Najnowsze opowiadania » Miłosne » Pozostałe » Wszystkie

Zbiór wszystkich opowiadań znajdujących się w serwisie Quku.org.

Little Game Vll (Miłosne)

Nie dokończyłam. Harry przerwał mi uśmiechając się. Ten uśmiech wyglądał bardzo szczerze. -Po prostu przez najbliższy tydzień mam przygotowania do olimpiady i kilka konkursów. Bałem się że nie będę miał czasu na wszystko ale jakoś to pogodzę. Przejechał dłonią po mojej głowie tak jakby w geście głaskania po czym położył swoją dłoń na moim ramieniu. Popatrzyłam na niego z wdzięcznością po czym rzuciłam (...)

Moja mama (Miłosne)

Mama! – krzyknął maluch i rzucił się do niej. Objął ją z taka siłą, że aż zbielały mu paluszki. – Mamusiu! Moja mamusiu!!! …Chłopca obudził jego własny krzyk. Takie sny miał praktycznie co noc. Wsadził rękę pod poduszkę i wyciągnął zdjęcie dziewczyny, które znalazł rok temu na podwórku domu dziecka. Od tamtej pory trzymał zdjęcie pod poduszką i wierzył, że to jego mama. Wpatrywał się teraz w ładną twarz dziewczyny, aż wreszcie zas (...)

Upadły anioł. Cz.1 Rozdział 8 (Fantasy)

Poczuł ukłucie w sercu. Westchnął ciężko i odszedł od niej zostawiając ją samą i wspominał jak kiedyś załamana zdradą, pełna emocji jakie ma teraz; smutku, gniewu, rozpaczliwego tonu proszącego o wsparcie. Z zawstydzeniem pytała czy może się przytulić. Teraz wręcz wyrywała się w anielskiego uścisku. Nie chciała nawet mu się wygadać. Poczuł tą wściekłość. Przeklinał samego siebie za to co zrobił. Postanowił wrócić i jej wszystko wyznać. Jednak gdy wbiegł do salonu jej już nie było (...)

Cyrograf rozdział l (Miłosne)

Szłam sobie przeszczęśliwa. Koncert, Nasza Kapela, strefa Vip i kulisy z nimi. Myślałam o tym wszystkim gdy nagle zorientowałam się że jakoś dziwnie pusto na tej uliczce. Od czasu do czasu przewinie się jakaś osoba. Zlekceważyłam to i zaczęłam myśleć o tym co może się stać po koncercie. Przypomniały mi się słowa Rozy. -Na pewno wrócimy jak zawsze naszą ścieżką. Ja odłączę się pierwsza jak zawsze. Zostaniecie sami. Aż staniecie niedaleko twojego domu, zatrzymacie się (...)

Little Game Vl (Miłosne)

Stanęłam twardo posyłając mu minę która obrazowała moją złość. On tylko patrzył na mnie tak jakby... znudzony? Nie jestem w stanie tego opisać. -Co ci odbiło? Przerywasz mi rozmowę, ciągniesz gdzieś nie wiadomo gdzie, nie wiadomo po co, bez żadnego wyjaśnienia! Wręcz się wydzierałam na pół szkoły. Ale olewałam te wszystkie spojrzenia ludzi przechadzających się po korytarzach (...)

Upadły anioł. Cz.1 roździał 7 (Fantasy)

Siedziała na kanapie. Miała spuszczoną głowę i czuła nadchodzącą kłótnię. Niestety tym razem się nie myliła. -Możesz mi powiedzieć czemu uciekasz?! Po chwili ciszy zaczął mówić. Wiedział że sama nie zacznie. Mówił głośno, dało się wyczuć jego wściekłość. Wzdrygnęła się gdy ciszę przerwał jego krzyk. Nadal milczała. -Czemu nam niee ufasz? (...)

Little Game V (Miłosne)

Mijały dni. Żyłam całkiem... Ciekawie... W szkole po prostu bajka, w domu często rzeź i parę dni spokoju. Grywałam często z Radlerem, dobrze się dogadywaliśmy, a jeżeli chodzi o Justina (bo pewnie on cię najbardziej interesuje) raz mnie olewa raz gada, często dokucza ale czasem nawet jest to zabawne. Zaprzyjaźniamy się to pewne (...)

Ręka przyjaźni (O przyjaźni)

Tego popołudnia była okropna pogoda. Nie chciało się żyć. To wszystko było jakieś pokręcone i wogóle... Ja, chora na raka, nie mogłam wychodzić na dwór, a co do tego w taką pogodę. Chodziłam do szkoły, ale rano jest chłodno i przyjemnie, a po szesnastej robi się jeszcze chłodniej, dlatego mogłam wychodzić i przejść się te parę kroków. Szkoła? Istna tragedia. Okrucieństwo. Każdy się ze mnie śmieje, bo noszę perukę, albo jestem łysa. Czy oni nie potrafią zrozumieć, że jestem chora i ze mnie się nie (...)

Little Game lV (Miłosne)

Obudziłam się. Przez chwilę nieprzytomna ale gdy ujrzałam sceny ze wczoraj znowu chciałam płakać. Próbowałam powstrzymać łzy, wykrzywiając prawdopodobnie ostro przy tym twarz. Gdy się uspokoiłam, przygotowałam się na nowy dzień. Klasycznie cała na czarno. Legginsy, lekko przydługi, luźny sweterek z nadrukiem sztyletu oplecionego dwiema różami, czapka i moje ulubione buty. Włosy bez komentarza. Na takie dni zawsze biorę czapkę. Przed wyjściem z pokoju założyłam słuchawki (...)

Randka z wampirem cz.11 (Miłosne)

W pewnym momencie życia, przychodzi czas kiedy zadajesz sobie pytanie o sens własnego istnienia. Po co? I dlaczego?- Tego nie wiedziałam.- Nie wiedziałam, ale za wszelką cenę musiałam poznać. Co było ze mną nie tak, że zarówno śmierć jak i wampiry ciągnęło do mnie, jak ćmy do światła? Nie wiedziałam kim był Logan, więc nadałam mu przydomek "Śmierć". Zdawało mi się to jak najbardziej adekwatne. Było w nim coś, czego się bałam. Czułam chłód bijący z jego wnętrza. To wszystko (...)