Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie Quku.org

Miłość i gwałt

Pewnego dnia dziewczyna poznała chłopaka było to 10 października, a poznała go przez koleżankę która dała jej numer :( pisali przez cały dzień. Na drugi dzień zapytał się jej o chodzenie zgodziła się było fajnie miło spędzali czas spacerowali przytulali się on przyjedzął do niej itp. Po pewnym czasie powiedziała mu że go kocha i on też jej wyznał miłość było fajnie do pewnego czasu :( zerwał i powiedział że jest dziecinna :( jest (...)

Pamiętam to do teraz ...

Na początku Sierpnia miałam urodziny. Zaprosiłam na imprezkę kilka osób razem nas było 15. Oczywiście ta impreza była zrobiona po kryjomu bo rodziców nie było akurat w domu.Na początku było drętwo i nudno potem gdy ktoś postawił na stole alkohol zabawa się rozbujała i było coraz lepiej a może jednak gorzej ? Gdy zbliżała się północ część towarzystwa się zwinęła do domu. Zostało 3 chłopaków i ja ze swoją  (...)

Motocykle

Za dwa dni dziewczyna weszła na Facebooka zobaczyła że chłopak ustawił status z związku dziewczyna dodała komentarz „Szczęścia.” Chłopak napisał do dziewczyny by się z nim spotkała. Dziewczyna odpisała chłopakowi „TAK. ! Możemy się zobaczyć. ” Chłopak był zakochany w tej dziewczynie nie widział po za nią świata. Nadchodził wieczór chłopak nie mógł się  (...)

Niegrzeczny chłopiec cz.1

Lekcje dłużyły mi się strasznie.Adrian cały czas dziwnie na mnie patrzył.Po skończonych lekcjach rozmawiałam chwilę z panem od w-fu ponieważ zauważył,że jestem dobra w siatkę,a brakuje mu osób w drużynie.Kiedy zeszłam do szatni nikogo w niej nie było.Otworzyłam szafkę i na podłogę wyleciała karteczka ,,masz śliczne włosy' byłam ciekawa kto ją zostawił,ale raczej nie było mi dane się tego dowiedzieć.Schyliłam się,żeby zapiąć kozaka i omal nie dostałam zawału (...)

Szczęśliwe zakończenie

Pamiętam to jakby to było wczoraj. To był pierwszy dzień po zakończeniu roku szkolnego. Spotkaliśmy się paczką na podwórku i on tam był,dopiero wtedy go poznałam. Od razu mi się spodobał.. Jego wygląd, osobowość, te żarty ahh jest co wspominać. Ale wieczorem - tego samego dnia znalazłam go na nk i poprosiłam o numer gg. No i zaczęło się. Pisanie do późnej nocy, ciągłe myśli o nim no i w końcu nasz pierwszy (...)

Pewien zwyczajny człowiek

Pewien człowiek. Zwyczajny. Jak każdy. Nie wyróżniający się z tłumu wyglądem, siłą, ani intelektem. Szary, standardowy obywatel. Ten człowiek... znalazł kiedyś perłę. Było to o tyle dziwne zjawisko, że nie był wcale poławiaczem, a znalazł ją, przesiewając dłonią w zamyśleniu złocisty piasek nadmorskiej plaży. Należałoby raczej powiedzieć, że to perła znalazła tego  (...)

Ojciec i syn

-No, dobrze - Piotr wyciągnął z portfela pięćdziesiątkę i podał synkowi. Wojtuś zszedł z kolan taty i podszedł do półki. Zdjął z niej świnkę-skarbonkę. Wrócił do Piotra i rozbił ją. Wysypały się oszczędności Wojtka. Było tam parę dziesiątek, dużo piątek i trochę dwójek. W każdym razie było tam równo pięćdziesiąt złotych. -Tatusiu, czy mogę kupić godzinę twojego czasu w tę środę? Żebyś się ze mną pobawił, albo zabrał na lody, albo odebrał z przedszkola, albo żebyś chociaż wrócił na  (...)

Miłość od pierwszego wejrzenia

Właśnie zaczynał się nowy rok szkolny i Asia miała iść do nowej szkoły. Do gimnazjum. Miała 13 lat , nie miała przyjaciółki, chłopaka... Nigdy. A bardzo chciała. Do końca wakacji już tylko tydzień. Te wakacje minęły tak szybko a tak bardzo bała się ich końca... Miała chodzić do gimnazjum do Warszawy , bo tam mieszkała. Niby wielkie miasto a nie miała przyjaciół... Co jedyne znajomych z podstawówki, którzy tylko się z niej śmiali , a raczej śmiały bo chodziła do szkoły tylko dla dziewczyn, a była bardzo ładna więc rówieśniczki jej pewnie zazdrościły. Dosyć wysoka  (...)

Kochankowie raz w roku, jedną noc

W moim domu od lat przyjmowani są pielgrzymi. 2 lata temu po raz pierwszy spali u mnie chłopcy ;) Poznałam wtedy Piotrka... Imponował mi. Był zabawny, starszy ode mnie o 5 lat. Ja miałam wtedy 14 lat. On 19. Wtedy jeszcze byłam gówniarą nie wiedziałam co to jest miłość. Zrobiłam mu masaż i się zauroczyłam... Podobał mi się, ale był zajęty, zresztą i tak się go wstydziłam. Spali u mnie jedną noc i na drugi dzień rano poszli dalej w drogę. (...)

Wywoływanie duchów

Dwie przyjaciółki, Sandra i Weronika pewnego chłodnego wieczoru, postanowiły posiedzieć w domu Sandry i czymś się zająć. Była godzina 22. - Ty.. Sandi.. A może tak wywołamy duchy??- zaproponowała ochoczo Weronika. Ostatnio czytała o tym w młodzieżowej gazecie. - No..Yhh..- stękała Sandra, ale w końcu dała się przekonać.- Dobra. A musimy mieć?? - Zdjęcie zmarłego, świecę.. Wystarczy.-odpowiedziała Weronika. Była bardzo tym podekscytowana, bo nigdy wcześniej nie wywołała duchów. Tylko czytała w gazetach. Chciała w końcu zobaczyć na żywo, czy to co piszą w gazetach, jest prawdziwe czy fikcyjne. Sandra przyniosła zdjęcie swojego dziadka, zmarłego dwa lata temu i święcę, jakąś starą. Zapaliła ją. Usiadły przy stole. - Ale jaja.. Hehe..-uśmiechnęła się Weronika, biorąc do dłoni zdjęcie dziadka swojej przyjaciółki.- Zgaś światło. Musi być ciemno. (...)