Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie Quku.org

Jak to uratować

Mam na imię Rafał, a moja żona Monika, jesteśmy małżeństwem z prawie 25-cio letnim stażem. Moje małżeństwo od jakiegoś czasu zaczęło przeżywać lekki kryzys. Niby nic poważnego się nie działo, nie było żadnych awantur poza rzadko występującymi drobnymi sprzeczkami, jednak nasze małżeństwo od pewnego czasu przypominało dom, w którym „nie można się było ogrzać, ani przeziębić”. Nasze pożycie w łóżku stało się monotonne, schematyczne, bez uniesień, a jak już doszło do (...)

Miłość z dyskoteki cz.1

Weszliśmy dziewczyny od razu skierowały się w stronę loży gdzie siedzieli panowie w skład których wchodzili: Dawid, Tomek, Tobiasz i chłopak którego nie znałam....WOW powiedziałam w myślach. Dawid to chłopak Majki gdy ją ujrzał od razu podszedł i się przywitał rzucił mi tylko nie miłe spojrzenie i już wiedziałam że nie jestem tu mile widziana, po chwili podeszli Tomek i Tobiasz. Tomek był chłopakiem Karoliny a Tobiasz był  (...)

Z życia anorektyczki.. cz 1

To nie był dobry początek dnia. Waga wskazała 53 kg. Poczułam łzy spływające po policzkach. Byłam rozczarowana i wściekła. Obiecałam sobie, że dziś będę ważyła 50 kg. Zdenerwowana wyszłam z łazienki. Wzięłam torbę i ruszyłam ku wyjściu. - A śniadanie? - zapytała mama. - Zjem coś w szkole! - krzyknęłam. - Zrobiłam ci kanapkę - powiedziała i wsadziła mi ją do plecaka. Wzięłam ją i bez słowa wyszłam z domu, mimo (...)

Zdrada

W tamtym roku poznałam chłopaka na zabawie . Na początku nic nas do siebie nie ciągło , po prostu pisaliśmy tylko ze sobą . Pialiśmy ze sobą jakieś 3miesiące i spotykaliśmy się na zabawach . Kilka razy przyjeżdżał do mnie . Pewnego razu na zabawie napisał mi sms-s , że ’’mu się podobam i chciałby , żeby coś miedzy nami było ’’ . Nie zgodziłam się od razu bo musiałam to przemyśleć . Przez kolejny miesiąc starał się o mnie . W dzień chłopaka zapytał się mnie po raz kolejny o chodzenie , zgodziłam się (...)

Marzenia się spełniają !

Historia miała miejsce w wakacje, gdy leciałam z rodzicami samolotem do Anglii. Moi rodzice usiedli na miejsca, a ja usiadłam dalej od nich. Po długim czasie znalazłam wolne miejsce. Siedziałam obok dziewczyny. Wyglądała na sympatyczną. Usiadłam wygodnie w fotelu i czekałam aż wyruszymy.Czekała mnie długa i męcząca podróż więc postanowiłam zaprzyjaźnić się z sąsiadką siedzącą obok mnie. Miała na imię Asia. Zdawało mi sie jak bym ją znała ale nie wiedziałam (...)

Chciała spróbowac a została żoną

Zrobiliśmy wesele Joasia jest moją żoną a ja jej meżem Joasia nigdy mi nie wypomina że za kawalerki przeleciałem nie jedną dziewczyne i też mogłem każdej zrobic dziecko i byc mężęm innej kobiety wówczas Joasia nie była by moją zoną Z tej milosci urodziła nam sie córeczka o imieniu Kasia jest sliczną dziewczynką którą bardzo kochamy Ja już wiecej zadnej dziewczyny nie przeleciałem jestem wierny swojej Joasi czasem  (...)

Czy to się nie nazywa szczęście... ? Pierwszy pocałunek

Był już początek lipca. Mnie mama obudziła wcześnie rano chyba około 7.30. Miałam z nią jechać do miasta, po sukienkę na wesele. Więc pojechałam. Zapomniałam telefonu. Kupiłam sobie ładną miętową sukienkę i czarne buty. Gdy przyjechałam do domu sprawdziłam telefon. Było na nim 9 wiadomości i 12 nieodebranych połączeń. Zobaczyłam od kogo. 1 wiadomość od Justyny i 8 od Piotrka. Wszystkie połączenia były od Piotrka. Justyna napisała (...)

Historia Jej miłości

To nie hollywoodzkie love - story z happy end-em. Ona nie była zbyt piękna ,a On nie był tajemniczym nieznajomym. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia (...)

pokaż jak mnie kochasz cz. 1

I kolejny tydzień się zaczyna. Kolejne lekcje w budynku zwanym szkołą. Zakładam na siebie jasne rurki, koszulkę z krótkim rękawem i z torbą w ręku schodzę na dół do kuchni. Zastaje tam znienawidzonego przez ze mnie mojego starszego brata i jego kolegę z klasy. - O piękności moja – zwraca się do mnie Hubert, mój brat. w odpowiedzi posyłam mu tylko złośliwi uśmieszek (...)

Po prostu życie? – nie [cześć 2]

Kolejne dni mijały w dość szybkim tempie, Walentyna z powodu ogromu nawału prac domowych nie miała czasu na rozmowy z nowo poznanym kolegą. Zbliżał się termin egzaminów gimnazjalnych. Walentyna chodziła cała spięta i zdenerwowana mimo, że uczyła się na samych 4 i 5 czuła, ze coś może pójść nie tak.. – Spalanie całkowite metanu powstaje poprzez połączenie… - Powtarzała głośno w myślach. Uwielbiała chemie i biologię, wiedziała, ze trzyma z tych przedmiotów asa w rękawie. Polski (...)