Najnowsze opowiadania » Miłosne » Pozostałe » Wszystkie

Zbiór wszystkich opowiadań znajdujących się w serwisie Quku.org.

Little Game X (Miłosne)

Westchnęłam po czym usiadłam obok niego. Zaczęłam mu opowiadać że od przedszkola mnie wnerwiał. Zawsze był tym najprzystojniejszym w klasie a potem w szkole. Każda była jego ale ja go nienawidziłam. Zawsze szukał sposobu by mnie wkurzyć. Często przedrzeźniał mnie jak przeczesywałam palcami koniec warkoczyka który zawsze nosiłam. Czesałam go ze stresu, a stresu w tamtym okresie miałam sporo. Ja byłam nikim on był kimś. Za to też go nienawidziłam. Gdy płakałam śmiał się że  (...)

Smutna historia (Chcę się wygadać)

Nigdy nie miałam chłopaka. Nigdy się nie całowałam. Przez całe moje ówczesne życie zastanawiam się co jest ze mną nie tak? Nigdy nikt nie powiedział mi, że jestem brzydka, więc zasadniczo nie miałam o sobie takiej opinii. Postrzegałam siebie zawsze za zwykłą, zupełnie przeciętną dziewczynę (...)

Cyrograf rozdział lV (Miłosne)

Obudziłam się pobierając ogromne hausty powietrza. Oddychałam głośno jakby walcząc o każdy oddech, serce wali mi jak młotem. Każda cząstka mojego ciała zdaje się bać... Tylko czego? Za oknem jest jeszcze ciemno. Zegar wskazuje 3 rano. Cała się trzęsę, zalewając się zimnym potem chociaż jest mi aż za ciepło, próbowałam się uspokoić ale nic nie pomagało. Chodziłam nerwowo od łóżka do parapetu i z powrotem, w końcu postanowiłam usiąść na parapecie. Patrzyłam przez okno gdy nagle (...)

Little Game lX (Miłosne)

Oni się całują! I to nie byle jak. Harry napiera na Anę która nie mogąc się cofnąć opierała się o ławkę przytrzymując zaciśniętą dłonią brzeg, była przy tym nieźle wygięta w tył. Harry natomiast trzymał ją w talii. Ich pocałunek był naprawdę namiętny, tak jakby czekali na niego całe życie. Zauważyłam nawet, że jej się chyba podobało bo położyła swoją dłoń na karku chłopaka i wręcz przyciągając w swoją stronę. O mój BOŻE co ja robię? Ja ich podglądam! Gapiłam się na nich dobre kilka minut (...)

Randka z wampirem cz.12 (Miłosne)

Długo zastanawiałam się co powiedzieć. Wyglądało na to, że byłam całkiem daleko od domu, na dodatek towarzyszył mi demon. Szliśmy poboczem autostrady, noc była niezwykle spokojna, jedynie raz na jakiś czas mijał nas pędzący samochód. Niebo było niezwykle piękne, czyste, pełne gwiazd. Było takie, jak te które pamiętałam z dzieciństwa. Na chwilę przystanęłam, wciągając powietrze głęboko do płuc. Demon odwrócił się, ciekawsko spoglądając na mnie lśniącą czerwienią w oczach. Po chwili  (...)

Audrey Hamilton 5 (Miłosne)

Po śniadaniu poszłyśmy na spacer. Była sobota, więc nie musiałam iść do szkoły. Byłyśmy nad zamrzniętym morzem I jadłyśmy lody, śmiejąc się I przypominając wczorajszy serial. Wtedy go zauważyłam. Stał, ubrany na czarno, patrząc was wodę. Był daleko, ale I tak widziałam, że w pewnym momencie obrócił głowę I spojrzał się na mnie. Odwróciłam wzrok, nie przerywając rozmowy z mamą. Usiadłyśmy na ławce. I wtedy Ktoś złapał mnie za rękę. (...)

Little Game Vlll (Miłosne)

Z uśmiechem odeszła. Yui postanowiła czekać na Anę więc została, a ja przy okazji chciałam zrobić zakupy. Dostałam od mamy jakieś pieniądze na ciuchy. Gdy wyszłam ze sklepu zobaczyłam, że niebo powoli staje się pomarańczowo-różowe. Nagle w moim plecaku zawibrował telefon. Hm... No ja mam głos włączony poza tym mój telefon jest w kieszeni spodni! Wygrzebałam z torby telefon Any. Kurde musiała pomylić plecaki bo mamy podobne! Pobiegłam do szkoły licząc, że jeszcze spotkanie się  (...)

Cyrograf rozdział lll (Miłosne)

Do pokoju wszedł ordynator wraz z moimi rodzicami. Mama na mój widok przestraszyła się, zakrywając dłoniami usta. W jej oczach dało się zobaczyć napływające łzy które już po chwili zaczęły spływać po policzkach. W tym momencie rzuciła się w stronę taty który ją przytulał patrząc na mnie ze smutkiem i pokręcił głową lekko ją spuszczając składając uspokajający pocałunek na czubku głowy mamy. Wyglądało to trochę jakby mówił "przykro mi...Tak bardzo mi przykro". Za oknem sali stał z kolei  (...)

Cyrograf rozdział ll (Miłosne)

-Miała dużo szczęścia jednak to nie jest nasze ostatnie słowo. Stan może w każdej chwili się zmienić. Możliwe, że doszło nawet do uszkodzenia mózgu. Poczułam przerażenie które przeszyło całe moje ciało. Chciałam wstać, krzyczeć, płakać, pytać. Jednak jedyne co się stało to długie i donośnie "piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii". Już ledwo słyszalne dźwięki paniki i nawoływań lekarza do resuscytacji. Czy to mój czas? Dlaczego teraz? Kiedy miałam taki dobry dzień?! Poczułam ogromny zawód i  (...)

Oboje na tym skorzystamy – rozdział 3 (Miłosne)

Z jednej strony byłam szczęśliwa, że się zgodził, ale z drugiej – miałam pewne obawy. Po pierwsze, czy on się nadaje do tego? Tak, właśnie teraz naszły mnie wątpliwości. Status ma idealny, ale czy jego gra aktorska będzie na tyle dobra, że moja rodzina uwierzy w nasz związek? A druga sprawa to taka, że nie byłam pewna, co Kevin miał na myśli, mówiąc: „potem oboje zdecydujemy, co dostanę za udawanie twojego faceta". Czy aby na pewno tak bardzo będzie się liczył mój głos w tej  (...)