szczęśliwa miłość

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "szczęśliwa miłość"

Dzień po zakończeniu roku

Dodał/a: Bezimienny 2016-06-21 00:18:18 czytano 2188 razy
Był to czerwiec a dokładnie dzień po zakończeniu roku. Pojechałem do Ciebie z samego rana. Na miejscu byłem już o 8:00.Po drodze do Ciebie szedłem łąką. Zerwałem Ci dużo kwiatów. Podszedłem pod twój dom. W tym momencie twoja mama wychodziła z domu. Podszedłem i przywitałem się z nią. Zaprosiła mnie do środka, ale sama się gdzieś śpieszyła. Powiedziała mi tylko że jeszcze śpisz. Wszedłem do domu i  (...)

Przyjaciel czy Chłopak 6

Dodał/a: Monia 2016-05-07 16:03:49 czytano 1112 razy
Poszłam do ogrodu bo tam byli wszyscy,usiadłam koło jakiejś laski na huśtawce i zaraz przyszła Nikola i przyniosła mi piwo.Zaczęłam pić tak samo jak moja przyjaciółka,później poszłyśmy sobie po drugie i nagle gdy weszłam do ogrodu zobaczyłam jak Natan siedzi koło tej laski i ona tak się do niego ślini myślałam że zaraz jej zrobię krzywdę.Nikola też to widziała i wzięła mnie do kuchni,żebym na to nie patrzyła (...)

What now, przecież go dalej kocham

Dodał/a: Majecha 2016-04-24 03:02:15 czytano 757 razy
Historia jest dość długa i skomplikowana, ale oparta na faktach, piszę to, bo po prostu gdzieś to muszę napisać. Zacznijmy od tego, że jestem dość uczuciową dziewczyną i jestem z deka romantyczką, chociaż nie powinnam tutaj używać określenia z deka. Juz pod koniec podstawówki potrafiłam kogoś pokochać tak szczerze i na dłużej, to był Sebastian, tańczyłam z nim w klubie tanecznym, a potem (...)

Statkiem do portu cz.2

Dodał/a: Wiktoria21 2016-03-23 20:08:30 czytano 456 razy
Minął równo rok od momentu jak wróciłam do mojej malowniczej rodzinnej miejscowości i odbudowałam po pożarze swój dom( Zupełnie nowym położeniem pomieszczeń. Pamiętałam dokładnie poprzedni rozkład pokoi, ale nie mogłam tego zrobić. Czułabym się źle. W końcu moi rodzice jak zginęli po prostu jak zwyczajni ludzie spali… Nieświadomi, że dla nich jutra nie będzie.). Wydałam na to całe swoje oszczędności, jakie udało mi  (...)

Ogólna lipa

Dodał/a: Marko Polo 2016-03-22 00:47:47 czytano 610 razy
Witajcie, na wstępie powiem, że jestem psychicznie chorą osobą. 8 lat temu moja matka wbiła mi nóż w ramie bo była opętana, mój ojciec w mojej obronie ją zadźgał tym nożem. Niestety.. przesadził i matke zabił, trafił do więzienia na 12 lat. Wychowała mnie babcia, która rok temu zmarła... zmarła przez co? Ojciec wyszedł z paki 2 lata temu, był zdegenerowany choć wyszedł z więzienia za dobre sprawowanie, nie wiem jak udawał (...)

Statkiem do portu cz.1

Dodał/a: Wiktoria21 2016-03-20 19:52:03 czytano 514 razy
Znowu obudziły mnie wspomnienia. Przeszły mnie dreszcze na samą myśl o nich. Co mam zrobić? Jak mam się uratować od spadnięcia na samo dno?! Niech ktoś mnie uratuje… Sama nie dam rady. Jestem za słaba. Boże uratuj mnie Po moim policzku popłynęły łzy. Jak każdej nocy kiedy przypominam sobie przeszłość. Całe szczęście postanowiłam zapisać się do pani psycholog. Zmęczona moimi przemyśleniami zasnęłam (...)

Nieznajoma Część 1

Dodał/a: Nieznajoma 2016-03-16 15:42:22 czytano 665 razy
Chciałam, aby był to tylko głupi sen. Ale niestety nie. Postanowiłam wskoczyć do wody, wyglądało to tak jakbym chciała popełnić samobójstwo. W głębi duszy zaśmiałam się, z całej sytuacji. Gdy byłam w wodzie nagle poczułam jak ktoś wyciąga mnie na powierzchnie. - Zwariowałaś ? -powiedział wkurzony Bartosz- nigdy więcej tak nie rób  (...)

Przyjaciel czy Chłopak 4

Dodał/a: Monia 2016-03-05 16:11:03 czytano 1518 razy
-Oczywiście,a oni przesadzili,bo przyjechali z nami,a bawią się z jakimiś laskami.Gdy wypiłyśmy po jeszcze jednym drinku chciałyśmy się bawić i poszłyśmy na parkiet po chwili podeszli do nas chłopaki i jeden zapytał czy zatańczę z nim,zgodziłam się,a ten drugi wziął do tańca moja przyjaciółkę.Gdy tak tańczyłam z nim dowiedziałam się,że ma na imię Marcin i ma 20 lat.Był przystojny,mieszkał niedaleko mnie jak się później  (...)

Historia z życia wzięta ♥

Dodał/a: Klaudia_1558 2016-02-23 13:47:25 czytano 1230 razy
Mój humor był bardzo dobry, miałam przeczucie, że dziś wydarzy się coś dobrego. Gdy wysiadłam z autobusu dość szybkim krokiem udałam się do szkoły,przywitały mnie moje przyjaciółki po czym oddałam kurtkę do szatni i udałyśmy się pod salę. Pierwsza lekcja minęła dość szybko, oczywiście nie obeszło się bez upominania mnie co chwilę,bo przecież cały czas przeszkadzam. (...)

Oczekiwania vs Rzeczywistość

Dodał/a: Roni 2016-02-20 10:59:04 czytano 462 razy
Zawsze wydawało mi się, że chłopak to osoba niekoniecznie potrzebna w życiu dziewczyny. Potwierdzało to między innymi to,że w podstawówce miałam dwóch chłopaków, którzy byli ze mną tylko dla ,,śmiechu ". Gdy poszłam do gimnazjum nie oczekiwałam niczego. Nie rozumiałam o co chodzi dziewczynom, które cały czas zachwycały się swoim wyglądem tłumacząc to : ,,Gdy będę sie ładnie i modnie ubierać to któryś mnie zechce!". Gdy  (...)