Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie Quku.org

Smutna Miłość

Był zimny wieczór. Julia wracała z pracy. Jak zwykle późno, zmęczona i sama… To, że szła o niebezpiecznej porze przestało ją przejmować… Myślami była daleko, poza granicami swojego miasta, tam gdzie wracają najskrytsze marzenia o wielkiej miłości. Sądziła, że nowa praca wszystko zmieni. Ona nadal pamiętała swojego byłego chłopaka (...)

Historia o prawdziwej miłości

Chłopak wstał na zajutrz rano . Przemył powieki zimną wodą , ubrał krókie spodenki , poszedł do kuchni , wziął kubek i nalał do niego mleka . Usiadł na kanapie i sięgnął po swój telefon . Gdy zobaczył wiadomość od niej , nie wiedział o co chodzi . Postanowił do niej pojechać . Stanął autem pod jej dom , wysiadł , i zapukał . Drzwi otworzyła zapłakana matka . Powiedziała mu co się stało . Chłopak nie mógł w to uwierzyć (...)

Ukraińska miłość

Hmm... nie wiem tak naprawdę od czego zacząć. Wydawało mi się że ot tak po prostu napiszę o tym co mnie spotkało. Chciałam napisać o swoich chwilach uniesienia,o motylach w brzuchu,o obawach a przede wszystkim o wspaniałym uczuciu które z mojej winy skazane było na porażkę. Może ta historia uświadomi co niektórym że nie można uczucia tłumić,nie można się wzbraniać-trzeba iść za ciosem,kuć żelazo póki gorące (...)

Oddał mi swoje SERCE

Drogi pamiętniczku: Leżę na łóżku w szpitalu, przed chwilą był u mnie doktor i powiedział, że będą mnie operować, ale mogę tego nie przeżyć. Potrzebuję nowego serduszka, bo moje nie bije tak jak powinno. Bardzo potrzebuję kogoś, kto mógłby mnie wesprzeć w tych trudnych dla mnie chwilach. Czuję się taka samotna i przestraszona, a mój chłopak jeszcze nie przyszedł (...)

Przypadkowe spotkanie z miloscia zycia cz 2

Dziewczynki dobrze sie rozwijaly chodzily do zlobka nastepnie do przedszkola rozwijaly sie bardzo dobrze. Przyszedl czas szkoly uczyly sie wspaniale nie bylo zadnych problemow w nauce. Co roku jezdzily na kolonie szkolne organizowane przez zaklad pracy Jak mialy jedna 10 lat druga 11 lat po powracie z koloni z nad polskich jezior mama powiedziala im ze jedziemy na wczasy do Bulgarii nad morze Czarne Ta wiadomoscia (...)

Romans biurowy

Wtedy zauważyłam, że ktoś siedzi w fotelu odwróconym do tyłu. Przekręcił się a moim oczom ukazał się okaz faceta. Ciemne,kruczoczarne, krótko obstrzyżone włosy. Niebieskie oczy, które mogły przeniknąć mnie na skos. Ostre rysy twarzy. Pełne, delikatnie wykrojone usta. Szerokie barki. Dobrze zbudowane ciało. Ubrany był w garnitur. Kamizelka była niezapięta więc bez trudu można było zauważyć pod przylegającą koszulą wyrzeźbiony brzuch. Błękitny krawat podkreślał kolor oczu. Zaschło  (...)

Smutna historia o nieszczęśliwej miłości

Jestem Julia, mam piętnaście lat. Mieszkam z rodziną w małym domku, chodzę do drugiej klasy gimnazjum. Chcę Wam opowiedzieć historię, która wydarzyła się kilka miesięcy temu i która wciąż tkwi mi bardzo boleśnie w pamięci. Otóż było to tak: Idąc sobie drogą, spotkałam przystojnego chłopaka. Ponieważ nie miałam zegarka, postanowiłam spytać go o godzinę, bo innego przechodnia nie było w pobliżu (...)

Miłość, która odeszła…

Był pierwszy dzień wakacji. Andżelika siedziała na ławce. Patrzyła na zachodzące słońce. Chowało się powoli w morzu, a ona rozmyślała czy coś ciekawego wydarzy się w te wakacje, czy znów będą nudne i bezsensowne, tak jak w zeszłym roku?! Wstała, założyła czarny kaptur i poszła w stronę molo. Po kilku minutach wolnego spaceru ujrzała grupkę chłopaków i dziewczyn w jej wieku. Siedzieli na piasku, pili coca cole i głośno się śmiali. Andżela przeszła blisko nich i jakby nigdy nic, zalotnie trąciła jednego chłopaka (...)

Zakazane uczucie, które zawsze boli… cz.2

Zaczęliśmy gadać , zaczął przepraszać za sw zachowanie w kawalerski wieczór. Nie świadomie zadałam mu pytanie czy zrobił by to na trzeźwo on odp że tak. Później jakoś leciało z dnia na dzień. Cały czas myślałam o nim i nadal o nim myślę. Spotkałam się z Bartkiem żeby pogadać o tym co zrobiłam. Poszliśmy do pizzerii śmialiśmy się , chciałam chociaż na chwilę zapomnieć o nim. Jednak to było błędem nagle do pizzerii wchodzi on. Idzie w nasza stronę. Nie wiem jak mam się (...)

Nielegalna miłość

Daria siedziała na ławce płacząc, padał deszcz jej życie wywróciło się do góry nogami . Jej najlepsza przyjaciółka, która była dla niej jak siostra umarła.. i do tego jeszcze ta przeprowadzka . Po niecałej godzinie Daria wróciła do domu, było już pusto zabrała tylko swoją torbę i wyszła . Czemu to akurat mnie musiało spotkać ?! " myślała Daria siedząc w aucie i patrząc przez okno . Dziewczyna nie miała rodzeństwa nie wiedziała jak sobie z tym wszystkim poradzi jeszcze będzie musiała pójść do nowej szkoły. (...)