Najnowsze opowiadania » Miłosne » Pozostałe » Wszystkie

Zbiór wszystkich opowiadań znajdujących się w serwisie Quku.org.

Kiedyś pisaliśmy ze sobą codziennie. Dziś nawet się nie znamy. (Miłość nieszczęśliwa)

Znaliśmy się. Często widywaliamy się na zajęciach sportowych. Nie specjalnie podobał mi się z wyglądu, za to charakter miał świetny. Miły, kulturalny, wesoły, śmieszny i do tego straszna gaduła. Lubiłam go jako kolegę. Zastanawiałam się czasami co taki gość jak on robi z taka kobieta jak ona. Z wyglądu? Nic specjalnego. Z charakteru? Dramat. Zarozumiała, nadeta panna z bogatego domu. Odnosiłam wrażenie, że próbuje ciągle udowodnić swoją (...)

Życie, którego nienawidzę. (Moja historia)

Od tamtej pory minęło już kilka lat. Lecz jego problemy dalej nie minęły… Z dnia na dzień jego stan psychiczny pogarsza się… wciąż okalecza się i myśli jak popełnić samobójstwo. Wiele osób z rodziny mówiło mu że jest egoistą i nieudacznikiem. Lecz nikt z nich nie wie o tym, że chłopak ciągnie to marne życie tylko ze względu na jego rodzinę oraz znajomych którzy nie poradziliby sobie bez niego. Stara się pomóc każdemu a wielu z nich tego nie docenia (...)

Miłość i przeznaczenie II (Miłość nieszczęśliwa)

Kiedy znajdowaliśmy się już w recepcji przy ladzie stała wysoka blondynka z wywalonym biustem,a jej uśmiech raził na kilometr. Trochę zazdrościłam innym kobietom takich atutów . Tym bardziej,że ja nie grzeszyłam takimi kształtami. Łukasz nigdy nie poruszał tematu moich piersi. Kiedy z ciekawości pytałam co o nich sądzi to zawsze była gadka,że się czepiam albo w ogóle unikał odpowiedzi. Nie zdziwiłoby mnie to gdyby pod pretekstem zaniesienia  (...)

Do Trzech Razy Sztuka VIII (Miłosne)

Poczuł jak ktoś dotyka jego ust czymś ciepłym. To ona. Tym razem została i to jej usta. Nie wahał się i przygarną ją bardziej do siebie, a a nawet pomógł jej wpełzać się na niego na co mruknął z zadowolenia. Była piękna nawet z tymi roztrzepanymi, czekoladowymi pasmami włosów patrzyła na niego rozleniwiona i spełniona. Jeśli to jest miłość to co teraz czuje, to chce to czuć już na zawsze - pomyślał (...)

Miłość i przeznaczenie (Miłość nieszczęśliwa)

Zaczęłam się do niego zbliżać i powoli ściągać marynarkę z pleców. Patrzył się na mnie jak zahipnotyzowany. Nigdy tak nie robił więc jego zachowanie trochę mnie zaskoczyło,ale nie przestałam. Potem przeszłam do jego guzików w koszuli,a moje usta od razu do delikatnych pocałunków w szyję. Gdy nawet na to nie reagował spytałam (...)

Do Trzech Razy Sztuka VII (Miłosne)

Zaskoczony był, że została na noc w Nowym Yorku, no ale jak zapewniła, że wszystko w porządku to niczym nie martwił się. Za to ona wracała z ogromnym bólem głowy i prawie całą podróż przespała. Mogła przyznać, że dobrze bawiła się, oczywiście do niczego nie doszło, ale odprężyła się i trochę rozerwała. Słyszała piski swoich koleżanek bo widocznie dostawały wiadomości w swoich telefonach (...)

Przyjaźń na zawsze - większego kłamstwa nigdy nie słyszałam. CZ. 1 (O przyjaźni)

Rok temu przeprowadziłam się z rodzinnej miejscowości do innego miasta. Jak się możecie domyślić wywołało to duże zmiany w moim życiu. Otóż, od przedszkola przyjaźniłam się z czterema dziewczynami : Kornelią, Kasią, Amelią G i Amelią W. Było to w czwartej klasie. Przyszłam jak codzień wcześniej do szkoły, ponieważ chodziłam na zajęcia korekcyjne (...)

No poco ma się przyjaciółke (O przyjaźni)

Czasami zdarza się tak.. Że marzenia się spełniają ale dopiero te które sobie wyobrazimy po tym jak poprzednie się nie spełnią... Agnieszka.. Dziewczyna o długich ciemno kasztanowych włosach, piwnych odbijającym światło oczach, leciutkich piegach co wakacje opowiem wam jej historie.. (Czyli moją) zacznijmy od pierwszej miłości Agnieszki gdy miała ona 8 lat. (...)

Zacznijmy od nowa 3 (Fantasy)

Poranek minął - bardzo szybko i bez większych rozmyślań. Ponieważ wcale nie myślałam o romansie który był mogła mieć, nagle rzucanie na łóżko i całowanie bez tchu, numerek w łazience, raczej tej jego.... nie oszukujmy się ktoś kto jest dojrzały myśli o takich rzeczach. Nie jesteśmy tylko facetami i nie myślimy tylko o tym, ale porywy milosne mogą sprawić, że to będzie dla nas coś nowego i będziemy myśleć tylko o tym (...)

Do Trzech Razy Sztuka VI (Miłosne)

Szlak by to trafił pomyślała otwierając oczy. Spojrzała w bok spał przy niej. Nawet gdy spał to i tak był atrakcyjny. Przegryzła dolną wargę. To już drugi raz, nie powinno to się wydarzyć. Krzyczala na siebie. Delikatnie zdjęła jego rękę z jej brzucha, choć wciąż miała wrażenie jakby dalej ona tam znajdywała się. Po cichu wyślizgnęła się z łóżka. Znajdujac swoje ubrania, wybiegła z pokoju. (...)