szczęście

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "szczęście"

Cyrograf rozdział l

Dodał/a: Little One 2018-11-14 20:50:52 czytano 333 razy
Szłam sobie przeszczęśliwa. Koncert, Nasza Kapela, strefa Vip i kulisy z nimi. Myślałam o tym wszystkim gdy nagle zorientowałam się że jakoś dziwnie pusto na tej uliczce. Od czasu do czasu przewinie się jakaś osoba. Zlekceważyłam to i zaczęłam myśleć o tym co może się stać po koncercie. Przypomniały mi się słowa Rozy. -Na pewno wrócimy jak zawsze naszą ścieżką. Ja odłączę się pierwsza jak zawsze. Zostaniecie sami. Aż staniecie niedaleko twojego domu, zatrzymacie się (...)

Prawdziwa historia mojego życia cz.1

Dodał/a: zaskoczona 2017-08-10 22:04:39 czytano 947 razy
Zastanawialiście się w ogóle czym jest ta pieprzona miłość ?...Przecież każdy z nas ma niby przydzieloną tą swoją drugą połówkę , więc dlaczego trafiamy ciągle na nieodpowiednich ludzi w naszym życiu ? Mało razy mieliście tak , że zakochaliście się tak poważnie , tak na maxa i myśleliście , że to ten/ta na zawsze ? No nie wiem może tylko ja mam takie pieprzone szczęście . Nie chce pisać tutaj tylko o tym jakie to chore uczucie . Chce (...)

Nie opuszczę Cię.. cz.1

Dodał/a: Olczi.taktoja 2017-04-10 19:46:21 czytano 1366 razy
Andrzeja poznałam w piątej klasie. Pamiętam kiedy przyszłam do szkoły i dowiedziałam się że do mojej klasy dojdzie nowy uczeń. Byłam bardzo zaskoczona bo miesiąc wcześniej doszedł inny chłopak Piotrek. Tego dnia wszyscy byli bardzo ciekawi Andrzeja. Kiedy tylko wszedł do mojej klasy od razu poczułam coś do niego. Nie mogłam oderwać od niego wzroku. Był ładny i wydawał się spokojny. Do czasu... Kiedy zaczął  (...)

Jak to jest być kochanym

Dodał/a: NYxi 2017-02-19 10:38:16 czytano 423 razy
Jak to jest być kochanym? Tego nie wiem. Myślę ze miłość nie zaistniała narazie w moim życiu. Z rodziną mało okazujemy sobie miłość, mało spędzam z nimi czasu. Można by powiedzieć że ich wcale nie znam. Nie to że ukrywam się w swoim pokoju, bo tak nie jest. Po prostu nie ma mnie w domu, dom jest dla mnie jak hotel. Ale ja wcale nie potrzebuje miłości. Dobrze mi jest byc samotną. Wolała bym być chyba sama na tym świecie (...)

Bezwarunkowa miłość - One Shot

Dodał/a: Szczęśliwie Zakochana 2016-12-16 18:47:13 czytano 580 razy
Eliza kazała mu ukraść bardzo drogi naszyjnik z galerii. Jego najdroższa przyjaciółka odradzała mu ten pomysł ale jak zawsze nie posłuchał się jej. Dlaczego? Bo to jego największa miłość. Poszedł do galerii i ukradł naszyjnik wskazany przez Elizę. Natępnego dnia przyjechała do niego policja. Postawili mu zarzut kradzierzy oraz kazali zwrócić błyskotkę. Kiedy chłopak odpowiedział że nie może policjanci zakuli go i zabrali dali mu (...)

Miłość silnejsza od śmierci - One Shot

Dodał/a: Szczęśliwie Zakochana 2016-12-16 18:43:40 czytano 507 razy
Od tamtego dnia przez następne 60 lat byli razem i pielęgnowali swoją miłość. W ostatnim dniu ich życia leżeli obok siebie na łóżkach szpitalnych które zsuniete były razem. Lekarze ani pielęgniarki nie miały serca ich rozdzielać w takim momencie bowiem przez całe życie byli razem. I umrzeć też chcieli razem. Jego serce przestało bić o 23.00 jego ostatnimi słowami było "Kocham cię po wieczność". Ona umarła o 00.00 mając na ustach  (...)

Lekcja życia cz.8

Dodał/a: Szczęśliwie Zakochana 2016-12-16 18:30:42 czytano 495 razy
Wstała gotowa iść zobaczyć co wywołało taką złość w jej brata. Lecz w tym samym momencie Bartek zerwał się z łóżka i podszedł do niej szybkim krokiem. Złapał ją delikatnie w talii i przyciągnął do siebie. Poczuł jej gorące ciało w swoich objęciach. Nagle cały świat stracił dla niego cały sens i znaczenie. Liczyła się tylko ona. Podniósł ją delikatnie i przeniósł na łóżko. Ważyła tyle co piórko. Przewrócił ją na plecy i pocałował  (...)

Lekcja życia cz.7

Dodał/a: Szczęśliwie Zakochana 2016-12-16 18:29:51 czytano 408 razy
Bartek z uśmiechem na ustach wyszedł z kuchni. Starał się zignorować krzyki które dochodziły z zewnątrz. Jednak niepokoiło go to że ten chłopak cały czas gdzieś się kręcił wokół jego Sabinki. Doszedł w końcu do drzwi pokoju i zapukał cicho. Podobnie jak za pierwszym razem. Wszedł powoli do środka. Lecz tym razem został ją siedzącą z laptopem na kolanach pochłonięta była lekturą. Na dźwięk głosu Bartka podniosła  (...)

Lekcja życia cz.6

Dodał/a: Szczęśliwie Zakochana 2016-12-16 18:28:55 czytano 449 razy
-Widzisz moja córka poznała na urodzinach koleżanki chłopaka, który był wobec niej bardzo zaborczy. Nie dało się go lubić. A on nie dawał nam do tego wiele powodów. Nie dopuszczał do niej jej najlepszych przyjaciół. Po tygodniu Sabina była zmęczona zaistniałą sytuacją. Po dwóch tygodniach była tym przerażona i czuła zagubienie. Lecz po trzech miała już tego dość. Podjęła decyzję. Chciała to zakończyć. Chciała wrócić do  (...)

cb pragnę bez cb nie istnieje 1

Dodał/a: miczi2045 2016-12-04 17:15:35 czytano 642 razy
Wieczór ostatni dzień wakacji jutro 1 września pierwszy dzień szkoły Andzela postanowiła rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu zapomnieć o Dominiku którego bardzo kochała ale on bał się tego co powiedzą jego koledzy gdy dowiedzą się że on rozmawia z taką zwykłą i niepolularna dziewczyną jak Andzela (...)