tęsknota

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "tęsknota"

Tęsknota za ukochanym

Dodał/a: Zakochana12 2018-07-20 18:37:58 czytano 175 razy
Czy ktoś wie, jak to jest kochać naprawdę? Czy ktoś wie, co się czuję gdy druga połówka jest obok? A kto wie, jak boli samotność i brak tej osoby? Niewiele osób, bo nie każdy jeszcze się zakochał. Tęsknota, to najlepszy dowód miłości ale czasem to nie wystarcza .... Potrzeba czegoś więcej... To uczucie musi nadal trwać i musimy być pewni tego co obiecujemy... Zdarza się tak, że ukochana wyjeżdża i ukochany obiecuje jej, że będą razem na zawsze. Że będzie do niej pisać, dzwonić (...)

Miłość, szczęście, upadek

Dodał/a: Natalia 2018-06-10 00:28:29 czytano 119 razy
Od 2 lat podobał mi się starszy, niewysoki brunet. Jestem na tyle nieśmiała, że bałam się zrobić krok w jego kierunku. Po tych dwóch latach postanowiłam, że odważę się napisać. Tematów było sporo bo chodziliśmy do jednej szkoły i jak się okazało mieliśmy wspólne zainteresowania. Po paru miesiącach rozmów zdecydowaliśmy się spotkać. Do dzisiaj pamiętam moment, w którym po raz pierwszy mogłam go dotknąć. Byliśmy w sobie tak zakochani, że przez całe wakacje nie odstępowaliśmy siebie na (...)

Daleko ode mnie

Dodał/a: Nika 2018-06-02 23:31:22 czytano 249 razy
W wieku 7 lat z wielkim przerażeniem wymalowanym na twarzy szłam do podstawówki - mój pierwszy dzień w szkole. Wiadomo uroczystość jak uroczystość w końcu się skończyła i szczerze? Lepiej dla mnie nienawidzę galowych strojów. Pomijając szczegóły po kilku dniach poznałam już moją klasę. Była spoko bo co może powiedzieć małe dziecko? Nic, ale za to z dwoma osobami zaprzyjaźniłam się szczególnie, mało tego spodobał mi się pewien chłopak. Chłopak o rudych włosach, którego imienia nie (...)

Nie doceniałem jej a ona była moim światem

Dodał/a: LaguarV2 2018-02-05 03:54:13 czytano 442 razy
Wszystko zaczeło się pewnego dnia nie pamiętam dokładnej daty ale mniejsza z tym. Przyszła do mnie siostrzenica z propozycją dość dziwną bo miałem udawać chłopaka jej przyjaciółki po to żeby jej były się od niej odczepił postanowiłem czemu nie. Wszystko było okej nie widywałem się z nią nawet nie przychodziłem pod jej szkołę wkońcu miałem tylko udawać, zleciał tydzień postanowiłem że do niej napisze, jak postanowiłem tak zrobiłem. Zadałem jej pytanie ,,Więc mam udawać twojego (...)

Miłość po grób

Dodał/a: Blackdoor 2018-01-17 13:34:30 czytano 984 razy
Na pozór wydaje nam się, że miłość jest najpiekniejszym przeżyciem w życiu. Czujemy jakbyśmy byli w "siódmym niebie", pierwsze spotkania, pierwszy pocałunek, pierwszy dotyk. Chcemy by to trwało wiecznie. Jesteśmy gotowi poświęcić wiele nie zważając na konsekwencje. Jednak nie zawsze układa się tak, jakbyśmy tego chcieli. Też tak było w przypadku dwóch bliskich sobie osób którzy wierzyli w przeznaczenie które połączyło ich drogi by mogli odkryć jak potężna jest miłość do drugiej  (...)

Kot

Dodał/a: Yoko 2017-12-01 23:48:36 czytano 260 razy
W tedy był rok 2015, miałam wygląd tomoboya ,bo to było w tedy takie modne. Tym wyglądem zainteresowałam pewnego czarnego kota tyle mogłam o nim powiedzieć po zdjęciu na fb, tak na fb tak go poznałam miał na imię Kuba i z tego co się dowiedziałam miał problem i to wielki (...)

Świt za moim oknem. Cz.2

Dodał/a: Elenika 2017-09-06 22:22:05 czytano 377 razy
O 3.30 obudzil mnie huk w przedpokoju i pojękiwanie. Nie potrzebowalam duzo czasu aby domyslic sie co to moze byc. Wuj postanowil wrocic do domu na noc, a to od paru tygodni mu sie nie udawalo. Gdyby to byl moj pierwszy dzien w tym domu zapewne pobieglambym go opierdzielic i zaprowadzila na kanape, ale mieszkam tu od cholernych 8 lat lub wiecej i nie zamierzam tego robic. Nie chce czuc tego smrodu wodki, nienawidze (...)

Świt za moim oknem - Cz.1

Dodał/a: Elenika 2017-08-24 05:29:43 czytano 317 razy
Ze snu wyrwala mnie ta okropna melodia, ktora ustawilam jako budzik. Specjalnie taka wybralam, zeby szybciej wstac. 5.20 mhhhh... ktos poza mna jest tez taki powalony, zeby nastawiac sobie budzik na takie godziny? Dobra. Siadam na lozku, zimno. Zimno i zimno. Zimno. I tak musialam wstac. Chyba wezme prysznic, ale najpierw znajde ciuchy do ubrania. Dobra, koszulka niczym tej dziewczyny z teledysku Linkin Park Numb (...)

Moje bezsensowne życie

Dodał/a: elxwiariatkax 2017-08-19 23:34:05 czytano 586 razy
To były wakacje 2016, lipiec. Jechałam na swój pierwszy obóz, nad morze, jechaliśmy pociągiem czyli zbiórka na PKP. Nie znałam tam praktycznie nikogo. Co prawda była jedna dziewczyna w moim wieku (nazwijmy ją W.), była z mojej szkoły, ale nigdy nie zamieniłyśmy słowa. Znałyśmy się wcześniej, szła obok mnie do komunii i do tego była to jedna z prawie najlepszych przyjaciołek mojej przyjaciółki. Nigdy się nie lubiłyśmy, ale na  (...)

Chciałabym, abyś wrócił.

Dodał/a: xvkmx 2017-07-20 17:41:57 czytano 755 razy
Na początku prawie w ogóle nie utrzymywaliśmy kontaktu po kilku tygodniach pisaliśmy ze sobą, lecz zrobiłam pewną głupotę. Mianowicie pisałam z jego bratem ponieważ znałam się z nim dłuższy czas, Marcel kiedy się o tym dowiedział zerwał ze mną kontakt. Myślałam, że to już ostateczny koniec ale odezwał się do mnie po kilku miesiącach, wytłumaczyliśmy sobie wszystko. Od tamtego czasu pisaliśmy  (...)