szczęśliwa miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "szczęśliwa miłość"

Przyjaciel czy Chłopak 3

Dodał/a: Monia 2016-02-15 13:26:22 czytano 1417 razy
Wzięłam prysznic wysuszyłam włosy i załozyłam czrne spodenki i białą bokserke, włosy wyprostowałąm i zrobiłam mocny makijaż na koniec włozylam czarne szpilki i zeszłam do kuchni nikogo nie było, więc poszłam do pokoju Natana, a tam była też Nikola -Wow jak ty ślicznie wyglądasz-odezwała się moja przyjaciółka  (...)

nikt ich nie rozdzieli

Dodał/a: karolina 2016-02-11 16:33:46 czytano 668 razy
Ty na pewno już śpisz ... Chciałabym byś o czymś wiedział bo ja nie chcę być tylko twoją przyjaciółką ja chciałabym być kimś znacznie bliższym . Chcę Tobie pomagać , chcę znać każdy twój problem chcę być z Tobą i przy Tobie .. Na następny dzień dziewczyna dostała smsa który spełnił jej marzenie .. Byli razem lecz zrywali wracali po 2/3 tygodniach aż w końcu przestali do siebie wracać a on przestał przychodzić do szkoły miał swój  (...)

Worthles rozdział 5.

Dodał/a: Muffinek 2016-01-31 22:41:04 czytano 668 razy
Potem wstąpiliśmy na kolację do barku, znajdującego się w tym samym budynku co basen. Ku mojemu zdziwieniu Nadia niczego nie chciała zamówić, tylko wodę. Zapytałem czy jest głodna, ona odpowiedziała, że jest gruba po czym wybiegła z barku. Poszedłem za nią, gdyż musiałem to wyjaśnić. Trochę się posprzeczaliśmy, jedyne co z tego wyszło to to, że Nadia zemdlała. Ale do jasnej anielki, Nadia nie jest gruba! Jest w sam  (...)

Królowa cz. 1

Dodał/a: Anielka 2016-01-30 19:29:11 czytano 745 razy
- Ok.- powiedziałam i ruszyłyśmy obie na lekcje. Akurat mieliśmy wychowawczą z naszą panią. Siadłyśmy do ławki i rozpakowałyśmy książki, kiedy do klasy wszedł Allan chłopak, który mi się podoba, ale jest niedostępny, ponieważ chodzi z moim największym wrogiem Agnieszką. Jak zwykle podszedł do niej i pocałował ją namiętnie, a mi od razu zrobiło się nie dobrze. Na szczęście uratowała mnie moja wychowawczyni, która (...)

Przyjaciel czy Chłopak 2

Dodał/a: Monia 2016-01-21 12:27:05 czytano 1639 razy
-dobra jeźdźmy już - powiedziałam i ruszyliśmy do jego czarnego suzuki otworzył mi drzwi i sam zaraz usiadł na miejscu kierowcy. Gdy jechaliśmy włączył disco polo. Mieliśmy około 15 minut drogi i nagle z radia poleciała piosenka "moje serce bije bum bum", a on zaczął śpiewać, było to trochę krepujące, ale po chwili dołączyłam do niego i śpiewaliśmy razem. Dojechaliśmy na basen poszliśmy się przebrać i gdy już byliśmy w (...)

Worthless rozdział 4.

Dodał/a: Muffinek 2016-01-15 18:08:30 czytano 779 razy
Ferie zbliżały się dużymi krokami, a w szkole przybywało nauki. Nie spotykałam się z Nadią poza szkołą. Bardzo za nią tęskniłem, nie mogłem doczekać się spotkania. W weekend Nadia miała do mnie przyjechać na noc, lecz niestety rozchorowała się. Byłem zawiedziony, potem ja się rozchorowałem i nie mogliśmy się spotykać nawet w szkole, gdyż chory leżałem w domu. Kiedy już nie mogłem wytrzymać z tęsknoty, więc  (...)

Przyjaciel czy Chłopak. Część 1.

Dodał/a: Monia 2016-01-05 21:56:23 czytano 1942 razy
Pewnego słonecznego dnia z moją przyjaciółką Nikolą umówiłyśmy się pod mojim blokiem na zakupy, więc gdy już się spotkałyśmy ruszyłyśmy na sklepy. Kupiłam sobię sukienkę czerwoną na jutrzejszą dyskotekę. Po skończonych zakupach poszliśmy do kawiarni na kawę i ciastko. Tak się zagadałyśmy i straciłyśmy poczucie czasu. Więc było późno Nikola zadzwoniła po Natana, żeby po nas przyjechał. Gdy czekałyśmy na niego moja  (...)

Worthless rozdział 2. cz. 1

Dodał/a: Muffinek 2015-12-23 20:24:15 czytano 966 razy
W poniedziałek, po bardzo mile spędzonym weekendzie w gronie rodzinnym, jak co tydzień musiałem iść do szkoły, jednak z motywacją, że to ostatni miesiąc przed świętami. Wstałem około godziny 06:00, wziąłem prysznic i pobiegłem do kuchni zrobić sobie jajecznicę na cebulce, z szynką i pomidorem. O 07:25 poszedłem do szkoły. Moim celem dzisiejszego dnia było zaproszenie Nadii na spacer. Aby mieć już tą stresującą  (...)

Lekcja Życia cz.3

Dodał/a: Szczęśliwie Zakochana 2015-12-17 17:25:10 czytano 606 razy
Przez dwie godziny Bartek chodził z psami po parku. Ale jego myśli zamiast z psami wędrowały gdzieś po domu właścicielki jednego z pupili. Bardzo chciał do niej pobiec ile sił w nogach. Ale powolne tempo zmęczonych dokazywaniem psów spowalniało go. Po kilkunastu minutach doszedł do domu i zapukał do drzwi. Natychmiast ujrzał w nich uśmiechniętą twarz swojej wcześniejszej rozmówczyni. Zaprosiła go do środka  (...)

Worthless cz.2

Dodał/a: Muffinek 2015-12-15 19:37:07 czytano 1103 razy
Tajemniczy chłopak odprowadził mnie pod dom. Byłam mu bardzo wdzięczna, ale nie wiedziałam jak mam się zachować by było stosownie. Najpierw, po prostu podziękowałam i zaczęłam otwierać drzwi, ale potem uznałam, że przecież zasługuje on na większe podziękowanie, takie które wyrazi w 100% moją wdzięczność. Chwyciłam go za rękę i rzuciłam mu się na szyję, mocno go ściskając. Wtedy wyszeptałam słow (...)