rozstanie

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "rozstanie"

Kochasz mnie ? cz.3

Dodał/a: Aria 2014-05-08 00:29:46 czytano 2889 razy
-Chodźmy Poinformowaliśmy wszystkich ze idziemy juz . Denerwowałam sie ta rozmowa bo czuje ze to cos zlego . I nie koniecznie chce o tym słyszeć. Teraz gdy jestem tak bardzo szczęśliwa. Dojechaliśmy do domu po 20 minutach . Odrazu poszliśmy do naszego pokoju. Siadłam na łóżku i czekałam. Kacper kucnął kolo mnie i spojrzał mi w oczy  (...)

Kochasz mnie ? cz. 2

Dodał/a: Aria 2014-05-07 00:15:14 czytano 3327 razy
Reszta dnia zleciała na leniuchowaniu. Przyszly dziewczyny i siedziałyśmy tak do 23 . Kacpra nadal nie bylo . Zaczynałam sie martwic o niego . Bo nigdy na tak dlugo nie wychodził. No ale mówil ze nie będzie go caly dzien . Wiec położyłam Nikosia do swojego pokoiku i dałam całusa na dobranoc . A sama poszłam wziąć prysznic. Po 30 minutach wyszlam z łazienki i poszłam do pokoju na łóżku siedział juz Kacper . Trochę sie zdziwiłam bo byl jakiś przygnębiony. Ale nie zastanawiałam sie dlugo  (...)

Phi...miłość - weź się człowieku ogarnij ! - Cz. 5

Dodał/a: ~Niki 2014-04-26 11:00:17 czytano 2053 razy
Już prawie wszyscy się ustawili jeszcze tylko koło nas było wolne miejsce . Nie , nie i jeszcze raz nie !!!! Co za zbieg okoliczności , koło mnie i Michała ustawił się Matt z Sarą . W tej chwili mój strach minął . Chciałam mu pokazać , jakim jest dupkiem . Słodko się do niego uśmiechnęłam i przytuliłam do Michała . Chłopcu nawet się słowem do siebie nie odezwali , ale w końcu ktoś musiał przerwać cisze (...)

Phi...miłość - weź się człowieku ogarnij ! - Cz. 4

Dodał/a: ~Niki 2014-04-22 18:53:38 czytano 1822 razy
- powiedziałam to ze złością i już miałam od nich odchodzić , gdy obróciłam się kątem oka zobaczyłam smutne wyrazy twarzy Michała i Kacpra . Moją uwagę przyciągnęła jakaś znajoma mi postać , ale nie mogłam skojarzyć tego po sylwetce . Ta osoba się odwróciłam i zobaczyłam śmiejącego się Matta , który właśnie całował Sarę . Nie był to przyjacielski całus tylko długi i namiętny pocałunek . No ładnie pomaga tacie . Łzy same mi napłynęły do oczu . Szybko wyszłam z wody (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.20 OSTATNIA

Dodał/a: Niewidzialna 2014-04-19 11:35:57 czytano 3826 razy
Wszyscy razem usiedli i zaczęli rozmawiać Gabi wyjaśniła trochę ze swoimi rodzicami może nie mieli najlepszych relacji takich jak Alan z własnymi, ale przecież nie mogli skakać sobie do gardeł, a może ich dziecko chciało, by pewnie znać swoich dziadków. Alan był przeszczęśliwy, że powoli się układało. Para znalazła nowe mieszkanie , zaczęli przez resztę kolejnych miesięcy zajmować się przygotowywaniem pokoju dla malca, kupowaniem różnych rzeczy potrzebnych do pełnej opieki nad malcem, czyli (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.19

Dodał/a: Niewidzialna 2014-04-17 19:47:36 czytano 3629 razy
Po 30 minutach Kaśka postanowiła wrócić do domu i zająć się swoim synkiem i mężem. Alan został sam i czekał na Gabi nie mógł przestać myśleć o tym co zrobił, przecież mógł tak na nią nie naciskać.. no, ale w końcu miał prawo też wiedzieć ach..Ciągle smsował z siostrą, która pytała czy dziewczyna pojawiła się w domu, bo strasznie się o nią martwiła niestety dostawała odpowiedzi typu” Nie” ”A jak myślisz, nie”.”Jeszcze się nie pojawiła” Dopiero po 2 godzinach w sumie jak zaczęło padać (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.18

Dodał/a: Niewidzialna 2014-04-14 16:21:45 czytano 3437 razy
-Taa pomyślałem sobie, że może w takim razie nie powinniśmy być razem, jeśli ciągle ktoś lub coś niszczy ten związek, ale później po spacerze ochłonąłem i skarciłem się za te wcześniejsze myśli, bo za bardzo mi zależy na tej dziewczynie, żeby tak odpuścić, jak się okazało później Gabi podobnie myślała i oznajmiła mi, że jakoś razem przez to przejdziemy, no wiadomo bardzo się ucieszyłem, że mi uwierzyła no i zaczęliśmy się godzić no, ale reszta nie jest już ważna.- kończąc uśmiechnął się i  (...)

A Dangerous Love 11

Dodał/a: Aria 2014-04-14 01:22:58 czytano 2505 razy
-No dałaś czadu Aria . Ostatnia piosenka była mistrzostwem -dalej mówil Łukasz, -Przepraszam. Musze isc -poszlam szybko sie przebrać. I wyszłam z hali tylnym wyjściem. Wsiadłam do 66 . Dobrze ze go nie wysłałam wtedy . Pojechałam prosto do domu . Wzięłam kąpiel i zaczęłam oglądać nasze zdjecia. Po godzinie. Odłożyłam zdjecia , położyłam sie i pomyślałam"Juz podjęłam decyzje (...)

To tylko wieloletnia przyjaźń? cz.17

Dodał/a: Niewidzialna 2014-04-10 18:45:20 czytano 3404 razy
Do godziny 3 oglądali razem jakieś filmy najpierw Alan zasnął a później Gabi spojrzała jeszcze raz na swojego chłopaka wyglądał tak słodko i był cały jej, tylko jej. Uśmiechnęła się, położyła obok niego i zasnęła. Podczas kolejnych dni Alan i Gabi odwiedzali Filipa w szpitalu, a później Filip wyszedł cały i zdrowy do domu. Alan w końcu zrozumiał, że najważniejszą osobą w życiu Gabi jest on sam co bardzo go cieszyło każdego dnia powtarzał sobie pewne zdanie „Nie dam nigdy  (...)

Point of View

Dodał/a: Ness2812 2014-04-10 15:24:29 czytano 1300 razy
Lubił gdy dziewczyny bliskie były obłędu, gdy wręcz prosiły by się z nimi kochał, zanim przechodził do meritum. Jej ciałem wstrząsały niekontrolowane dreszcze gdy ją pieścił, jęczała i przyciągała go do siebie pozbywając się reszty swojej garderoby. Podobało mu się to jaka jest śmiała, choć dobrze wiedział, że powodowane jest to kilkoma drinkami i chwilową niepoczytalnością wywołaną pożądaniem (...)