Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie Quku.org

O samobójstwie..

W życiu przezywamy dużo strat, dużo nieodwzajemnionej miłości, dużo problemów przez które nam się odechce żyć. Ale nie możemy sobie wmawiać ze zawsze będzie dobrze.. bo dobrze wiemy ze nie będzie. Zamiast się oszukiwać przyznajmy się do racji : nie będzie dobrze. W moim przypadku nie ma żadnej straty ani nieodwzajemnionej miłości, lecz są problemy rodzinne spowodowane rozstaniem rodziców, plany na założenie nowej firmy przez mamę żeby zniszczyć osobę którą przez prawie połowę swojego życia, czyli 8 lat uważałam jako swojego  (...)

Stracone życie i gwałt

Smutna historia mojej przyjaciółki przerobiona w szczery list porzegnania. Pewnego dnia Ela mi opowiadała jak bardzo podoba jej sie Piotrek i żebym mu to powiedziała.Zrobiłam jak chciałam ale jednak odpowiedz Piotrka nie była taka sama jak przeczuwałam.Powiedział że to ja jestem jedyną dziewczyną którą kocha i że nie chce widzieć na oczy Eli.Zaczełam myśleć jak tu przekręcić żeby Ela by sie nie dowiedziała.Ale gdy odwruciłam sią ujżałam jak Ela biegnie cała w łzach zaczełam za nią biec i Piotrek (...)

Smutna Historia

Budzik zadzwonił, godzina 7:00 nastała, przeczytałam sms-a od Niego, od razu odpisałam, potem zaczęłam się ubierać. Szczęśliwa, jak co dzień, z myślą, że znowu Go ujrzę, znowu będziemy się śmiać, wygłupiać i robić wszystko razem. Zjadłam śniadanie, umyłam się, wyczesałam i delikatnie umalowałam. Mama dała mi 5 zł kieszonkowego. Wyszłam na autobus, żegnając się z bliskimi. Było mglisto, zimno, a na dodatek padał deszcz. Czekałam ok.20 minut (...)

Wizyta w saunie

Byłem już w kąpielówkach, gdyż ubranie pozostawiłem w szatni centralnej. Po otrzymaniu ręcznika pokazano mi miejsce gdzie mam się rozebrać. W prowizorycznych przegródkach osłoniętych zaledwie kotarą ,każdy pozostawiał swój kostium. Leżały tam niedbale rzucone majtki i staniki / oczywiście jedna przegródka przeznaczona była jako szafka dla jednej osoby /. Już na wstępie mogłem się zorientować że płeć piękna wcale nie jest w mniejszości. Szybko rozebrałem się i owinąłem ręcznikiem (...)

Nauczyciel WF-u cz. 1

Uczniowie czekali z niecierpliwością na nauczycieli. Gdy wszyscy zebrali się już na sali Dyrektor wygłosił mowę. Magda z Agą nie były zbytnio zainteresowane Dyrektorem. Magda zauważyła , że przygląda się jej już od dłuższego czasu jej nauczyciel od wf - pan Andrzej. ( Znali się bardzo długo , ok. 10 lat , gdyż Magda , gdy była mała często odwiedzała swoje kuzynki , z którymi chodziła bawić się do córki pana Andrzeja - Oliwii ). Dziewczyna olała to , że ciągle się na nią patrzy. Gdy Dyrektor (...)

Gwałt

- Kurcze ... Teraz już nie bd dowodów, żadnych badań DNA itp, żeby sprawdzić czy to prawda . Ale tak czy siak trzeba iść na policję. Ten dzieciak musi być ukarany ! - Mamo ... Jak on się dobierał do Kaśki, to jej wyleciał z kieszeni telefon . I ja wysłałam do Bartka sms'a, z prośbą o pomoc . I oni wszystko widzieli ... Będą zeznawać. jak będzie potrzeba (...)

Zakazane uczucie, które zawsze boli… cz.1

Na wstępie chcę wszystkich opisać . Bartek to mój najlepszy przyjaciel. Ma on 22 lata ma dziewczynę. Moja mama ma na imię Ania ma 42 lata . Mój najstarszy brat Norbert ma on 22 lata, ma żonę Kamile liczy ona 25 lat. Mój drugi brat ma na imię Adrian ma on 21 lat, ma dziewczynę Madzię ona ma 23 lata. I mój ostatni brat Krzysiu ma 16 lat ma dziewczynę Justynę ma ona 17 lat. I on … Nazywa się Maciek wszyscy wołają na niego Wiesiek. Ma 22 lata jest najlepszym przyjacielem mojego najstarszego brata Norberta i dlatego (...)

List pożegnalny

Od miesiąca czuję się źle. Jestem przygnębiona , nie mam motywacji, nie uśmiecham się, zamiast uśmiechu na twarzy, lecą mi łzy . Nie mogę spać, budzę się co noc i zaczynam płakać i wiem, że kiedy zasnę i obudzę się będzie tak samo. Przed znajomymi udaje , że jest wszystko w porządku, ale nie jest . Powoli to mi się już nie udaje (...)

Życie. Co to jest…?? Dla niektórych dar, dla innych droga przez cierpienie

Życie. Co to jest…?? Dla niektórych dar, dla innych droga przez cierpienie….. Jesień, deszcz i samotność…Szła, nie oglądając się za siebie. Krok za krokiem, powietrze stawało się coraz cięższe ludzie wokół przestali jakby istnieć. Rozpuściła swoje długie, ciemne, proste włosy, które wiatr rozwiewał jej wokół twarzy. Zielone oczy już nie zalewały się łzami uodporniła się na cierpienie, od jakiegoś czasu patrzyły odważnie przed siebie nie przejmując się tym co widzą. Żyła swoją ideą w swoim świecie, do którego tylko ona miała wstęp nikt inny. Czasem pozwalała aby promień delikatnych nutek przeniknął  (...)

Moja zwariowana i naiwna miłość

Cześć chcę wam opowiedzieć o mojej pierwszej miłości zdarzyło się to w wakacje 2009 on był przystojny i to bardzo nazywał się Kamil miał 17 lat a ja Emilka wtedy 14 najpierw nic do niego nie czułam. Było to na ognisku u znajomych pierwszy raz go widziałam od razu mi się spodobał. (...)