szkolna miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "szkolna miłość"

To skomplikowane... PROLOG

Dodał/a: KasiQQ 2017-10-02 20:18:23 czytano 282 razy
A więc tak… Mam na imię Kasia, w tym roku idę do 1 liceum. Na logikę mam 17 lat. To znaczy za kilka miesięcy będę mieć. Mieszkam w małej miejscowości , niedaleko dużego miasta. Szkoła jest w centrum, a więc do szkoły będę dojeżdżaćtramwajem. Jak na typową nastolatkę przystało, jestem szczupła, mam brązowe włosy sięgające połowy pleców oraz 1,60 m wzrostu. Typowy oklepany wygląd. Niestety noszę okulary (...)

Zielonookie i witamina M. - PROLOG

Dodał/a: Natka Pietruszki 2017-07-02 12:01:03 czytano 257 razy
Kiedy poznaje Natalię, wesołą i roztrzepaną zielonooką brunetkę, dociera do niego, że o prawdziwą miłość trzeba zawalczyć, a złamane serce nie zrasta się tak szybko. (...)

Wszystko.Co.Kocham 2

Dodał/a: Wck 2016-03-14 23:05:38 czytano 547 razy
Nowy tydzień. Nowy dzień. Nowe doświadczenia. Nie pamiętasz mnie. Albo po prostu ignorujesz, nie chcąc pogłębiać naszej znajomości. Nie wiem jak mam się zachować, przechodząc obok ciebie. Co powinnam zrobić? Ignoruje cię tak samo jak ty mnie. Wciąż pamiętam twój zapach. Chciałabym znów znaleźć się w twoich ramionach. Ale to pewnie niemożliwe. Dla ciebie to była tylko piątkową zabawa. Pewnie nawet nie pamiętasz jak  (...)

Wszystko.Co.Kocham. cz.1

Dodał/a: Wck 2016-03-13 15:56:03 czytano 767 razy
Ludzie się na nas patrzyli. Zszdłeś w dół. Jedną rękę trzymałeś na moim odkrytym przez crop top brzuchu. Drugą błądziłeś po moich nogach. Gdy twoja dłoń podjechała wyżej na mój tyłek strąciłam ją. Mimo tego, że byłam tobą zaczarowana nie mogłam zachować się jak łatwa dziwka. Zrozumiałeś moja iluzje po trzeciej próbie. Zapytałeś czy może trzymać swoją dłoń na odkrytej skórze mojego brzucha. Spodobały mi się te  (...)

Miłość zwycięża cz.3

Dodał/a: Dascia 2015-12-05 21:16:44 czytano 526 razy
Po chwili byliśmy na parkiecie. Przyznam że bardzo dobrze tańczy. Po piosence wróciliśmy do stolika. Rozmawialiśmy i się śmialiśmy. Nagle podeszła do nas Ula. Jej wyraz twarzy wyglądał na wściekły. - Nienawidzę Cię! - wykrzykneła po czym wzięła moja szklankę z wodą i wylała mi ją na twarz. Byłam cała mokra i włosy i sukienka. Zerwalam się  (...)

Miłość zwycięża cz.2

Dodał/a: Dascia 2015-12-05 12:55:51 czytano 738 razy
Ponieważ moich rodzice pracują nie ma ich w domu. Wyciągnęłam klucze i szybko bez zastanowienia otworzyłam drzwi. Usiadłam w salonie na kanapę i schowałam głowę w ręce. Zaczęłam myśleć ale i też płakać. Nie chciałam już o tym myśleć. Włączyłam film, położyłam się i przykryłam kocem. Przez chwilę zapomiałam o całej sprawie. Nagle dostałam esemesa. Od Sary moje dobrej koleżanki. ,, Idziesz na piątkowy bal? Jeśli tak  (...)

Chłopak z dzieciństwa. cz. 4

Dodał/a: wiki 2015-01-26 11:12:25 czytano 2169 razy
Weszłam do swojego pokoju, jak można go tak nazwać. Rodzice wrócili nad ranem, więc teraz jeszcze spali. Powoli otworzyłam drzwi i nie wierzyłam własnym oczom. Rodzice całkowicie zmienili mój pokój. Dwie ściany były pomalowane na kolor błękitny, a dwie na kolor turkusowy. Na podłodze leżał biały dywan z niebieskimi wzorami. Na środku stała duża turkusowa kanapa a koło niej biały stolik i dwa niebieskie fotele. W kącie (...)

Chłopak z dzieciństwa. cz.3

Dodał/a: wiki 2015-01-20 06:06:38 czytano 2164 razy
Jechałam taksówką do domu. Właśnie, czy to był mój dom? Może kiedyś tak, ale teraz na pewno nie. Było już bardzo późno. Popatrzyłam za szybę. Padał deszcz. Patrzyłam dalej. Moja ulubiona restauracja do, której chodziłam kiedyś z koleżankami, kawiarnia, bar, kwiaciarnia, plac zabaw. Wszystko to było mi takie znane, a jednocześnie takie obce. Kierowca zatrzymał się na czerwonym świetle. W głowie szumiało mi od  (...)

Chłopak z dzieciństwa. cz.2

Dodał/a: wiki 2015-01-12 21:36:47 czytano 2376 razy
Stałem tak i patrzyłem na dziewczynę, która od gimnazjum zmieniła moje życie. Od tego czasu bardzo się zmieniła. Nie była już tą nieśmiałą dziewczynką, która mieszała w głowie nie jednemu chłopakowi. Teraz była piękną kobietą, pełną wdzięku, która miała w sobie to,, coś ". Gdy przechodziła przyciągała wzrok każdego. Rozkochiwała mężczyzn swoim wyglądem, ruchem, słowem. Gdy się uśmiechała wyglądała tak  (...)

Chłopak z dzieciństwa. cz.1

Dodał/a: wiki 2015-01-10 20:46:45 czytano 2560 razy
Pojechaliśmy do cudownego, dużego lokalu, w którym odbyło się przyjęcie weselne. Siedziałam przy stoliku z moimi kuzynkami i gapiłam się jak głupia na moją siostrę, która tańczyła pierwszy taniec ze swoim mężem. Patrząc tak na nich coś zakuło mnie w sercu. Wyglądali na takich szczęśliwych. Oby tylko byli tacy na zawsze, pomyślałam. Pod powiekami poczułam łzy. Nie chciałam się rozryczeć w takim momencie. Wstałam z  (...)