Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie Quku.org

Kolega Brata cz 5

Dołączyliśmy do reszty. Weszliśmy do Galerii, i zaczęło się weszliśmy do pierwszego lepszego sklepu, od razu zaczęliśmy przymierzać. Wybrałam sobie parę rzeczy między innymi kilka par jeans'ów, znalazły się tam również sukienki. Ubrana w sukienkę, wyszłam żeby się pokazać (...)

Moja historia

Urodziłam się15 kwietnia w 1997 jako chłopiec.Rodzice nadali mi na imię Henryk.Lekarz,który mnie wyjmował z łona mamy nie zobaczył że jestem dziewczynką.W wieku 1 lat nauczyłam się przeklinać i drzeć ryja.Matka codziennie mnie biła,bardzo mi się to podobało,bo miałam czerwoną dupę.Mama zawsze mnie biła kablem, a tata biczem.Bicz był lepszy, bo miałam potem kolorową dupę.Raz se zrobiłam zdjęcie z kolorową dupą i dałam to na naszą klasę.W wieku 2 lat nauczyłam się kręcić dupą.I poszłam na casting najmłodsza i najgłupsza świata wygrałam go, bo konkurował ze mną babcie w wieku 10 lat.Gdy miałam 3 lata zaczęłam chodzić do burdelu.Chodziłem się tam modlić.Mama rozwiodła się z powodu jej kochanka, więc wolałam zostać z mamą,bo jej kochanek był bogaty.Zmierzyłam sobie Q i wyszło -1.Bardzo mnie to zdziwiło, bo kochanek mamy mnie nie bił.Robiłam jak najgorsze rzeczy,a on mnie nie bił tylko mama.W wieku 4 lat wyszło że jestem dziewczynką.Zaczęłam nosić spódniczki (...)

Kolega Brata cz 4

Leżeliśmy już koło siebie, nie zwracając nawet uwagi na film. Kuba wziął drugi koc przykrył się, rozmawialiśmy chwilę, dostał jakąś wiadomość, ale nie odpisał, długo rozmawialiśmy o przyszłości, przeszłości o wszystkim i o niczym, nie wiedziałam nawet kiedy usnęłam.... Obudziłam się rano, na zegarku była godzina 8. Obok mnie spał Kuba, przypominałam sobie wszystko z poprzedniego wieczoru, wstałam cicho żeby go nie obudzić, poszłam do łazienki się trochę ogarnąć. Po wyjściu postanowiłam (...)

Kolega Brata cz 3

Po kilkunastu minutach byliśmy gotowi do wyjścia, więc pojechaliśmy, ja miałam jechać z Kubą, nie protestowałam, tylko się cieszyłam, tym razem tego nie zepsuje. Była godzina 20, na ulicach pustka. Kuba był zamyślony, był tak blisko mnie, a ja nie potrafiłam tego wykorzystać, przyglądałam się jego każdemu ruchowi. (...)

Porwanie cz1

Otworzyłam oczy. Powieki miałam ciężkie, usta piekły mnie niemiłosiernie. Leżałam w ciemnym pokoju. Nie pamiętałam jak się tu znalazłam, nie miałam pojęcia gdzie mogę być. Nie wiedziałam, co robiłam w ciągu ostatnich dni, nie pamiętam żadnych ludzi, nikogo. Dopiero gdy go zobaczyłam, przypomniałam sobie, że go wcześniej widziałam. Siedział w rogu pokoju, na koślawym krześle, patrzył na mnie, obserwował mnie (...)

Mężatka

W wieku 16 lat, kiedy to hormony często zaczynają buzować zaczęły się moje szaleńcze próby nawiązywania znajomości z chłopakami. Zawsze uważałam się za osobę mało atrakcyjną więc możliwość posiadania chłopaka graniczyła niemalże z cudem. Dużo upokorzeń zniosłam, i kiedy już zaczynałam wątpić czy w ogóle kiedyś się uda pojawił się on. Chłopak - marzenie. Wysoki, przystojny, miał zabójczy uśmiech...ideał. Zwrócił na mnie uwagę, i chociaż nie od początku chciał się ze mną spotykać z czasem zaczęło mu na mnie zależeć... Na początku było cudownie...tyle tylko że ja zawsze znajdowałam dla Niego (...)

Wampiry też potrafią kochać...

Było lato, pokłóciłam się z chłopakiem wybiegłam z jego domu na ulicę i wtedy stało się to.- Potrącił mnie samochód. Długo byłam w szpitalu, ale gdy obudziłam się nie byłam juz tą samą osobą, byłam bardzo głodna, ale nie mogłam nic zjeść ani wypić- potrzebowałam krwi.... Na początku nie wiedziałam co mi jest, odkryłam, że jestem bardzo silna i szybka. W szpitalu miałam być jeszcze kilka dni. Pewnego dnia przyszedł do mnie lekarz i powiedział mi, że jestem wampirem, wybuchnęłam śmiechem mówiłam,że wampiry nie istnieją. Ale potem zaczęłam  (...)

Od nienawieści do...miłości? cz 1

Złaś ze mnie jeśli nie chcesz żebym zamieniła się w trupa z braku powietrza.- A może o to mu chodzi? Nie, jestem ostro stuknięta żeby tak myśleć. Po chwili jego ciężar ciała znika, ale nadal nie mogę się podnieść. Wiercę się pod nim zaciekle do chwili gdy uświadamiam sobie, że on się teraz dobrze bawi moim kosztem. Dodatkowo osiągam tylko tyle, że bardziej się o niego ocieram...Mimowolnie wzdragam się  (...)

Déjà vu - Prolog

Była moja ulubiona pora roku - wiosna. Wszystko budzi się do życia po srogiej zimie, a ja wraz z wiosna zaczynam nowy rozdział w moim życiu. Jak co roku zresztą i mam nadzieje ze w końcu tak na prawdę będzie. Nie daleko mojego domu był las, to było moje schronienie. Jak byłam mała zawsze lubiłam w nim przebywać i tak zostało do dziś. Tylko tu mogłam znaleźć cisze, spokój i oderwać się od wszystkiego, o tym miejscu  (...)

Czerwony Kapturek

Dawno temu w małej, leśnej chatce mieszkała Matka Samotnie Wychowująca córkę. Tatuś dziewczynki ulotnił się tuż po jej narodzinach i zostawił dla niej na pamiątkę imię: Czerwony Kapturek. Mamusia nigdy nie wytłumaczyła córeczce dlaczego Tatuś wybrał dla niej to egzotyczne imię. A ponieważ dzieci z podwórka bardzo ją przezywały, postanowiła ubierać się wyłącznie na czerwono, żeby w ten sposób wytłumaczyć  (...)