szkoła

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "szkoła"

Emma Evans XI

Dodał/a: juliett_159.12 2018-03-25 21:33:03 czytano 319 razy
- O co chodzi?!- natychmiast podniosła się z pozycji leżącej. Znów usłyszała krzyk. Podeszła do drzwi. Delikatnie dotknęła zimnej klamki i je otworzyła. Cichutko zaskrzypiały. Wyszła na ciemny korytarz. Poczuła zimny powiew wiatru i przeszła ją gęsia skórka. Usłyszała szelest za sobą. Obróciła się napięcie. Nie zobaczyła nic, oprócz czyjegoś cienia. Znów krzyk. Dochodził z salonu. Zbiegła po schodach, a na dole się zatrzymała. Usłyszała krzyk, szelest i mrożący krew w żyłach śmiech.  (...)

Emma Evans VI

Dodał/a: juliett_159.12 2018-02-25 20:21:16 czytano 200 razy
- to bqrzdzo mi...mi..łe.- zanosiła się płaczem. Alex widząc to objął ją ramieniem a ona była szcześliwa że jest obok. Siedzieli tak chwilę aż Emma postanowiła że się ogarnie więc poszła do toalety. Oblała twarz zimną wodą a gdy zaczęła sie wycierać usłyszała dzwonek telefonu. Numer niezapisany więc postawiła go na umywalce i włączyła tryb głośnomówiący (...)

Korepetytor. Rozdział 1

Dodał/a: RozaliaVallery 2018-02-18 11:36:31 czytano 432 razy
Byłam zbyt zajęta swoimi myślami, żeby zauważyć, że obok mnie na ławce usiadła moja przyjaciółka Maja. Znałyśmy się jeszcze z podstawówki, ale głębszą relację nawiązałyśmy dopiero na początku liceum, dowiadując się, że będziemy razem w klasie. Byłyśmy jak ogień i woda – ja ta spokojniejsza, a ona wariatka z prawdziwego zdarzenia. Czasem ja sprowadzałam ją na ziemię, a czasem dzięki niej robiłam coś szalonego. Dopełniałyśmy się – myślę, że to odpowiednie stwierdzenie (...)

Never give up

Dodał/a: Gwazdeczka113 2017-12-20 18:26:57 czytano 389 razy
Po skończonym posiłku oraz męczących zakupach oczywiście jak to ja musiałam coś odwalić. Wychodząc z galerii zagapiona w telefon wpadłam w jakiegoś chłopaka. Popatrzyłam najpierw na Ize ale ona tylko powstrzymywali się od śmiechu. Moja mina musiała być bezcenna. Popatrzyłam na chłopaka, którego rownież bawiła cała ta sytuacja. Szkoda tylko że ja nie byłam z tego powodu taka zadowolona. Przyjrzałam się chłopakówi dokładniej był wysokim blondynem o niebieskich oczach i ślicznym (...)

Przysługa VII

Dodał/a: RozaliaVallery 2017-10-26 21:45:40 czytano 384 razy
W piątek w czasie powrotu do domu całe szczęście nie musiałam używać scyzoryka, ale nie powiem – rzeczywiście wokół kręciły się podejrzane typki, a dzięki temu, co dał mi Aleks, czułam się pewniej. Byłam więcej niż pewna, że to nie była troska czy coś takiego, jedynie nie chciał brać odpowiedzialności za mnie, gdyby coś się stało, ale mimo to byłam mu wdzięczna (...)

To skomplikowane... PROLOG

Dodał/a: KasiQQ 2017-10-02 20:18:23 czytano 532 razy
A więc tak… Mam na imię Kasia, w tym roku idę do 1 liceum. Na logikę mam 17 lat. To znaczy za kilka miesięcy będę mieć. Mieszkam w małej miejscowości , niedaleko dużego miasta. Szkoła jest w centrum, a więc do szkoły będę dojeżdżaćtramwajem. Jak na typową nastolatkę przystało, jestem szczupła, mam brązowe włosy sięgające połowy pleców oraz 1,60 m wzrostu. Typowy oklepany wygląd. Niestety noszę okulary (...)

Każde serce jest czerwone

Dodał/a: VenaArt 2017-08-25 10:16:57 czytano 368 razy
Co jeśli rodzice Śnieżki nie zmarli tylko poszli w zwyczajową „trąbę”? Jeśli Kopciuszek zyskałby takie prze-zwisko nie od osadzającego się na jej twarzy popiołu, ale od palenia fajek? Jeśli książę okazałby się gburem, a twarz Pięknej przykrywałby wielki pryszcz?! Historie nigdy nie są proste… i ta taka nie będzie. Zaczęła się tam, gdzie inne zwykle się kończą. Napis: „The End” i spis aktorów próbujących swoją przystojnością  (...)

Cinderella - Rozdział 2

Dodał/a: Dametka.a 2017-07-08 22:13:52 czytano 586 razy
Dochodziła 22 kiedy skończyłam zmywanie stolików i mycie podłogi, ludzi ubyło, a w okolicy zapanowała cisza. Można by powiedzieć, że wszyscy zasnęli i mam na dzisiaj wolne - nic bardziej mylnego ! To tylko cisza przed burzą... Już za około godzinę kafejka zapełni się od nowa - jest to czas tańszych posiłków, z których ludzie korzystają tak długo i w takich ilościach jakie tylko zdołają pomieścić... Zabawne jak na zwykłego (...)

Cinderella - Rozdział 1

Dodał/a: Dametka.a 2017-07-06 13:43:58 czytano 527 razy
Zejście do kuchni wprost z mojego maleńkiego pokoju na strychu zajęło mi chwilę dłużej niż się tego spodziewałam. - Fiona wołałaś mnie? - założyłam kosmyk włosów za ucho - Tak - ,,królowa ciemności" spojrzała na mnie - Jadę na odsysanie tłuszczu, później na solarium, wrócę późno a więc prace domowe wykonasz  (...)

Przusługa IV, V, VI

Dodał/a: RozaliaVallery 2017-06-07 17:23:44 czytano 690 razy
Następnego dnia zadzwoniła do mnie Kaja. Na początku zastanawiałam się, czy odbierać od niej, bo, cóż, mogła chcieć mnie opieprzyć za to, co się u niej stało. Szybko jednak zdałam sobie sprawę, że jeżeli nie teraz, to w poniedziałek w szkole. Wolałam to mieć za sobą i jak ogromne było moje zdziwienie, gdy zaczęła podekscytowana opowiadać o tym, co zrobiłam. Niestety już prawie na samym początku potwierdziła moje obawy (...)