tęsknota

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "tęsknota"

Świt za moim oknem. Cz.2

Dodał/a: Elenika 2017-09-06 22:22:05 czytano 163 razy
O 3.30 obudzil mnie huk w przedpokoju i pojękiwanie. Nie potrzebowalam duzo czasu aby domyslic sie co to moze byc. Wuj postanowil wrocic do domu na noc, a to od paru tygodni mu sie nie udawalo. Gdyby to byl moj pierwszy dzien w tym domu zapewne pobieglambym go opierdzielic i zaprowadzila na kanape, ale mieszkam tu od cholernych 8 lat lub wiecej i nie zamierzam tego robic. Nie chce czuc tego smrodu wodki, nienawidze (...)

Świt za moim oknem - Cz.1

Dodał/a: Elenika 2017-08-24 05:29:43 czytano 168 razy
Ze snu wyrwala mnie ta okropna melodia, ktora ustawilam jako budzik. Specjalnie taka wybralam, zeby szybciej wstac. 5.20 mhhhh... ktos poza mna jest tez taki powalony, zeby nastawiac sobie budzik na takie godziny? Dobra. Siadam na lozku, zimno. Zimno i zimno. Zimno. I tak musialam wstac. Chyba wezme prysznic, ale najpierw znajde ciuchy do ubrania. Dobra, koszulka niczym tej dziewczyny z teledysku Linkin Park Numb (...)

Moje bezsensowne życie

Dodał/a: elxwiariatkax 2017-08-19 23:34:05 czytano 430 razy
To były wakacje 2016, lipiec. Jechałam na swój pierwszy obóz, nad morze, jechaliśmy pociągiem czyli zbiórka na PKP. Nie znałam tam praktycznie nikogo. Co prawda była jedna dziewczyna w moim wieku (nazwijmy ją W.), była z mojej szkoły, ale nigdy nie zamieniłyśmy słowa. Znałyśmy się wcześniej, szła obok mnie do komunii i do tego była to jedna z prawie najlepszych przyjaciołek mojej przyjaciółki. Nigdy się nie lubiłyśmy, ale na  (...)

Chciałabym, abyś wrócił.

Dodał/a: xvkmx 2017-07-20 17:41:57 czytano 560 razy
Na początku prawie w ogóle nie utrzymywaliśmy kontaktu po kilku tygodniach pisaliśmy ze sobą, lecz zrobiłam pewną głupotę. Mianowicie pisałam z jego bratem ponieważ znałam się z nim dłuższy czas, Marcel kiedy się o tym dowiedział zerwał ze mną kontakt. Myślałam, że to już ostateczny koniec ale odezwał się do mnie po kilku miesiącach, wytłumaczyliśmy sobie wszystko. Od tamtego czasu pisaliśmy  (...)

nigdy już go nie zobaczę

Dodał/a: iga 2017-07-01 00:02:44 czytano 782 razy
4 września siedziałam w pokoju z moim chłopakiem oglądaliśmy jakiś film nagle bardzo źle się poczułam, bardzo bolał mnie brzuch. Mateusz ( mój chłopak) postanowił , że jedziemy do szpitala wychodząc nie mogłam w to wszystko uwierzyć okazało się że jestem w ciąży byłam w szoku ale bardzo się cieszyłam w końcu będę miała kogoś kogo będę kochała bezgranicznie, mijał miesiąc za miesiącem pewnego wieczoru robiłam kolację (...)

Świt za moim oknem - WPROWADZENIE

Dodał/a: Elenika 2017-06-21 16:33:28 czytano 244 razy
Weronika to dziewczyna, której niezbyt poszczęściło się w życiu. Nigdy nie poznała matki, bo ta porzuciła ją tuż po porodzie. Przez następne pięc lat zajmował się nią ojciec alkoholik, który obwiniał ją już jako małe dziecko o swój nałóg. Po tych pięciu latach niby rodzicielstwa zamieszkała z babcią, która niebawem też odeszła. Teraz mieszka z bezdzietnym wujostwem. W ich domu role są oczywiste : niewydarzony Wuj piję pod sklepem z  (...)

Pierwszy wschód słońca

Dodał/a: Elena 2017-06-21 02:37:35 czytano 258 razy
Weronika to 17 letnia dziewczyna, której życie nigdy nie było zbytnio kolorowe. Nie poznała swojej matki, a ojciec był alkoholikiem i tyranem by po pięciu latach "rodzicielstwa" osierocić swoją córkę. Na chwilę zamieszkała z babcią na wsi, ale ona rownież szybko odeszła. Teraz mieszka z wujostwem. ONi nie mają dzieci, a całe dnie spędzają poza domem pijąc pod sklepami. Wera nie ma też szczęścia do znajomych. W swojej grupie (...)

Historia wielkiej miłości cz.3

Dodał/a: Bajka333 2017-03-26 09:42:12 czytano 282 razy
Szczerze mówiąc poprawiło mi to humor, co Ania mi powiedziała. Byłam już pozytywnie nastawiona. No z wyjątkiem ta jego dziewczyna. Ona doprowadzała mnie do szału. Miałam ochotę raz na zawsze wyrzucić ją z mojego życia. Tak mi przeszkadzała. Po 20 min byłam już w domu. Odpoczywalam na łóżku słuchając jak zwykle muzyki i rozmyślając co wydarzy się jutro. Odrobiłam lekcje i postanowiłam trochę się pouczyć. Nie  (...)

Jeden z miliona cz.1

Dodał/a: Zakochana8 2017-03-25 19:01:53 czytano 200 razy
Niesamowicie zleciał ten czas, nie zauważyłam że była przerwa obiadowa.Myślałam ze upadnie na stołówce.I tak się stało...nagle gdy zobaczyłam jak zanosi jej obiad zemdlałam.Dziewczyny nie wiedziały co się dzieje.Nagle się ocknęłam i krzyknęła nie! Wszyscy się na mnie głupio patrzyli.On szczególnie.Chyba nie wiedział o co chodzi.Po tym zajściu koleżanki wygadały wszystko pani..Nie chciałam tego, ale się martwiły.Pojechałam do  (...)

Życie...

Dodał/a: Kryśka 2017-03-15 00:33:42 czytano 168 razy
Pod koniec sierpnia zaczął pisać do mnie chłopak nie byłam do niego przekonana, ale po zaledwie dwóch miesiącach przerodziło się to w miłość i związek.Byłam z nim prawie pół roku i moja miłość to niego wygasła, tak mi się wydawało , ale gdy już zerwałam zaczęło mi go niezmiernie brakować. Byłam w totalnym dołku psychicznym, najgorsze myśli,brak snu,odżywania, normalnego funkcjonowania. Póki z nim pisałam było jeszcze  (...)