Najnowsze opowiadania » Miłosne » Pozostałe » Wszystkie

Zbiór wszystkich opowiadań znajdujących się w serwisie Quku.org.

Weselne zauroczenie (Miłosne)

-16 lat i nie mam chłopaka - myślę sobie patrząc w lustro No i w sumie nic dziwnego wystarczy spojrzeć tylko na ten duży nos niewyraźne oczy....- po prostu żal. Moje niedoskonałości mogłabym wymieniać w nieskończoność... (...)

Historia nieszczęśliwej miłości. (Smutne historie)

prawdziwa miłość chłopak:kochanie musimy porozmawiać dziewczyna:co masz na myśli chłopak:stało się coś bardzo ważnego... dziewczyna co się stało?Czy to coś przykrego? chłopak:nie chcę cię ranić kochanie (...)

Mroczny Sylwester (Horror)

Był zimny grudniowy wieczór, na dworze wieje chłodem, jakieś -7oC. Zdawało by się że pogoda godna wyjścia na zewnątrz, lecz organizm stanowczo odradza wyjście na taką pogodę, na dodatek że wieje mocny wiatr. Często bywało gorzej lecz dzisiaj wyjątkowo nie był to dzień na nocne wojaże. Kolejnym faktem jest to że godzina już późna i do nowego roku już blisko. Po mimo wszelkich rozmyślań i protestów intuicyjnych, przeznaczenie, że tak się wyrażę nie pozwala na siedzenie w ciepłym mieszkaniu, albowiem nieoczekiwanie przychodzi wiadomość tekstowa na telefon delikwenta, był to Sony Ericsson k500i. Wiadomość brzmiała "Witaj, spotkajmy się dzisiaj na rynku o północy, bądź a nie pożałujesz", wiadomość była owiana wielką niewiadomą ponieważ nikt nie podpisał się pod wiadomością...czyżby przypadek? Mężczyzna pomyślał że ktoś musiał wiedzieć co robię w danym momencie że prosi mnie o spotkanie na płycie rynku. (...)

Historia Jej miłości (Miłosne)

To nie hollywoodzkie love - story z happy end-em. Ona nie była zbyt piękna ,a On nie był tajemniczym nieznajomym. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia (...)

Dom za miastem (Miłosne)

Po trzech latach wymyślania bajkowych historii miłosnych, zadzwonił facet z poważ-nego wydawnictwa i zaproponował spotkanie. Początkowo bała się tego spotkania, ale w końcu przełamała strach i zjawiła się w wydawnictwie. (...)

Termin na miłość (Miłosne)

Elena szła zdenerwowana wśród tłumu, który w samo południe wylał się na ulicę. Dziurawy chodnik, co chwilę piętrzył pod jej nogami coraz to nowe przeszkody. Śpieszyła się. Trudno jej było zaczerpnąć tchu. Skręciła w boczną aleję. Oparła się o zimną ścianę budynku. Czuła pod plecami dotyk nierównej powierzchni. Wzięła głębszy oddech. Zachowała się podle. Zerwała dziś z narzeczony (...)

Szkolna miłość (prawdziwa historia) (Miłosne)

Mam na imię Karolina i mam 14 lat o na 16. opowiem wam historie o której chciałbym żęby zadna dziewczyna nie popełniła takigo błedu jak JA.Imiona w tekście zostały zmienine, ponieważ nie chcę żeby te osoby, które występują w tekście miały do mnie pretensje.  (...)

Wywoływanie duchów (Horror)

Dwie przyjaciółki, Sandra i Weronika pewnego chłodnego wieczoru, postanowiły posiedzieć w domu Sandry i czymś się zająć. Była godzina 22. - Ty.. Sandi.. A może tak wywołamy duchy??- zaproponowała ochoczo Weronika. Ostatnio czytała o tym w młodzieżowej gazecie. - No..Yhh..- stękała Sandra, ale w końcu dała się przekonać.- Dobra. A musimy mieć?? - Zdjęcie zmarłego, świecę.. Wystarczy.-odpowiedziała Weronika. Była bardzo tym podekscytowana, bo nigdy wcześniej nie wywołała duchów. Tylko czytała w gazetach. Chciała w końcu zobaczyć na żywo, czy to co piszą w gazetach, jest prawdziwe czy fikcyjne. Sandra przyniosła zdjęcie swojego dziadka, zmarłego dwa lata temu i święcę, jakąś starą. Zapaliła ją. Usiadły przy stole. - Ale jaja.. Hehe..-uśmiechnęła się Weronika, biorąc do dłoni zdjęcie dziadka swojej przyjaciółki.- Zgaś światło. Musi być ciemno. (...)

Smutna Miłość (Miłosne)

Był zimny wieczór. Julia wracała z pracy. Jak zwykle późno, zmęczona i sama… To, że szła o niebezpiecznej porze przestało ją przejmować… Myślami była daleko, poza granicami swojego miasta, tam gdzie wracają najskrytsze marzenia o wielkiej miłości. Sądziła, że nowa praca wszystko zmieni. Ona nadal pamiętała swojego byłego chłopaka (...)

O narodzinach Przyjaźni (O przyjaźni)

Ania była sierotą. Mieszkała w domu dziecka, mimo iż spotkało ją w życiu wiele nieszczęść i tak była pogodną dziewczyną. Nie każdy tak potrafi, a ona widziała nawet śmierć swoich rodziców, mało tego jechała z nimi samochodem, kiedy wpadł w poślizg i spadł z urwiska. Niektórzy twierdzili, że to cud, a ona, że to przypadek, że żyje. (...)