Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie Quku.org

Po prostu życie? – nie [cześć 4]

Słońce chwało się już cicho za horyzont. Na niebie gdzieś z daleka dostrzec można było jaskółki, poszukujące pokarmu dla swych młodych. Promienie słoneczne z pewnością ogrzewały jeszcze miło ich piórka. Cały ten obraz wyglądał jak z cudownej bajki. W powietrzu czuć było nadchodzącą rosę. Pierwsze kropelki wody osadzały się głęboko w zieleń. Walentyna wciąż leżała wśród bogatej flory. Jej włosy były całkowicie zwichrzone, pobrudzone ubranie lepiło się do jej ciała jak (...)

Po prostu życie? – nie [cześć 3]

- Jesteś dla mnie naprawdę ważna, ale ja nie mogę już tak dłużej żyć. Ciągle gdy myślę o tobie ogarnia mnie smutek, ze nie mogę cie pocałować albo chociażby przytulić! Czuję ogromny smutek i ból, tak jakby tysiące ostrzy wbijało mi się głęboko w serce. Potrzebuje kogoś kto będzie u mojego boku. Kogoś, kto będzie śmiał się z moich głupot i fanaberii, ale i również kogoś kto z moich straszliwych przeżyć będzie płakał (...)

Po prostu życie? – nie [ cześć 1 ]

Tak było i w życiu 16 letniej Walentyny. Była to dziewczyna o niezwykle pięknych oczach. Szczupła, średniego wzrostu, oraz o długich nogach, których zazdrościły każde inne panny. Jednakże ona nie czuła się zbyt atrakcyjna, uważała że noc jest piękniejsza od niej. Miała jednak w sobie coś to lubiła - charakter. Jej energia biła z każdej strony, wszędzie była, zawsze pełna życia, uśmiechnięta i gadatliwa ale... Walentyna, jak każda dziewczyna w dorastającym wieku patrzyła jak koleżanki z klasy posiadają sympatie i ona również  (...)

Rozpalający zmysły

Stałam z plecakiem na ramieniu, spoglądając na niego kokieteryjnym wzrokiem. Wiatr mierzwił moje włosy, a usta pomalowane były lekkim różowym błyszczykiem. To wystarczyło by blondyn podszedł bliżej i złapał jeden z moich niesfornych loków. - Wiesz jak to na mnie działa. – szepnął mi tuż nad uchem, całując bluznę na szyi. (...)

Ciąża

Poznałam go na imprezie u koleżanki bawiliśmy się razem cały czas. Dałam mu swój numer telefonu z nadzieją, że może kiedyś zadzwoni. Zadzwonił. Zadzwonili następnego dnia spytał się czy możemy się spotkać. Zgodziłam się bez namysłu. Spotykaliśmy się 2 lata nie mięliśmy żadnych tajemnic. Ciągle powtarzał jak bardzo mnie kocha. Postanowiliśmy razem zamieszkać. Moja mama mówiła, że to za wcześnie jeszcze się tak dobrze nie znamy (...)

Nastolatka... cz.1

- Jowita co ci jest ? Możesz mi powiedzieć … Zmieniłem się, nikomu nie powiem, proszę zaufaj mi – Powiedział do siostry Brayan - Brayan … Jesteś za mały .. Ale dziękuję … Wiem że chcesz dobrze – Odpowiedziała bratu Jowita . Przez chwile oboje nic nie mówili. W końcu Brayan podszedł do siostry i ją przytulił po czym wyszedł z pokoju. Właśnie w tedy do domu wróciła Klaudia z testem i szybko poszła do córki aby jej go dać. Gdy Jowita weszła do łazienki zrobiła sobie test. Wyszła nie patrząc na niego i pokazała go mamie. (...)

Romans biurowy cz 18

Wpadłam do biura jak bomba. Od kiedy poznałam Dylana takie sytuacje powtarzały się coraz częściej. Nie mogłam uwierzyć, że płacił mi za seks. Przyznaję nie dochodziło do niego bardzo często, ale po tym wszystkim poczułam się jakbym została spoliczkowana. Otworzyłam jednym ruchem szerokie drzwi wejściowe, aż zahuczało. Rozejrzałam się po gabinecie, ale po szefie nie było śladu. Podeszłam do jego biurka. Było niedbałe (...)

Bezdomny

Hej chce wam opowiedzieć o moim strasznym "Ojcu".... Gdy miałam 9 lat moja mama rozwiodła się z Moim "ojcem" były sprawy w sądzie...;( mój "ojciec" chciał żebym ja i moja starsza siostra zamieszkała z nim i i odbywały się w zwiąsku z tym sprawy ''ojciec'' uzyskał prawo abyśmy z moja starszą siostrą zamieszkali z nim.... długo z nim nie mieszkaliśmy bo gdy moja siostra starsza miała 14 lat mój ojciec zaczoł pic i sprowadzał różne dziwne kobiety oraz męszczyzn aż (...)

Zrobilam blad - samobojstwo

Mialam kiepski dzien. Jedyne czego mi teraz potrzeba to wyciszenia w swoim pokoju. No nie starszy brat mi dogaduje wydzieram sie: ZAMKNIJ SIE DEBILU!! Mama slyszy tylko co ja powiedzialam i naskakuje na mnie. Zadajem sobie pytanie - GDZIE TU JEST SPRAWIEDLIWOSC??!! Starsza siostra sie ze mnie smieje i nazywa glupia guwniara. Mowie do niej: zamknij sie idiotko. Znowu mama slyszy tylko co ja powiedzialam znowu mi sie oberwalo. (...)

Miłość do nauczyciela

Było to 1września 2010roku. Do szkoły Izabeli przyszedł nowy nauczyciel. Piękny wysportowany , wysoki . Miał lekko rudawe włosy i piękne niebieskie oczy . Siedział na sali i czekał na rozpoczęcie. Gdy pani dyrektor odczytała przydział klas i wychowawców. Zaczeła przedstawiać nowych nauczycieli. I wtedy jej wzrok skupił się tylko na jednym panie Bartku . Nie mogła uwieżyć że tak młody i ładny chłopak tylko o4 lata starszy od niej jest juz nauczycielem. Więc gdy pani dyrektor już go przedstawiła i powiedziała ze będzie prowadził (...)