rozstanie

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "rozstanie"

A Dangerous love 9

Dodał/a: Aria 2014-04-09 21:17:33 czytano 2979 razy
Jechaliśmy łeb w łeb jak dwa lata temu . Przypominało mi sie wszystko. Kazdy obraz . Każde słowo . Kazda myśl. Wjeżdżaliśmy na ten zakręt. Teraz . Poszlo gładko. Nikt mnie nie zepchnął, nie bylo wypadku , nikt nie umarl . Dojechaliśmy na metę jednocześnie . Nie zatrzymałam sie . Pojechałam dalej . Zobaczyłam jeszcze w lusterku ze Aleks wzial pieniądze ruszyl za mna . Wjechałam w jakieś uliczki zeby go zgubić i jak juz myślałam ze to zrobiłam to trafiłam w ślepą uliczkę .-Kurwa-zaklęłam pod  (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.16

Dodał/a: Niewidzialna 2014-04-05 10:15:07 czytano 3882 razy
Dziewczyny nałożyły kurtki i wyszły z domu do auta Alana, gdy trafiły do szpitala Gabi wraz z Darią pobiegły na sale a Alan poszedł po kawę dla nich. Dziewczyny nie mogły się otrząsnąć, usiadły obok Filipa i zaczęły pytać same siebie dlaczego to jemu akurat musiało się stać. Później Daria poszła, bo zawołała ją pielęgniarka , Alan siedział na korytarzu, ale widział Gabi, która zajmowała się Filipem, trzymała go za rękę , głaskała po policzku i płakała, mogło to trochę jednoznacznie wyglądać dla  (...)

Closer Part 22

Dodał/a: Ness2812 2014-03-28 09:41:07 czytano 2492 razy
- Ana? – Wyszeptałam nie dowierzając. – Jak możesz jej to robić?! – Wrzasnęłam na niego i nie myśląc dwa razy przeszłam przez pokój i strzeliłam mu w twarz. Nawet się nie bronił. Dobrze wiedział, że na to zasłużył. Okładałam go pięściami po piersi ze łzami w oczach. Dopiero Tom mnie od niego odciągnął. Złapał mnie od tyłu i splótł ramiona wokół moich latający w niekontrolowany sposób rąk. Odszedł ze mną kilka kroków, odwrócił mnie do siebie i ciasno przytulił uspokajając (...)

Closer Part 21

Dodał/a: Ness2812 2014-03-27 08:39:38 czytano 2049 razy
Chwilę później Tom wyprowadził Nadię z klubu wcześniej upewniając się, że Claudii nie ma w zasięgu wzroku. Na zewnątrz czekał już na nich Gary w swojej taksówce. Dopiero gdy zamknął za sobą drzwi domu, odetchnął z ulgą. Zbyt dobrze pamiętał to co wyrabiała ta z pozoru niegroźna dziewczyna. Nie mógł nawet zliczyć tych wszystkich nocy gdy siedział z nią na korytarzu i próbował jej uświadomić, że jej nie kocha, że nic między nimi nie będzie, ale ona była głucha na wszystkie jego  (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.15

Dodał/a: Niewidzialna 2014-03-26 16:55:25 czytano 3196 razy
W końcu byli pogodzeni, uśmiechali się do siebie, jedli smakołyki i popijali szampanem, ‘rozmawiali’, jeśli tak można to nazwać, bo ciągle przerywali sobie pocałunkami. Było świetnie. Zapomnieli o wszystkim nawet o imprezie, gdy w końcu Gabi namówiła Alan, by wrócili na imprezę Alan uśmiechnął się załapał za rękę Gabi, która uścisnęła ją bardziej i wrócili do baru. Wszyscy już wiedzieli, że Alan i Gabi wrócili do siebie. Gabi i Alan podeszli do Kuby i Filipa oraz ich dziewczyn oraz siostry Alana (...)

Closer Part 20

Dodał/a: Ness2812 2014-03-25 19:53:51 czytano 2268 razy
Z mocno zaciśniętymi powiekami czekałam aż mój telefon zadzwoni obwieszczając, że upłynęły już cztery minuty. Włączyłam stoper gdy tylko zrobiłam test. A raczej trzy, tak dla pewności. Cicha melodia sprawiła, że podskoczyłam na miejscu. Zbierałam się w sobie dłuższą chwilę nie pewna jaki wynik ucieszy mnie bardziej. W końcu wstrzymałam powietrze i powoli otworzyłam oczy patrząc na równo ułożone trzy testy na szafce prze umywalce. Przez chwilę patrzyłam tempo na wynik nie (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.14

Dodał/a: Niewidzialna 2014-03-24 18:11:01 czytano 2983 razy
Siedzieli tak w ciszy i później oglądali jakiś film to była komedia podczas niej trochę ochłonęli i nawet śmiali się razem i komentowali film. Zasnęli koło 3.00 leżąc obok siebie. Filip obudził się po 7 nie chciał nikogo budzić wziął, więc laptopa Gabi i skorzystał z niego bez pytania, ale wiedział, że Gabi pewnie, by mu pozwoliła. Przy okazji zobaczył, że Gabi nie wyłączyła GG i jakiś koleś do niej napisał ”Hej jak się czujesz wiem, że nie chcesz ze mną rozmawiać, ale daj mi szanse proszę kocham Cię” Filipa (...)

Closer Part 19

Dodał/a: Ness2812 2014-03-24 13:59:18 czytano 2759 razy
Położył mnie delikatnie na łóżku i ściągnął koszulę. Jego muskularne ciało przylgnęło do mojego. Całował moją szyję, dekolt, brzuch. Wciąż na nowo powracał do ust. Zapomniałam o tym, że staramy się o dziecko już po kilku minutach. Liczyła się tylko nasza bliskość, tylko uczucia które nami rządziły. Musnęłam jego obojczyk i spojrzałam mu głęboko w oczy. Jego dłoń oplotła mój policzek i delikatnie musnął moje usta. Wszystkie deklaracje miłości były zbędne, wystarczało to jak na mnie  (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.13

Dodał/a: Niewidzialna 2014-03-22 19:18:38 czytano 3247 razy
-Em no tak i nie przyszłam, bo znowu nie dała znaku życia, więc się martwiłam, ale widzę, że nie potrzebnie a tak w ogóle, kiedy wróciłeś..? -Eh no tak kilka dni temu a właśnie może Ty mi powiesz co się dzieje, bo tyle wiem, że jest jakiś problem, ale jak wiadomo Gabi nie chce nigdy wyrzucić z siebie , więc na razie nie wydusiłem z niej tego (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.12

Dodał/a: Niewidzialna 2014-03-22 16:01:08 czytano 3231 razy
Dziewczyny zrobiły sobie śniadanie i rozmawiały popijając kawą, Alan nie wychodził w ogóle z sypialni był zbyt wkurzony czy może obrażony. Gabi i Kaśka nie mogły się nagadać zapomniały nawet o wcześniejszej niemiłej sytuacji, było koło 10 jak przyszła Kaśka a tu już 13.00 siostra Alana postanowiła już pójść pomimo tego, że Gabi chciała, żeby przyjaciółka została na obiedzie. Weszła jeszcze do pokoju, gdzie siedział obruszony Alan przed laptopem pożegnała się z, nim, później z przyjaciółką i  (...)