Ślepa miłość

Mam przyjaciółkę, która w Liceum poznała pewnego chłopaka na początku nie byli sobą zainteresowani, aż nagle w 2 klasie poprosił ją o pomoc w matematyce Nikola(tak ma na imię moja przyjaciółka) zgodziła się. Parę miesięcy później zostali parą. Dawid był uroczy, kochany traktował ją jak królowe. Po liceum Nikola dostała mieszkanie, ona pochodzi z bogatej rodziny. I w tym mieszkaniu zamieszkali razem. Moja przyjaciółka bardzo pragnęła dziecka między czasie Dawid oświadczył się Nikoli, ona była taka szczęśliwa ale jeszcze bardziej była szczęśliwa jak się dowiedziała, że jest w ciąży. Kąpała się i rozmawiała ze mną przez telefon kiedy Dawid wrócił do domu, ze mną się rozłączyła i chciała mu powiedzieć wyczuła, że coś jest nie tak ale nie wiedziała co. Powiedziała - Dawid skarbie jestem w ciąży
- Co? Z kim mnie zdradziłaś ty sz**to
-Ja z nikim o co ci chodzi Dawid- wtedy chłopak wpadł do łazienki i chwycił ją za kark i podtapiał. To była pierwsza agresja z jego strony. Następna była w 5 miesiącu ciąży do Dawida mieli przyjść znajomi a ona leżała na łóżku- Rozbieraj się- Powiedział jej- Słyszysz szybko.
-Ale ja nie mogę i nie mam ochoty. Uderzył ją w twarz i zgwałcił. Kilka dni później mieli wypadek samochodowy i przez 2 dni była nie przytomna a jej dziecko nie żyje. Z Dawidem się pogodziła i wzięła z nim ślub, ale po tym ślubie było jeszcze gorzej, gdyż dopiero wtedy zaczął ją bić za przesolone ziemniaki, że pomału otwierała drzwi, zadługo w łazience była. Postanowiła od niego odejść kiedy wyjechali do Niemiec tam ją pobił a następnie pozwolił żeby jego kolega się z nią przespał, kilka dni później wyjechał a ją zostawił w Niemczech bez dokumentów, paszportu, pieniędzy, dowodu. Poszła do szpitala i tam poznała polaka, który pomógł jej z tego wyjść.
Dodał/a: MadziuniaK. w dniu 14-05-2012 - czytano 2003 razy.
Słowa kluczowe: opowiadania nastolatek krótkie opowiadania MadziuniaK.

Komentarze (1)

ddddnia 2012-06-18 22:21:22.

żal mi jej...
:(

Prosimy o nie dodawanie danych osobowych, adresów e-mail, numerów komunikatorów, numerów telefonów itp.

Komentarz do "Ślepa miłość"

(pole wymagane)

(pole wymagane)

(pole wymagane)