szczęście

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "szczęście"

Lekcja życia

Dodał/a: Szczęśliwie Zakochana 2015-06-15 18:51:56 czytano 1360 razy
-Przepraszam nigdy wcześniej się tak nie zachowywał. To do niego nie podobne. Nic ci się nie stało? -Spokojnie. Wszystko w porządku. Jestem cała. A tak przy okazji jest strasznie słodki – powiedziała z uśmiechem głaszcząc psa po głowie. -Dziękuję. Wabi się Max. Ja mam na imię Bartek. – pomyślał ze ma piękny śmiech taki melodyjny. Zaczarowała go także swoim nieziemskim -Przepraszam nigdy wcześniej się tak nie zachowywał. To do niego nie podobne. Nic ci się nie stało? -Spokojnie. Wszystko w porządku. Jestem cała. A tak przy okazji jest strasznie słodki – powiedziała z uśmiechem głaszcząc psa po głowie. -Dziękuję. Wabi się Max. Ja mam na imię Bartek. – pomyślał ze ma piękny śmiech taki melodyjny. Zaczarowała go także swoim nieziemskim  (...)

Rozum czy serce cz. 26

Dodał/a: Andzia_zakochana 2015-06-07 21:24:30 czytano 1756 razy
- Tak. Chodziłam w góry żeby opowiedzieć mu naszą historię. To było nasze pożegnanie. No i ten list, on był pożegnaniem. Bo on wiedział, że umrze, był chory. Napisał list, żeby się ze mną pożegnać, pozwolić mi odejść i żebym ja jemu na to pozwoliła. Pisał jak bardzo mnie kocha i że byłam najlepszym co go w życiu spotkało. To dało mi wiarę w to, że dam sobie rade, że przeżyję to. Babciu byłam taka samolubna. Myślałam o  (...)

Rozum czy serce cz. 25

Dodał/a: Andzia_zakochana 2015-06-01 11:19:13 czytano 1748 razy
- Przysięgam kocham cię codziennie jeszcze bardziej. Przysięgam nigdy cię nie opuścić i zrobić wszystko, żebyś był najszczęśliwszym mężczyzną na całym świecie. Przysięgam pielęgnować naszą miłość. Opiekować się tobą i uczyć od ciebie pogody ducha i optymizmu. Przysięgam oglądać z tobą mecze i nigdy przy tym nie narzekać. I kochać się przez całą wieczność. Kocham cię. – Widziałam, że chłopak miał łzy w oczach (...)

Do Końca cz.16

Dodał/a: emi 2015-05-20 11:40:11 czytano 1641 razy
Spojrzałam na Kacpra który prowadził słuchając pięknych słów Piha. Czy naprawde tak bardzo mnie kocha ? Wydaje sie że chce mi to bardziej udowodnić i włącza następna cudowną piosenkę.Małpa -Paznokcie Wciąż patrzyłem na nią żeby przed zakończeniem Ukraść jej choćby jedno, krótkie spojrzenie (...)

Do Końca cz.15

Dodał/a: Emi 2015-05-20 11:37:46 czytano 1606 razy
-Masz problem. Za jeden błąd trzeba płacić. Lubisz patrzeć na striptizerki ? To wyobraź sobie ze ja nią teraz jestem . Niw możesz mnie dotknąć . Co Cię bolało ze nie możesz mnie czy jej dotknąć? Na kim Ci zależy na niej czy na mnie? Kogo chciałbyś teraz pocałować? -Ciebie. Przepraszam ze tan poszedłem . Wiem ze żadne przeprosiny nie załatwia tego co zrobiłem, ale tak bardzo mi przykro. -spojrzałam na  (...)

Rozum czy serce cz. 24

Dodał/a: Andzia_zakochana 2015-05-20 02:32:51 czytano 1824 razy
- Nie chcesz się o tym przekonać. – Jednak był za szybki i znowu mnie pocałował. Po raz kolejny odsunęłam się od niego i dałam mu w twarz. – Ostrzegałam cię. – Co ty sobie myślisz do jasnej cholery? – Poszłam usiąść sobie koło Pawła. – Przez cały nasz związek to robiłeś. Uwodziłeś swoimi pocałunkami, mieszałeś mi w głowie, koniec z tym. Mówię teraz tu przy wszystkich, że jak jeszcze raz mnie pocałujesz albo będziesz  (...)

TYLKO TY

Dodał/a: madzia 2015-05-19 23:19:06 czytano 1217 razy
Mam naimie Magda i mam 16 lat uczęszczam do 3 klasy gimnazjum.Madzia to bardzo ładna dziewczyna i ma powodzenie u chłopaków,jednak ona nie chce mieć chłopaka ponieważ uważa że chłopak to tylko same kłopoty i zmartwienia.Dziewczyna ta nie wieży w miłość . W czasie kiedy jej przyjaciółki spotykają się ze swoimi chłopakami to Madzia imprezuje . Pewnego razu wraz z moją koleżanką Eweliną wybrałyśmy się na impreze do (...)

Do Końca cz14

Dodał/a: Emi 2015-05-18 10:56:24 czytano 1363 razy
Wyjęłam z szafy bordowy krótki Top. Do tego czarne jeansy z wysokim stanem, czarne kryte szpilki . Ubrałam sie w to i pokręciłam włosy lekko. Zrobiłam mocniejszy makijaż a usta pomalowałam bordową szminką. Spojrzałam w lustro i stwierdziłam ze jest dobrze. Prysnęłam sie perfumami i stwierdziłam ze jestem gotowa. Wzięłam jeszcze torebkę i spakowałam do niej papierosy , pieniądze i telefon i szminkę. Zeszłam na dół i  (...)

Ty jesteś moją piosenką -rozdziały (22 )

Dodał/a: zaczytana2206 2015-05-15 22:57:41 czytano 2512 razy
Dni w Dublinie mijają powoli. Wszystko zaczyna się i kończy na dużej uroczystości której nie chciałam a którą będę musiała znieść. Moje prośby kierowane do narzeczonego zdały się na nic. Powiedział: To będzie twój dzień kochanie, dam ci wszystko czego zapragniesz. Ja pragnęłam cichej i spokojnej uroczystości. Okazało się że Ethan dając wolną rękę mojej siostrze w planowaniu wesela, pozwolił jej na urządzenie nie  (...)

Miłość naprawdę może być fajna!? cz.2

Dodał/a: Lena;* 2015-05-15 18:49:49 czytano 1400 razy
Kornelia!Obudź się już 7.Pora wstać do szkoły…Uff to był tylko sen.Nigdy nie byłam przyzwyczajona być w towarzystwie tak przystojnego mężczyzny.Zawsze byłam skromna,poukładaną dziewczynką.No dobra trzeba się jakoś ogarnąć.Wstałam,weszłam pod prysznic po około 15 minutach byłam już umyta.Wysuszyłam włosy,zrobiłam lekki makijaż.Włosy wspiełam w koka.Z ubraniem nie miałam żadnego problemu.Wziełam  (...)