Najnowsze opowiadania » Miłosne » Pozostałe » Wszystkie

Zbiór wszystkich opowiadań znajdujących się w serwisie Quku.org.

Do Trzech Razy Sztuka X (Miłosne)

Otworzył oczy, pierw te przeklęte światło go oślepiło, dlatego był pewien, że już jest w zaświatach, ale potem dostrzegł ją. Chyba to anioł - pomyślał. Piękny anioł. Nie znał jej, ale wpatrywała się w niego. Rozejrzał się dookoła. Był w szpitalu, domyślił się po urządzeniach. Znów spojrzał na nią. Wpatrywała się w niego z troską. Blada twarz, a pod oczami malowały się cienie od zmęczenia. I tak była piękna. Ne znał jej, ale chyba ona go znała (...)

Do Trzech Razy Sztuka IX (Miłosne)

Milion, albo ona i ukazywało się zdjęcie Lizzie, na co przełykał ślinę. To utwierdzało go, że była śledzona, on sam zresztą też. Mało kiedy ją puszczał samą, gdy wiedział, że jednak z kimś jest nieco uspokajał się. Z trudem zgodzili się na podwójną randkę, ale Amy nieźle potrafiła przekonać. Zapadał powoli zmierzch, chodzili przy oceanie mijając różne restauracje (...)

Spełnione marzenia - prolog (One Direction)

18-nasto letnia Melania ma bogatych ale bardzo zapracowanych rodziców którzy interesują się tylko prowadzeniem firmy. Liczy się dla nich praca a o córce zapomnieli. Melania postanawia spełniać swoje marzenia które daleko odbiegają od tego czego oczekują od niej rodzice. Składa papiery do akadameii  (...)

FAŁSZYWY PRZYJACIEL (Chcę się wygadać)

Cześć! Chciałam podzielić się z Wami moją historią z (czyt.dawnym) przyjacielem. Mam 14 lat i dotąd miałam wokół siebie pełno przyjaciół. Jeden z nich, Kuba, bardzo utkwił w mojej pamięci, poprzez nieprzyjemne zachowanie wobec mnie. Nasza znajomość zaczęła się w 6 klasie, w wakacje, kiedy zaczęliśmy spędzać ze sobą dużo czasu. Wszystko między nami było w jak najlepszym porządku, wspaniale się dogadywaliśmy i zawsze mogliśmy na  (...)

Bukiet goździków (Miłosne)

Była 6 rano. Jasmine przebudziła się i zaspanym wzrokiem spojrzała na brudne okno przez które do pokoju wpadała struga burego światła. Dzień stanowczo nie będzie słoneczny. Przeszywający ból głowy spowodowany nadmiarem dymu papierosowego w powietrzu dał właśnie o sobie znać i nie miał zamiaru ustępować. Powoli wstała z łóżka, nogą zahaczyła o walające się po podłodze książki, które upadły i przewróciły kubek po kawie. “Niezły tu  (...)

Niegrzeczny chłopiec (Miłosne)

Cześć kochani! To ja Martynkaaa. Niedawno zajrzałam tu z ciekawości jak się ma moje stare opowiadanie. Jestem autorką opowiadania ,, Niegrzeczny chłopiec, które doczekało się 19 części i nie zostało skończone oraz opowiadania ,,Chłopaki też mają uczucia, które pisałam w bardzo młodym wieku. (...)

Dziecko Szatana cz.1 (Fantasy)

Szłam pustą, ciemną ulicą. W ręku trzymałam metalowy krzyż, który to musiałam odnieść do kościoła. Nie wiem nawet po co dzisiaj to dźwigam, skoro już dziś nie ma żadnej Mszy Świętej. Nikt o tej godzinie nie przyjdzie się modlić,prawda? Jakby nie było nie robiłam tego z czystej przyjemności, tylko z przymusu (...)

Mój crush gej jednak nie jest gejem? (Miłość szczęśliwa)

Mając 14 lat wyprowadziłam się do Niemiec. Wyleczyłam się tam z socjofobii i nauczyłam żyć najlepiej i najmocniej jak tylko potrafiłam. Rok temu, gdy zrobiłam już maturę, porządnie zastanowiłam się nad moim marzeniem by założyć kanał na YouTube i wylewać moją artystyczną duszę na innych oraz by wyprowadzić się z tego kraju w cholerę. Płynnie mówiłam po angielsku więc musiał to być anglojęzyczny kraj. Zaczęłam z kanałem, najpierw Vlogi, a  (...)

Nie dawała mi spokoju!! Cz1 (Miłosne)

Mam na imie Darek mam 19 lat moim najwiekszym szczesciem jest Dominika. Chodze do liceum uczę się świetnie z Dominika jestem od 2 lat. Jest o rok młodsza lecz to nic nie zmienia. Pewnego dnia w szkole podbiegła do mnie pewna dziewczyna zaczela sie przytulac całować mnie - nie znałem jej. Obok stała Dominika (...)

Cyrograf rozdział X (Fantasy)

Gada od rzeczy. Rzuciłam od tak niedowierzając. Chce mnie zmanipulować albo coś. Jednak on odwrócił głowę w moją stronę. Jego czerwone tęczówki zaświeciły w półmroku. Minę miał poważną. Aż zaczęłam się zastanawiać. Czy to właśnie o tym mówił? Szukam tam gdzie nie trzeba; szukam tylko najgorszego podstępu u niego, a on chce tylko pomóc, dodatkowo ten kontrakt... Że kontrakt może mnie zmylić? Przyjaciele kłamią? Tyle różnych  (...)