Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie Quku.org

Głupia małolata

To było gdzieś w kwietniu lub maju w 2009 r.. miałam straszne problemy zaczęłam ćpać pić palić papierosy wtedy miałam nie całe 14 lat, ale czułam ze nikogo nie obchodzę dwa razy próbowałam odebrać sobie życie tylko się trułam niepotrzebnie, nie chodziłam dłuższy czas nawet do szkoły. Wszystko się zawaliło jednym słowem. Gdy już się ogarnęłam powoli poszłam do mojej koleżanki na wagary, ona wtedy pisała z Mateuszem. Spotkałyśmy się z nim tego samego dnia. Jak go zobaczyłam od razu mi się spodobał Justyna [ moja koleżanka] nic nie gadała a to w końcu on z nią się spotkał, więc ja i Mateusz zaczęliśmy rozmawiać we dwoje?. Było genialnie, gdy wróciłam do domu on napisał mi na naszej klasie pisaliśmy później już  (...)

Kolega Brata cz 4

Leżeliśmy już koło siebie, nie zwracając nawet uwagi na film. Kuba wziął drugi koc przykrył się, rozmawialiśmy chwilę, dostał jakąś wiadomość, ale nie odpisał, długo rozmawialiśmy o przyszłości, przeszłości o wszystkim i o niczym, nie wiedziałam nawet kiedy usnęłam.... Obudziłam się rano, na zegarku była godzina 8. Obok mnie spał Kuba, przypominałam sobie wszystko z poprzedniego wieczoru, wstałam cicho żeby go nie obudzić, poszłam do łazienki się trochę ogarnąć. Po wyjściu postanowiłam (...)

Moja historia

Urodziłam się15 kwietnia w 1997 jako chłopiec.Rodzice nadali mi na imię Henryk.Lekarz,który mnie wyjmował z łona mamy nie zobaczył że jestem dziewczynką.W wieku 1 lat nauczyłam się przeklinać i drzeć ryja.Matka codziennie mnie biła,bardzo mi się to podobało,bo miałam czerwoną dupę.Mama zawsze mnie biła kablem, a tata biczem.Bicz był lepszy, bo miałam potem kolorową dupę.Raz se zrobiłam zdjęcie z kolorową dupą i dałam to na naszą klasę.W wieku 2 lat nauczyłam się kręcić dupą.I poszłam na casting najmłodsza i najgłupsza świata wygrałam go, bo konkurował ze mną babcie w wieku 10 lat.Gdy miałam 3 lata zaczęłam chodzić do burdelu.Chodziłem się tam modlić.Mama rozwiodła się z powodu jej kochanka, więc wolałam zostać z mamą,bo jej kochanek był bogaty.Zmierzyłam sobie Q i wyszło -1.Bardzo mnie to zdziwiło, bo kochanek mamy mnie nie bił.Robiłam jak najgorsze rzeczy,a on mnie nie bił tylko mama.W wieku 4 lat wyszło że jestem dziewczynką.Zaczęłam nosić spódniczki (...)

Porwanie cz1

Otworzyłam oczy. Powieki miałam ciężkie, usta piekły mnie niemiłosiernie. Leżałam w ciemnym pokoju. Nie pamiętałam jak się tu znalazłam, nie miałam pojęcia gdzie mogę być. Nie wiedziałam, co robiłam w ciągu ostatnich dni, nie pamiętam żadnych ludzi, nikogo. Dopiero gdy go zobaczyłam, przypomniałam sobie, że go wcześniej widziałam. Siedział w rogu pokoju, na koślawym krześle, patrzył na mnie, obserwował mnie (...)

Kolega Brata cz 3

Po kilkunastu minutach byliśmy gotowi do wyjścia, więc pojechaliśmy, ja miałam jechać z Kubą, nie protestowałam, tylko się cieszyłam, tym razem tego nie zepsuje. Była godzina 20, na ulicach pustka. Kuba był zamyślony, był tak blisko mnie, a ja nie potrafiłam tego wykorzystać, przyglądałam się jego każdemu ruchowi. (...)

Mężatka

W wieku 16 lat, kiedy to hormony często zaczynają buzować zaczęły się moje szaleńcze próby nawiązywania znajomości z chłopakami. Zawsze uważałam się za osobę mało atrakcyjną więc możliwość posiadania chłopaka graniczyła niemalże z cudem. Dużo upokorzeń zniosłam, i kiedy już zaczynałam wątpić czy w ogóle kiedyś się uda pojawił się on. Chłopak - marzenie. Wysoki, przystojny, miał zabójczy uśmiech...ideał. Zwrócił na mnie uwagę, i chociaż nie od początku chciał się ze mną spotykać z czasem zaczęło mu na mnie zależeć... Na początku było cudownie...tyle tylko że ja zawsze znajdowałam dla Niego (...)

Od nienawieści do...miłości? cz 1

Złaś ze mnie jeśli nie chcesz żebym zamieniła się w trupa z braku powietrza.- A może o to mu chodzi? Nie, jestem ostro stuknięta żeby tak myśleć. Po chwili jego ciężar ciała znika, ale nadal nie mogę się podnieść. Wiercę się pod nim zaciekle do chwili gdy uświadamiam sobie, że on się teraz dobrze bawi moim kosztem. Dodatkowo osiągam tylko tyle, że bardziej się o niego ocieram...Mimowolnie wzdragam się  (...)

Wampiry też potrafią kochać...

Było lato, pokłóciłam się z chłopakiem wybiegłam z jego domu na ulicę i wtedy stało się to.- Potrącił mnie samochód. Długo byłam w szpitalu, ale gdy obudziłam się nie byłam juz tą samą osobą, byłam bardzo głodna, ale nie mogłam nic zjeść ani wypić- potrzebowałam krwi.... Na początku nie wiedziałam co mi jest, odkryłam, że jestem bardzo silna i szybka. W szpitalu miałam być jeszcze kilka dni. Pewnego dnia przyszedł do mnie lekarz i powiedział mi, że jestem wampirem, wybuchnęłam śmiechem mówiłam,że wampiry nie istnieją. Ale potem zaczęłam  (...)

Déjà vu - Prolog

Była moja ulubiona pora roku - wiosna. Wszystko budzi się do życia po srogiej zimie, a ja wraz z wiosna zaczynam nowy rozdział w moim życiu. Jak co roku zresztą i mam nadzieje ze w końcu tak na prawdę będzie. Nie daleko mojego domu był las, to było moje schronienie. Jak byłam mała zawsze lubiłam w nim przebywać i tak zostało do dziś. Tylko tu mogłam znaleźć cisze, spokój i oderwać się od wszystkiego, o tym miejscu  (...)

pokaż jak mnie kochasz cz. 45

Wyszła z łazienki, w białej bieliźnie z koronką i haftowanymi różyczkami. Na ramionach ma delikatny peniuar rozkloszowanymi rękawami. Połączenie delikatnego tiulu i gustownej koronki. Dzięki temu dziewczyna wygląda w niej gustownie ale i elegancko. Mateusz odwrócił się w chwili gdy usłyszał stukot obcasów jej butów. Widok ukochanej w takiej bieliźnie, pobudził jego pożądanie i męskość. Idąc do niej rozpiął kilka guzików (...)