Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie Quku.org

Nauczyciel uczennica

O cholewka… Czekaj czekaj staruszku-myślę. Ja do klubu? I to dla dorosłych? Mój ojciec prowadził klub. Nie chodziły tam roznegliżowane kobiety, może nie do końca. Tańczyły skąpo ubrane na scenie? Może nieskąpo… Miały krótkie spódniczki i topy, albo krótkie sukienki… Jak pomyśleć połowa nastolatek się tak ubiera.. Ale ja? Poważna Anastazja? Popatrzyłam w oczy ojca.. Widziałam, że jest zdesperowany.. Nigdy nie chciał, abym miała z tym do czynienia. Raz wpakowałam mu się do  (...)

Miłość z dyskoteki cz.1

Weszliśmy dziewczyny od razu skierowały się w stronę loży gdzie siedzieli panowie w skład których wchodzili: Dawid, Tomek, Tobiasz i chłopak którego nie znałam....WOW powiedziałam w myślach. Dawid to chłopak Majki gdy ją ujrzał od razu podszedł i się przywitał rzucił mi tylko nie miłe spojrzenie i już wiedziałam że nie jestem tu mile widziana, po chwili podeszli Tomek i Tobiasz. Tomek był chłopakiem Karoliny a Tobiasz był  (...)

Z życia anorektyczki.. cz 1

To nie był dobry początek dnia. Waga wskazała 53 kg. Poczułam łzy spływające po policzkach. Byłam rozczarowana i wściekła. Obiecałam sobie, że dziś będę ważyła 50 kg. Zdenerwowana wyszłam z łazienki. Wzięłam torbę i ruszyłam ku wyjściu. - A śniadanie? - zapytała mama. - Zjem coś w szkole! - krzyknęłam. - Zrobiłam ci kanapkę - powiedziała i wsadziła mi ją do plecaka. Wzięłam ją i bez słowa wyszłam z domu, mimo (...)

Marzenia się spełniają !

Historia miała miejsce w wakacje, gdy leciałam z rodzicami samolotem do Anglii. Moi rodzice usiedli na miejsca, a ja usiadłam dalej od nich. Po długim czasie znalazłam wolne miejsce. Siedziałam obok dziewczyny. Wyglądała na sympatyczną. Usiadłam wygodnie w fotelu i czekałam aż wyruszymy.Czekała mnie długa i męcząca podróż więc postanowiłam zaprzyjaźnić się z sąsiadką siedzącą obok mnie. Miała na imię Asia. Zdawało mi sie jak bym ją znała ale nie wiedziałam (...)

Chciała spróbowac a została żoną

Zrobiliśmy wesele Joasia jest moją żoną a ja jej meżem Joasia nigdy mi nie wypomina że za kawalerki przeleciałem nie jedną dziewczyne i też mogłem każdej zrobic dziecko i byc mężęm innej kobiety wówczas Joasia nie była by moją zoną Z tej milosci urodziła nam sie córeczka o imieniu Kasia jest sliczną dziewczynką którą bardzo kochamy Ja już wiecej zadnej dziewczyny nie przeleciałem jestem wierny swojej Joasi czasem  (...)

Zdrada

W tamtym roku poznałam chłopaka na zabawie . Na początku nic nas do siebie nie ciągło , po prostu pisaliśmy tylko ze sobą . Pialiśmy ze sobą jakieś 3miesiące i spotykaliśmy się na zabawach . Kilka razy przyjeżdżał do mnie . Pewnego razu na zabawie napisał mi sms-s , że ’’mu się podobam i chciałby , żeby coś miedzy nami było ’’ . Nie zgodziłam się od razu bo musiałam to przemyśleć . Przez kolejny miesiąc starał się o mnie . W dzień chłopaka zapytał się mnie po raz kolejny o chodzenie , zgodziłam się (...)

Nastolatka... cz.1

- Jowita co ci jest ? Możesz mi powiedzieć … Zmieniłem się, nikomu nie powiem, proszę zaufaj mi – Powiedział do siostry Brayan - Brayan … Jesteś za mały .. Ale dziękuję … Wiem że chcesz dobrze – Odpowiedziała bratu Jowita . Przez chwile oboje nic nie mówili. W końcu Brayan podszedł do siostry i ją przytulił po czym wyszedł z pokoju. Właśnie w tedy do domu wróciła Klaudia z testem i szybko poszła do córki aby jej go dać. Gdy Jowita weszła do łazienki zrobiła sobie test. Wyszła nie patrząc na niego i pokazała go mamie. (...)

Czy to się nie nazywa szczęście... ? Pierwszy pocałunek

Był już początek lipca. Mnie mama obudziła wcześnie rano chyba około 7.30. Miałam z nią jechać do miasta, po sukienkę na wesele. Więc pojechałam. Zapomniałam telefonu. Kupiłam sobie ładną miętową sukienkę i czarne buty. Gdy przyjechałam do domu sprawdziłam telefon. Było na nim 9 wiadomości i 12 nieodebranych połączeń. Zobaczyłam od kogo. 1 wiadomość od Justyny i 8 od Piotrka. Wszystkie połączenia były od Piotrka. Justyna napisała (...)

Historia Jej miłości

To nie hollywoodzkie love - story z happy end-em. Ona nie była zbyt piękna ,a On nie był tajemniczym nieznajomym. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia (...)

pokaż jak mnie kochasz cz. 1

I kolejny tydzień się zaczyna. Kolejne lekcje w budynku zwanym szkołą. Zakładam na siebie jasne rurki, koszulkę z krótkim rękawem i z torbą w ręku schodzę na dół do kuchni. Zastaje tam znienawidzonego przez ze mnie mojego starszego brata i jego kolegę z klasy. - O piękności moja – zwraca się do mnie Hubert, mój brat. w odpowiedzi posyłam mu tylko złośliwi uśmieszek (...)