Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie Quku.org

Ostatni list do Ukochanej...

Wiem ze to moze dziwna forma przekazu ale zapisywalem sobie przez ten okres rozlaki, wiele przemyslen i edytowalem je wiele razy. Choc wiem ze i tak nie uda mi sie przekazac tego odpowiednio. Jest chaotycznie ale to wlasnie dlatego ze pisalem to wyrywane z glowy. Czasami na goraco, czasami na zimno po wielokrotnych przemysleniach.  (...)

Zakochana Nastolatka

On cały czas na Mnie spoglądał kątem oka aż w końcu zauważyłam to i się odważyłam pierwsza zagadać a On wtedy spytał "możemy porozmawiać w cztery oczy ? " wdech w piersiach mi zabrało , a ja kochałam się w Nim z 3 lata w końcu zostaliśmy parą , te spacery wieczorami , rozmowy , wyznania było cudnie ;* (...)

Prawdziwa Miłość

Kończyłam właśnie gimnazjum i do tego czasu nigdy nie miałam chłopka-Paru zwracało na mnie uwagę ale ja się przed tym broniłam bo nigdy nie czułam się ładna,fajna i myślałam,że chcą ze mnie pożartować... Pewnego dnia postanowiłam wejść na czat regionalny zaprosił mnie na rozmowę chłopak o nicku "Pewny gość" (...)

Kolega Brata

Początek Lipca jak zwykle gorący, bardzo lubiłam ten czas słońca, a przede wszystkim Wakacji. Dzień jak co dzień nie zapowiadało się na jakiekolwiek atrakcje,jedynie co mnie czekało to pakowanie rzeczy w pudełka i przewożenie do nowego domu, który znajduje się niedaleko Konina, było to małe miasteczko. Moja rodzina wygrywając kilka milionów w totka wzbogaciła się, cieszę się z tego powodu, bo zawsze brakowało nam pieniędzy. Gdy dowiedziałam się w pewnym momencie (...)

Królestwo miłości i pokoju

W pewnym domku codziennie wieczorem siedział dziadek i czytał swojemu wnuczkowi książki o królach, książętach, rycerzach i pięknych królewnach. Wnuczek wsłuchiwał się zawsze z wypiekami na twarzy w każdą z tych historii. (...)

Coś o mnie

Czemu tak jest że jedni są szczęśliwi a inni nie ? Czemu ja, czemu akurat ja mam tak zjechaną psychikę ? Po części wytłumacz a reszty chyba się sami domyślicie. Może na początku napisze coś o sobie abyście mieli trochę wizualizacji o mnie. Jestem wysoką czarnowłosą o miodowych oczach dziewczyna. I na dodatek chudą, przy wzroście 173 ważę 44 kilo. Dlatego zawsze nazywano mnie szkieletem mimo że jadłam więcej od innych. Jako dziecko byłam zawsze rozgadana. Uwielbiałam życie, kochałam tańczyć śpiewać i bawić się w chowanego. Chciałam być piosenkarką i tancerką jak Shakira. Ile ja chciałam rzeczy... Cóż jednak nic nie może być (...)

Gwałt bo tak nazywa się to co zrobił mi człowiek którego kochałam

Mam na imię Vanessa opowiem wam moją historia której nie życzę nikomu nawet największym wrogom.To stało się na prawdę dnia 23.04.2012. Moje 18 urodziny miałam plan z organizować imprezę w gronie znajomych miała przyjść moja koleżanka Julka ,Kasia Agata Asia i paru kolegów mojego chłopaka. Mój chłopak ma 19 lat poznałam go rok temu na dyskotece wydawał sie bardzo miły. uczciwy i ufny chodziłam z nim rok. Przez ten rok wydawał się być tym jedynym kochanym delikatnym i uczuciowym chłopakiem (...)

Magicznie

Nareszcie pierwszy dzień wakacji. Nie wiem, czemu ale nie cieszyłam się tak bardzo jak inni chodź długo na to czekałam. Nie miałam żadnych planów na wakacje. Usiadłam na łóżku w swoim pokoju poczułam, że muszę odpocząć... Nagle zadzwonił mój telefon -Halo - o Hej - wykrzyknęła Emi - dzwoniłam do ciebie już dobre 10 razy - powiedziała jakby obrażona - Po prostu się zamyśliłam - powiedziałam cichutko - Może wyjdziemy gdzieś dzisiaj? Nie można przepuścić takiej okazji, w końcu to pierwszy dzień wakacji (...)

Dangerous

Obie nagle słyszymy dzwonek drzwi, który oznajmia, że ktoś przyszedł. - Zawołam Cię. - Uprzedza i pośpiesznie wychodzi z mojego pokoju. Chcę płakać! Już przyjechał ? Nie mógł po drodze złapać flaka czy stać w długim do usranej śmierci korku ?! Zakładam na siebie w tym samym kolorze co buty żakiet. Perfumuję się. Do torebki wrzucam telefon (...)

Jak to uratować

Mam na imię Rafał, a moja żona Monika, jesteśmy małżeństwem z prawie 25-cio letnim stażem. Moje małżeństwo od jakiegoś czasu zaczęło przeżywać lekki kryzys. Niby nic poważnego się nie działo, nie było żadnych awantur poza rzadko występującymi drobnymi sprzeczkami, jednak nasze małżeństwo od pewnego czasu przypominało dom, w którym „nie można się było ogrzać, ani przeziębić”. Nasze pożycie w łóżku stało się monotonne, schematyczne, bez uniesień, a jak już doszło do (...)