rozstanie

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "rozstanie"

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.10

Dodał/a: Niewidzialna 2014-02-20 16:54:49 czytano 3442 razy
Godzenie się kontynuowali później w łóżku. Zapomnieli o całym świecie, rozkoszując się sobą nawzajem, swoimi namiętnymi pocałunkami, którymi okazywali swoje uczucia, pragnienia, swoją bliskością. Gdy Gabi obudziła się, usiadła i na początku patrzyła ze zdziwieniem na Alana, ale gdy przypomniało jej się ,że się pogodzili uśmiechnęła się i wpatrywała się w ukochanego ,przytulając się do niego. W końcu po kilku minutach obudził się Alan z tym swoim szyderczym uśmiechem widząc obok (...)

Rozstanie

Dodał/a: @Grzesio96 2014-02-11 10:52:36 czytano 910 razy
ON był nieśmiały i cichy. Nie był z żadną na poważnie. ONA była prześliczna i miła. Wszyscy chłopcy ją kochali. Mimo to ONA wybrała JEGO. Był bardzo szczęśliwy. Kochał ją, całował i nosił na rękach ^ ^. Robił wszystko żeby ją rozśmieszyć. Marzył o wspólnej przyszłości. Domie, dzieciach i pracy. Wszystko szło jak w bajce. ONA wydawała się szczęśliwa, a ON zadowolony z siebie. Ale pojawił się ktoś TRZECI. I wszystko się posypało. ONA nie mogła poradzić sobie z wyborem. Wolała  (...)

On i ona

Dodał/a: Jelonek 2013-08-05 21:14:38 czytano 1661 razy
Siedząc na przeciwko siebie. Chwycił ją za rękę. Ona wpatrzona w jego oczy jak w obrazek. On uciekał wzrokiem po ścianach. W końcu spojrzał jej głęboko w oczy. Po chwili wstał i wyszedł. Poszła do kuchni. Usiadła na blacie. Pisząc SMS'a do niego by przyszedł, rozmawiała z przyjaciółką. Wyprosiła ją. Wszedł, trochę znudzony. Stanął obok niej. Układając głowę na jego ramieniu, myślała o tym co z miłości do niego, zrobiła sobie 3  (...)

Diamonds - roździał I

Dodał/a: LillyDyDreamers 2013-08-01 17:19:59 czytano 1378 razy
Perri jego dziewczyna nie wiedziałam oco chodzi Zayn był smutny ,a Perri zła nie wiedziałam oco chodziło ale najwyraźniej nie byłam mile widziana przez Perri więc poszłam do centrum i pogadałam z Marck'iem ich menagerem i pogadliśmy trochę puźniej poszłam na basen ,a jak wrociłam do hotelu prąd już był , Perri poszła już do domu ,a ja zuważyła ,że Zayn chodzi przybity próbowałam go pocieszyć ale się mi nie  (...)

Deskorolka

Dodał/a: Ellie 2013-07-20 12:38:59 czytano 2033 razy
Patrycja normalnie wróciła do domu. Skoro były wakacje powiedziała mamie że idzie pojeździć na deskorolce i że nie wie kiedy wróci. Jadąc zaczęło do niej docierać to co się stało. Jechała nie patrząc pod koła i się przewróciła bolała ją kostka więc postanowiła że usiądzie na krawężniku. Siedząc tak zastanawiała się co właściwie zrobiła nie tak. Schowała głowę w ręce i zaczęła płakać (...)

Uśmiech w sercu 10

Dodał/a: Kasssik;d 2013-07-10 21:09:05 czytano 4075 razy
-Dobra dzięki.- W 10 minut dojechaliśmy, miałam cholerne szczęście dyżur kończył ten sam lekarz co mi rękę zszywał. Zgodził się mnie przyjąć za co byłam mu bardzo wdzięczna. Cały zabieg nie był bolesny bo ciągle myślałam o tym jak ja mogłam o tym zapomnieć. Po wszystkim podziękowałam lekarzowi za przyjęcie mnie o tej porze. Wracając do domu żadne z nas nic się nie odzywało. Wjechaliśmy na podjazd Damian  (...)

Uśmiech w sercu 9

Dodał/a: Kasssik;d 2013-07-06 23:57:15 czytano 3310 razy
-Mikołaj odpowiedz na moje pytanie! – czekałam na jego odpowiedź jak na wyrok. -Kochana siostrzyczko ja jadę na ten obóz bo byłem już ustawiony z kumplami, Damian zaoferował, że z tobą zostanie. Pójdziesz jutro z nim ściągnąć szwy bo ja dzisiaj o 23 wyjeżdżam. Proszę tylko się nie wnerwiaj to tylko 3 dni.- boże on to zrobił. Chce mnie z Damianem zostawić!  (...)

Nigdy nie wolno tracić nadziei ! (historia prawdziwa)

Dodał/a: Kinia 2013-06-27 01:52:26 czytano 3721 razy
Nie wiem w sumie od czego zacząć , może od tego , że mam na imię Kinga a miłość mojego życia ma na imię Mateusz , mieszkaliśmy całe życie w jednej wiosce, ale ze sobą zaczęliśmy być w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia . Moje zimowe love story zaczęło się 4 lata temu miałam wtedy 17 lat może nie byłam wtedy Bóg wie jaka dorosła, ale miałam chłopaka , którego pokochałam całym sercem nie mogłam przeżyć dnia bez Niego (...)

Razem pokonamy cały świat. CZĘŚĆ 10

Dodał/a: oddzielnyswiatmarzen 2013-05-09 15:47:41 czytano 2303 razy
- Znam cię za dobrze. - zaśmiał się. - uwielbiam kiedy się uśmiechasz, to dlatego dążę do tego, żeby zawsze humor Ci dopasowywał. Spojrzałam na niego. Na jego delikatne rysy twarzy. W jego oczy. Ich zielony blask coraz bardziej uwielbiałam. Zbliżył się do mnie. Coraz bliżej, bliżej, bliżej. Patrzyłam mu prosto w oczy. W tej chwili liczył się tylko on. Delikatnie musnął moje usta. Chciałam tego, on też. Byłam niepewna i (...)

Pierwsza miłość dzieciaka

Dodał/a: MatPseudonim 2013-04-30 23:42:57 czytano 2140 razy
A więc tak, to się zaczęło przed wakacjami, był to początek czerwca, byłem u kuzyna, postanowiliśmy że pójdziemy spać pod namiot na ogródek, było spoko, upiekliśmy se kiełbachy na ogniu i w ogóle, ale się zrobiło trochę nudno, więc postanowiliśmy że porobimy sobie z ludzi jaja przez telefon, mieliśmy dzwonić od niego z telefonu, ale nie był pewny czy u niego działa zastrzeżenie numeru, żeby nie wiedzieli kto  (...)