Najczęściej czytane opowiadania

Zobacz najczęściej czytane opowiadania w serwisie Quku.org

Gwałt.

-Obudziła się panienka!- zawołała zdecydowanie za głośno- idę po lekarza.- wyszła zostawiajac mnie i juz przebudzonego Igora samych. -Domiś...- szepnął podchodząc do mnie.- Boże... Ja...Ja przepraszam.- Zobaczyłam łzy spływajace po jego policzkach. Nagle do sali wpadł lekarz. Rozejrzał się wokół. Sprawdził coś na jednym z ekranów koło łóżka i zwrócił się do mnie (...)

Tajemnicze ztarcie (gwałt)

Cześć mam na imię Sara (17.l) . Mam brata Kubę (18.l). Rozumiemy się bez słowa, możemy na siebie liczyć. Opowiadam mu najskrytsze tajemnice i wzajemnie.Jest wspaniały nie pije, nie pali, ani nie bierze narkotyków. Ja także. Mam jeszcze rodziców, ale i tak rzadko ich widuje gdyż prawie nie ma ich w domu są tak zapracowani. Opowiem Wam moją historię. Więc pewnej nocy było ciemno i nie widziałam dokładnie  (...)

Kochałam go a on mnie zgwałcił ...

Wszystko zaczęło się na weselu mojej siostry (Natalki) . Natalka (21) i Łukasz (24) bardzo się kochają i pasują do siebie . Ale nie tylko dla tego się żenią . Żenią się ponieważ spodziewają się dziecka . Fajnie będę ciocią =) . Ok ... Ale przejdźmy do rzeczy . Gdy wszyscy się bawili ja siedziałam i popijałam sok wiśniowy . Nagle podszedł do mnie chłopak , przedstawił się , imię jego to Kuba (18) . Zaprosił mnie do tańca  (...)

Szkolna miłość (prawdziwa historia)

Mam na imię Karolina i mam 14 lat o na 16. opowiem wam historie o której chciałbym żęby zadna dziewczyna nie popełniła takigo błedu jak JA.Imiona w tekście zostały zmienine, ponieważ nie chcę żeby te osoby, które występują w tekście miały do mnie pretensje.  (...)

Smutna historia o miłości

One miały przyjaciela z zagranicy oraz stąd, polaka. Znałam tylko jednego ponieważ miałam okazje go spotkać. Nadszedł sylwester. Zostałam sama. Oni się spotkali. Wciąż pamiętam dzień kiedy siedziałam u niej, a ona zbierała się do wyjścia. Sylwester minął do tej pory go wspominają, a ja za każdym razem czuje mocny ucisk obok serca. Byłam na skraju załamania. Miałam już najgorsze myśli. Tej nocy  (...)

Poczuj Miłość Rozdział 24 Mój Pierwszy Raz

Rzuciłam go na łóżko, co kompletnie zbiło go na moment z tropu. Ale kiedy po chwili rzuciłam się na niego, powoli zaczęło do niego docierać co wyprawiam. Moje rozpuszczone włosy chowały jego anielską twarz kiedy zaczęłam go namiętnie całować. Boże, strasznie mi go brakowało. Oczywiście odwzajemnił pieszczoty, całując jeszcze zachłanniej. Jego pocałunki były lekarstwem na moje trudne dni. Logan powoli usiadł żeby (...)

Zdrada

Ilona, jak co roku w lipcu pojechała do sanatorium. Zawszę się jej podobało a szczególnie ludzie, bo było można z nimi normalnie porozmawiać prawie o wszystkim, lecz tym razem było inaczej. Trafiła do pokoju z 5 dziewczynami, które nie za bardzo chciały się zaprzyjaźnić. W tym sanatorium Ilona była już 10 raz, więc wszystko doskonale znała i wszystkich z pielęgniarek i z wychowawców. Przez pierwszy dzień chodziła wszędzie sama aż do wieczoru. Po kolacji pierwszego dnia przyjazdu zawsze jest zbiórka dla wszystkich. Ilona weszła na świetlice i  (...)

Zboczony nauczyciel

Do naszej szkoły przyszedł nowy facet od informatyki.Świeżo po studiach,przystojny,zabawny. Wszystkie dziewczyny traciły dla niego głowę.Ja też.Olewałam informatykę wcześniej bo w sumie nie była mi do niczego potrzebna.Do liceum chciałam iść na profil humanistyczny więc dokładne opracowanie komputera nie było konieczne.Teraz za wszelka cenę starałam się pokazać jak mi na tym przedmiocie zależy.Przykładałam się do wszystkich banalnych prac i tworzyłam swoje arcydzieła.Marcin ( nasz nauczyciel ) nie szczypał się ze stawianiem szóstek.Wszyscy bardzo go  (...)

Opowiadanie z życia wzięte

Duża część mojej klasy jechała na wycieczkę do Wa-wy. Ja nie pojechałam i musiałam iść na lekcje do innej klasy. Od tego wszystko się zaczęło. Pierwszego dnia poznałam tam dużo koleżanek i chłopaka którego wcześniej nie znałam. Dużo się mu przyglądałam aż wreszcie napisałam do niego liścik czy moglibyśmy pogadać na przerwie. Drugiego dnia cały czas nie odstąpił mnie na krok, cały czas chodziliśmy wszędzie razem. Na lekcjach zawsze siedziałam za nim z koleżanką i pisaliśmy liściki. Trzeciego dnia podał mi swój numer, i się spotkaliśmy. Tam powiedział mi że się  (...)

Wzruszajaca milość

Ona miała na imię Magda a on Maciek. Poznali się telefonicznie ona miała nick:Magdalenka a on Maciek90. W pewnym dniu on napisał ,,Hej" ona ,,Hej skąd jesteś" Pisali do siebie cały wieczór wypytywali o każda rzecz az po kilku dniach on sie spytał (...)