tęsknota

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "tęsknota"

Nie doceniałem jej a ona była moim światem

Dodał/a: LaguarV2 2018-02-05 03:54:13 czytano 349 razy
Wszystko zaczeło się pewnego dnia nie pamiętam dokładnej daty ale mniejsza z tym. Przyszła do mnie siostrzenica z propozycją dość dziwną bo miałem udawać chłopaka jej przyjaciółki po to żeby jej były się od niej odczepił postanowiłem czemu nie. Wszystko było okej nie widywałem się z nią nawet nie przychodziłem pod jej szkołę wkońcu miałem tylko udawać, zleciał tydzień postanowiłem że do niej napisze, jak postanowiłem tak zrobiłem. Zadałem jej pytanie ,,Więc mam udawać twojego (...)

Miłość po grób

Dodał/a: Blackdoor 2018-01-17 13:34:30 czytano 668 razy
Na pozór wydaje nam się, że miłość jest najpiekniejszym przeżyciem w życiu. Czujemy jakbyśmy byli w "siódmym niebie", pierwsze spotkania, pierwszy pocałunek, pierwszy dotyk. Chcemy by to trwało wiecznie. Jesteśmy gotowi poświęcić wiele nie zważając na konsekwencje. Jednak nie zawsze układa się tak, jakbyśmy tego chcieli. Też tak było w przypadku dwóch bliskich sobie osób którzy wierzyli w przeznaczenie które połączyło ich drogi by mogli odkryć jak potężna jest miłość do drugiej  (...)

Kot

Dodał/a: Yoko 2017-12-01 23:48:36 czytano 191 razy
W tedy był rok 2015, miałam wygląd tomoboya ,bo to było w tedy takie modne. Tym wyglądem zainteresowałam pewnego czarnego kota tyle mogłam o nim powiedzieć po zdjęciu na fb, tak na fb tak go poznałam miał na imię Kuba i z tego co się dowiedziałam miał problem i to wielki (...)

Świt za moim oknem. Cz.2

Dodał/a: Elenika 2017-09-06 22:22:05 czytano 320 razy
O 3.30 obudzil mnie huk w przedpokoju i pojękiwanie. Nie potrzebowalam duzo czasu aby domyslic sie co to moze byc. Wuj postanowil wrocic do domu na noc, a to od paru tygodni mu sie nie udawalo. Gdyby to byl moj pierwszy dzien w tym domu zapewne pobieglambym go opierdzielic i zaprowadzila na kanape, ale mieszkam tu od cholernych 8 lat lub wiecej i nie zamierzam tego robic. Nie chce czuc tego smrodu wodki, nienawidze (...)

Świt za moim oknem - Cz.1

Dodał/a: Elenika 2017-08-24 05:29:43 czytano 274 razy
Ze snu wyrwala mnie ta okropna melodia, ktora ustawilam jako budzik. Specjalnie taka wybralam, zeby szybciej wstac. 5.20 mhhhh... ktos poza mna jest tez taki powalony, zeby nastawiac sobie budzik na takie godziny? Dobra. Siadam na lozku, zimno. Zimno i zimno. Zimno. I tak musialam wstac. Chyba wezme prysznic, ale najpierw znajde ciuchy do ubrania. Dobra, koszulka niczym tej dziewczyny z teledysku Linkin Park Numb (...)

Moje bezsensowne życie

Dodał/a: elxwiariatkax 2017-08-19 23:34:05 czytano 531 razy
To były wakacje 2016, lipiec. Jechałam na swój pierwszy obóz, nad morze, jechaliśmy pociągiem czyli zbiórka na PKP. Nie znałam tam praktycznie nikogo. Co prawda była jedna dziewczyna w moim wieku (nazwijmy ją W.), była z mojej szkoły, ale nigdy nie zamieniłyśmy słowa. Znałyśmy się wcześniej, szła obok mnie do komunii i do tego była to jedna z prawie najlepszych przyjaciołek mojej przyjaciółki. Nigdy się nie lubiłyśmy, ale na  (...)

Chciałabym, abyś wrócił.

Dodał/a: xvkmx 2017-07-20 17:41:57 czytano 708 razy
Na początku prawie w ogóle nie utrzymywaliśmy kontaktu po kilku tygodniach pisaliśmy ze sobą, lecz zrobiłam pewną głupotę. Mianowicie pisałam z jego bratem ponieważ znałam się z nim dłuższy czas, Marcel kiedy się o tym dowiedział zerwał ze mną kontakt. Myślałam, że to już ostateczny koniec ale odezwał się do mnie po kilku miesiącach, wytłumaczyliśmy sobie wszystko. Od tamtego czasu pisaliśmy  (...)

nigdy już go nie zobaczę

Dodał/a: iga 2017-07-01 00:02:44 czytano 1160 razy
4 września siedziałam w pokoju z moim chłopakiem oglądaliśmy jakiś film nagle bardzo źle się poczułam, bardzo bolał mnie brzuch. Mateusz ( mój chłopak) postanowił , że jedziemy do szpitala wychodząc nie mogłam w to wszystko uwierzyć okazało się że jestem w ciąży byłam w szoku ale bardzo się cieszyłam w końcu będę miała kogoś kogo będę kochała bezgranicznie, mijał miesiąc za miesiącem pewnego wieczoru robiłam kolację (...)

Świt za moim oknem - WPROWADZENIE

Dodał/a: Elenika 2017-06-21 16:33:28 czytano 372 razy
Weronika to dziewczyna, której niezbyt poszczęściło się w życiu. Nigdy nie poznała matki, bo ta porzuciła ją tuż po porodzie. Przez następne pięc lat zajmował się nią ojciec alkoholik, który obwiniał ją już jako małe dziecko o swój nałóg. Po tych pięciu latach niby rodzicielstwa zamieszkała z babcią, która niebawem też odeszła. Teraz mieszka z bezdzietnym wujostwem. W ich domu role są oczywiste : niewydarzony Wuj piję pod sklepem z  (...)

Pierwszy wschód słońca

Dodał/a: Elena 2017-06-21 02:37:35 czytano 424 razy
Weronika to 17 letnia dziewczyna, której życie nigdy nie było zbytnio kolorowe. Nie poznała swojej matki, a ojciec był alkoholikiem i tyranem by po pięciu latach "rodzicielstwa" osierocić swoją córkę. Na chwilę zamieszkała z babcią na wsi, ale ona rownież szybko odeszła. Teraz mieszka z wujostwem. ONi nie mają dzieci, a całe dnie spędzają poza domem pijąc pod sklepami. Wera nie ma też szczęścia do znajomych. W swojej grupie (...)