Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie Quku.org

Głupia małolata

To było gdzieś w kwietniu lub maju w 2009 r.. miałam straszne problemy zaczęłam ćpać pić palić papierosy wtedy miałam nie całe 14 lat, ale czułam ze nikogo nie obchodzę dwa razy próbowałam odebrać sobie życie tylko się trułam niepotrzebnie, nie chodziłam dłuższy czas nawet do szkoły. Wszystko się zawaliło jednym słowem. Gdy już się ogarnęłam powoli poszłam do mojej koleżanki na wagary, ona wtedy pisała z Mateuszem. Spotkałyśmy się z nim tego samego dnia. Jak go zobaczyłam od razu mi się spodobał Justyna [ moja koleżanka] nic nie gadała a to w końcu on z nią się spotkał, więc ja i Mateusz zaczęliśmy rozmawiać we dwoje?. Było genialnie, gdy wróciłam do domu on napisał mi na naszej klasie pisaliśmy później już  (...)

Bardzo dawno temu

Bardzo dawno temu a może wprost przeciwnie właśnie dzisiaj, właśnie tu obok ciebie.........Bardzo daleko albo bardzo blisko tuż za rogiem tuż pod twoim nosem, dzieją się wydarzenia podobne do tego, które kiedyś, gdzieś, komuś się przydarzyło. Pewnego razu, bo tak najczęściej zaczynają (...)

Kolega Brata cz 5

Dołączyliśmy do reszty. Weszliśmy do Galerii, i zaczęło się weszliśmy do pierwszego lepszego sklepu, od razu zaczęliśmy przymierzać. Wybrałam sobie parę rzeczy między innymi kilka par jeans'ów, znalazły się tam również sukienki. Ubrana w sukienkę, wyszłam żeby się pokazać (...)

Tajemnice rodzinne

Ta rodzina to Olszewscy... Mieli córkę, i mają syna... Byli wzorowymi uczniami.. Co roku czerwony pasek i nagle.. Córka Olszewskich zaczęła uciekać przed innymi ludźmi... Nikt nie rozumiał co się z nią dzieje... Matka córki zaczęła zauważać liczne rany na ciele córki.. Zastanawiali się co się z nią dzieje... Tego samego roku dziewczyna nie zdała do następnej klasy... Rodzice się załamali.. Zastanawiali się jak to w ogóle możliwe. (...)

Porwanie cz1

Otworzyłam oczy. Powieki miałam ciężkie, usta piekły mnie niemiłosiernie. Leżałam w ciemnym pokoju. Nie pamiętałam jak się tu znalazłam, nie miałam pojęcia gdzie mogę być. Nie wiedziałam, co robiłam w ciągu ostatnich dni, nie pamiętam żadnych ludzi, nikogo. Dopiero gdy go zobaczyłam, przypomniałam sobie, że go wcześniej widziałam. Siedział w rogu pokoju, na koślawym krześle, patrzył na mnie, obserwował mnie (...)

Mężatka

W wieku 16 lat, kiedy to hormony często zaczynają buzować zaczęły się moje szaleńcze próby nawiązywania znajomości z chłopakami. Zawsze uważałam się za osobę mało atrakcyjną więc możliwość posiadania chłopaka graniczyła niemalże z cudem. Dużo upokorzeń zniosłam, i kiedy już zaczynałam wątpić czy w ogóle kiedyś się uda pojawił się on. Chłopak - marzenie. Wysoki, przystojny, miał zabójczy uśmiech...ideał. Zwrócił na mnie uwagę, i chociaż nie od początku chciał się ze mną spotykać z czasem zaczęło mu na mnie zależeć... Na początku było cudownie...tyle tylko że ja zawsze znajdowałam dla Niego (...)

Kolega Brata cz 4

Leżeliśmy już koło siebie, nie zwracając nawet uwagi na film. Kuba wziął drugi koc przykrył się, rozmawialiśmy chwilę, dostał jakąś wiadomość, ale nie odpisał, długo rozmawialiśmy o przyszłości, przeszłości o wszystkim i o niczym, nie wiedziałam nawet kiedy usnęłam.... Obudziłam się rano, na zegarku była godzina 8. Obok mnie spał Kuba, przypominałam sobie wszystko z poprzedniego wieczoru, wstałam cicho żeby go nie obudzić, poszłam do łazienki się trochę ogarnąć. Po wyjściu postanowiłam (...)

Kolega Brata cz 3

Po kilkunastu minutach byliśmy gotowi do wyjścia, więc pojechaliśmy, ja miałam jechać z Kubą, nie protestowałam, tylko się cieszyłam, tym razem tego nie zepsuje. Była godzina 20, na ulicach pustka. Kuba był zamyślony, był tak blisko mnie, a ja nie potrafiłam tego wykorzystać, przyglądałam się jego każdemu ruchowi. (...)

Wampiry też potrafią kochać...

Było lato, pokłóciłam się z chłopakiem wybiegłam z jego domu na ulicę i wtedy stało się to.- Potrącił mnie samochód. Długo byłam w szpitalu, ale gdy obudziłam się nie byłam juz tą samą osobą, byłam bardzo głodna, ale nie mogłam nic zjeść ani wypić- potrzebowałam krwi.... Na początku nie wiedziałam co mi jest, odkryłam, że jestem bardzo silna i szybka. W szpitalu miałam być jeszcze kilka dni. Pewnego dnia przyszedł do mnie lekarz i powiedział mi, że jestem wampirem, wybuchnęłam śmiechem mówiłam,że wampiry nie istnieją. Ale potem zaczęłam  (...)

Od nienawieści do...miłości? cz 1

Złaś ze mnie jeśli nie chcesz żebym zamieniła się w trupa z braku powietrza.- A może o to mu chodzi? Nie, jestem ostro stuknięta żeby tak myśleć. Po chwili jego ciężar ciała znika, ale nadal nie mogę się podnieść. Wiercę się pod nim zaciekle do chwili gdy uświadamiam sobie, że on się teraz dobrze bawi moim kosztem. Dodatkowo osiągam tylko tyle, że bardziej się o niego ocieram...Mimowolnie wzdragam się  (...)