzieję, że nie będzie tak źle jak to sobie wyobrażam. (...)

Z pożądaniem nie wygrasz.

Alana poznałam u koleżanki.To była taka mała,kameralna impreza.Alan na samym początku przykuł moją uwagę.Wypiliśmy trochę,rozmawialiśmy..Nowy znajomy naprawdę mi się spodobał.I ja chyba jemu też bo na pożegnanie dał mi lekkiego całusa w usta. (...)

Prawdziwa i pierwsza Miłość

Nazywam się Justyna a mój chłopak Alan... Poznaliśmy się dokładnie rok i 10 miesięcy temu... Jest to dość ciekawa i zabawna historia ... A więc chodziliśmy razem do gimnazjum... Mieliśmy razem w-f on był w klasie E a ja F :) Podczas gdy chłopacy grali w piłkę-dziewczyny siedziały i kibicowały... Powiem szczerze,że w szkole nawet nie mówiliśmy sobie cześć i nie zwracaliśmy na siebie uwagi... (...)

Moja historia

Urodziłam się15 kwietnia w 1997 jako chłopiec.Rodzice nadali mi na imię Henryk.Lekarz,który mnie wyjmował z łona mamy nie zobaczył że jestem dziewczynką.W wieku 1 lat nauczyłam się przeklinać i drzeć ryja.Matka codziennie mnie biła,bardzo mi się to podobało,bo miałam czerwoną dupę.Mama zawsze mnie biła kablem, a tata biczem.Bicz był lepszy, bo miałam potem kolorową dupę.Raz se zrobiłam zdjęcie z kolorową dupą i dałam to na naszą klasę.W wieku 2 lat nauczyłam się kręcić dupą.I poszłam na casting najmłodsza i najgłupsza świata wygrałam go, bo konkurował ze mną babcie w wieku 10 lat.Gdy miałam 3 lata zaczęłam chodzić do burdelu.Chodziłem się tam modlić.Mama rozwiodła się z powodu jej kochanka, więc wolałam zostać z mamą,bo jej kochanek był bogaty.Zmierzyłam sobie Q i wyszło -1.Bardzo mnie to zdziwiło, bo kochanek mamy mnie nie bił.Robiłam jak najgorsze rzeczy,a on mnie nie bił tylko mama.W wieku 4 lat wyszło że jestem dziewczynką.Zaczęłam nosić spódniczki (...)

Miłość do przyjaciela brata (I)

James ubrał koszulkę, której się wcześniej pozbył, i oświadczył że musi się zbierać. Pocałowałam go przelotnie w usta i poszłam się umyć. W lustrze dokładnie się przejrzałam. Miałam 1,64 m, byłam ni to gruba ni to chuda, włosy sięgały mi pasa i były koloru czerwonego. Oczy mieniły się blaskiem zieleni. Ale najbardziej byłam dumna z moich piersi - nie za duże nie za małe, w idealnym rozmiarze C. Nie byłam oszałamiająco (...)

pokaż jak mnie kochasz cz.2

Dzisiaj z rana zadzwonił do mnie Maciek z informacją że idziemy na imprezę do jakiegoś chłopaka z ostatniej klasy. Właśnie siedzę w szafie i szukam czegoś ciekawego ale nic nie mogę znaleźć. Dawno nie byłam na takiej szkolnej imprezie. Więc mam z tym problem. Ubrania latały po pokoju. - Co robisz? – do pokoju wszedł Hubert (...)

pokaż jak mnie kochasz cz.42

Mateusz podszedł do niej, po drodze zdejmując bluzę. Jego umięśniony tors i muśnięta światłem lampki nocnej skóra zapierały dech w piersi. Był przepięknym mężczyzną, kochankiem ze snów. I należał tylko do niej. Wyciągnęła do niego ręce i westchnęła, gdy napotkały jego ciało. Musnęła palcem kręcone, błyszczące włoski. Pochylił się nad nią. Miał przymknięte oczy i zaciśnięte wargi podnieconego mężczyzny. - Mój kochany – szepnęła bez tchu, obezwładniona mieszaniną miłości i pożądania (...)

W wieku 15 lat zostałam zgwałcona przez mojego 25 letniego wuefiste

Chciałabym się z wami podzielić moją historią z dnia 21.12.2016r. Nie piszcie, że to wymyślone, bo to zdarzyło się naprawdę. Trudno mi o tym pisać, ale muszę się komuś wyżalić ;/.. A więc, jestem w 2 kl gim. Na początku roku szkolnego doszedł do nas młody, przystojny 25 letni wuefista.. Przez pierwsze 3 tygodnie wydawał się fajny, miły..ale do czasu.. na każdym wuefie patrzał na mnie, mierzył od góry do dołu, wstawiał mi dobre oceny za (...)