Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie Quku.org

Miłość do nauczyciela

Było to 1września 2010roku. Do szkoły Izabeli przyszedł nowy nauczyciel. Piękny wysportowany , wysoki . Miał lekko rudawe włosy i piękne niebieskie oczy . Siedział na sali i czekał na rozpoczęcie. Gdy pani dyrektor odczytała przydział klas i wychowawców. Zaczeła przedstawiać nowych nauczycieli. I wtedy jej wzrok skupił się tylko na jednym panie Bartku . Nie mogła uwieżyć że tak młody i ładny chłopak tylko o4 lata starszy od niej jest juz nauczycielem. Więc gdy pani dyrektor już go przedstawiła i powiedziała ze będzie prowadził (...)

Po prostu życie? – nie [cześć 4]

Słońce chwało się już cicho za horyzont. Na niebie gdzieś z daleka dostrzec można było jaskółki, poszukujące pokarmu dla swych młodych. Promienie słoneczne z pewnością ogrzewały jeszcze miło ich piórka. Cały ten obraz wyglądał jak z cudownej bajki. W powietrzu czuć było nadchodzącą rosę. Pierwsze kropelki wody osadzały się głęboko w zieleń. Walentyna wciąż leżała wśród bogatej flory. Jej włosy były całkowicie zwichrzone, pobrudzone ubranie lepiło się do jej ciała jak nowo (...)

Nieplanowane ale wydarzyło sie naprawde...

Mijałam wtedy 13 lat on miał tyle samo. Więc zaczynamy....:Usiadłam na ławce obok dziewczyn ,schowałam twarz w rękach , dziewczyny usiadły obok mnie i zaczęły pytać co się stało , podniosłam się i cicho powiedziałam - popatrz na Łukasza - dziewczyny spojrzały na niego , Łukasz stał z naszymi rywalkami ( były o rok starsze ) trzymały go za ręce i ciągnęły w moja stronę , gdy były już blisko podniosłam się i spojrzałam na nie , na Łukasza nie chciałam nawet patrzeć gdy nagle jedna szepnęła mu coś do ucha uciekając i chowając się za rogiem,on wizą moja rękę i powiedział (...)

Miłość do nauczyciela

We wtorek miał być dzień jak,co dzień szkoła. Gdy wstałam rano chciało mi się wymiotować wiedziałam , że to znak. Jednak ubrałam się, zjadałam śniadanie i popędziłam na przystanek autobusowy. Tam, czekała na mnie przyjaciółka Paula.(Jesteśmy jak papużki nierozłączki wszystko sobie mówimy, ona jest jak moja siostra). Opowiedziałam jej,że wymiotowałam, była zdziwiona, że idę do szkoły, chciała mnie wrócić (...)

Nieodwzajemniona miłość

Od 7 lat podoba mi się cały czas ten sam chłopak o imieniu Jakub. Chodziłam z nim do klasy 6 lat a w gim. każdy poszedł do innej klasy ale nadal utrzymujemy kontakty czyli gadamy na przerwach wygłupiamy sie itd. On jest takim niby kozakiem każdy go lubi. On od pewnego czasu zachowywał sie inaczej niż wcześniej czyli klepał mnie w tyłek (wiem chamskie ale lubiłam jak on to robił ;p ) Kiedy było takie przedstawienie ja siedziałam sama na podłodze to on sie przysiadł z kolega i zaczepiał mnie czyli tak walił w noge i takie tam.. a do swoich koleżanek w klasie się  (...)

Nauczyciel

Gdy zakończyło się już rozdanie świadectw rozeszliśmy się do domów. Gdy wróciłam, położyłam się do łóżka i zasnęłam. Obudziłam się ok. godz. 18, a o godz. 19 miałam iść na ognisko klasowe urządzane co roku. Jakoś niebardzo miałam ochotę iść, no ale jednak poszłam (...)

Nauczyciel uczennica cz14

Na następnej lekcji mieliśmy zastępstwo z Christianem. To był chyba pierwszy raz kiedy niezbyt chciałam go widzieć, choć on niczym nie zawinił. -Wiem, że powinniście mieć teraz wdż, ale jak dobrze wiecie, ja go nie uczę, więc będziemy mieć matematykę. -Uuuuu..- usłyszałam buczenie uczniów (...)

Pamiętam to do teraz ...

Na początku Sierpnia miałam urodziny. Zaprosiłam na imprezkę kilka osób razem nas było 15. Oczywiście ta impreza była zrobiona po kryjomu bo rodziców nie było akurat w domu.Na początku było drętwo i nudno potem gdy ktoś postawił na stole alkohol zabawa się rozbujała i było coraz lepiej a może jednak gorzej ? Gdy zbliżała się północ część towarzystwa się zwinęła do domu. Zostało 3 chłopaków i ja ze swoją  (...)

Romans

Kinga (jest główną bohaterką tej powieści), i pewnego dnia wracając z siostrą ze szkoły spadła z pół metrowego murka ;p. Widząc całe zdarzenie, podchodzi do nich pewien facet i pyta czy nie potrzebują pomocy... Okazuje się że jest on lekarzem no i tam na ulicy zawyrokował że co najmniej na 3 tyg. założą jej gips. Adam (bo tak na imię temu lekarzowi) podwiózł je do szpitala. Marta (bliźniaczka Kingi) pobiegła na trening, a Kinga poszła do zabiegowego. Wychodząc ze szpitala z gipsem na nodze i z kulami w rękach zobaczyła że jej mama rozmawia z  (...)

Kolega Brata cz 2

- Też się ciesze, nie wiesz nawet jak bardzo. - Ciekawe co to miało znaczyć, zastanawiałam się co chciał przez to powiedzieć. Z moich rozmyślań wyrwał mnie głos mamy dochodzący z drugiego pokoju. - Polu choć na chwilę. - Już.- odpowiedziałam, i po chwili byłam już koło mamy. - Nie widziałaś może gdzieś mojego telefonu, w tym całym zamieszaniu nie wiem gdzie go zostawiłam. - Nie mam pojęcia. - Jak go zobaczysz to powiedz. (...)