rozstanie

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "rozstanie"

tatuaż

Dodał/a: bangbang 2013-03-24 22:32:20 czytano 2259 razy
Dzisiejszy dzień rozpocząłem jak zwykle od tego samego, od porannego papierosa i gorącej kawy z mlekiem. Dzień minął mi dość szybko. I jak zwykle wieczorem poszedłem do znajomych do piwnicy na jakiegoś browara. Miałem szczerą nadzieję, że spędzę ten czas w męskim gronie. Niestety mój kolega Kacper jak zwykle musiał pospraszać jakieś laski, z których kojarzyłem tylko jedną ze szkoły. Szybko się z nimi poznałem z (...)

śmierć mojego ojca ... tyle bólu

Dodał/a: Anna 2013-03-13 16:00:52 czytano 2271 razy
Hej mam na imie Eliza . opowiem wam moją historie . miałam smutne dzieciństwo bo moi rodzice sie rozwiedli , i z mamą mieszkałam u babci . pewnego wieczoru leżałam na łożku z mamą i ogl. telewizor . nagle do mamy zadzwonił telefon . mama była jakaś taka roztrzęsiona , przerażona . spytałam co sie stało. mama powiedziała że nic . ale ja czułam że coś nie tak . mama poszła do babci do letniaka a ja po kryjomu poszłam za  (...)

Piekło

Dodał/a: Czekoladoweniebox33 2013-02-16 18:03:12 czytano 1910 razy
Szła za Nim ze łzami w oczach. Krzyczała , ale nawet sie nie odwrócił , nie spojrzał na nią oczami , które tak kochała. Zaczęła biec . Wiedziała , że nie może odpuścić , nie w takim momencie. Gdy znalazła sie przy nim prosiła by się zatrzymał. Jednak on nie chciał jej słuchać. Stojąc sobie naprzeciw pchnęła go lekko rozkazującym gestem. Ku jej zaskoczeniu on rowniez ja pchnal. Zdezorientowana pchnela go bardziej , mocniej. Jej (...)

nie znaleziona miłość

Dodał/a: opowiadaniomaniaczka 2013-01-30 19:22:53 czytano 1575 razy
Wydarzyło się to 12 lipca 2011r. Był ciepły dzień. Wakacje rozkosznie dłużyły się w moich oczach. Miałam się spotkać z Rafałem- moim chłopakiem. Kochałam go ponad wszystko. Razem chodziliśmy już trzy miesiące. Wtedy miałam uczcić z nim trzymiesięczną rocznicę. Spotkaliśmy się w naszej ulubionej kawiarnii ,,U Fabiany". Siedział już przy stoliku przy oknie (...)

Życie nagle przestało być ważne

Dodał/a: Paulina 2012-11-01 10:47:03 czytano 1976 razy
Była zima,gdy poznałam najwspanialszego chłopaka na świecie. Zakochałam się w nim jak go tylko zobaczyłam.W sumie kłóciłam się z koleżanką o to czy będzie mój czy jej ! Postawiłam na swoje, był mój.Już po trzech tygodniach byliśmy razem.Cieszyłam się każdą chwilą spędzoną obok niego.To może dziwne,ale nie całowaliśmy się przez miesiąc ,czułam wtedy ,że zależy jemu tylko na mnie ,nie na niczym innym.Po miesiącu czasu bycia ze sobą spełnił moje marzenie.Gdy padał straszny (...)

Żeby wszystko się zmieniło 3

Dodał/a: Farfalla 2012-09-25 08:17:05 czytano 2048 razy
Wyszłam z przedziału i stanęłam w korytarzu. Obróciłam się za siebie, otwierając okno i położyłam na nim obie ręce, przekrzywiając głowę na bok. Lekki wietrzyk muskał mi twarz. Parę minut później wyjęłam z małej torebki paczkę papierosów i zapalniczkę. Ja tak właściwie, to nie palę, chyba że muszę... W sumie, to jednak muszę często... No dobra, palę! Nikt w końcu nie może Ci niczego zabronić, Paulino, jesteś już pełnoletnia. Dwa miesiące temu pisałaś maturę i obiecałaś sobie, że zaraz po (...)

Trudna miłość

Dodał/a: Beznadziejna 2012-06-07 07:06:21 czytano 3063 razy
Poszłam do nowej szkoły i postanowiłam wybić się z tłumu a wiadomo inna szkoła inni ludzie. Robisz pierwsze wrażenie i to co zrobisz już z Tobą zostanie. Rano szykowałam się jak nigdy prostownica i malowidła szły w ruch a szafa była przegrzebywana po kilka razy. Pójście przez hol sprawiało że czułam się dumna ponieważ lubię być w centrum uwagi. Pora w-fu jak zwykle z dziewczynami czekałyśmy jak na sale wejdą starsi chłopcy. Próbowałyśmy zwracać na siebie uwagę różnymi popisami które przynosiły rezultat (...)

Przyjaźń. cz.2

Dodał/a: CiociaKlaudia 2012-01-03 17:17:56 czytano 2246 razy
W szkole zachowywał się jakby nic się nie stało… W sumie, było jej to na rękę, nie myślała o tym tak bardzo, ale nie była w stanie tego pojąć. Chciała zmienić szkołę, lub wyjechać. Albo co najgorsze popełnić samobójstwo. Ale to ostatnie wykluczała. W końcu był weekend mogła się zastanowić. Myślała nad tym wszystkim długo i postanowiła wyjechać do innego kraju, aby zapomnieć. Przed wyjazdem pożegnała się ze wszystkimi. Lecz jemu… Jemu napisała list (...)

Miłość nigdy się nie kończy. ( Rozdział 2)

Dodał/a: sandrusia214 2011-12-15 19:36:22 czytano 2883 razy
Wsiadłam do samochodu i gdy ruszyliśmy podziwiałam widoki . Po kilku godzinach dotarliśmy do hotelu . Zameldowaliśmy się i poszliśmy do pokoju gdy otworzyłam drzwi przeżyłam szok . Naprzeciwko drzwi znajdowały się drzwi tarasowe i duże okno po prawej stronie stały łóżka a po lewej kanapa i telewizor. Koło telewizora na ścianie były drzwi do łazienki . W łazience znajdowała się duża wanna . I to co jest potrzebne w każdej łazience (...)

Miłość nigdy się nie kończy. (Rozdział 1)

Dodał/a: sandrusia214 2011-11-27 11:52:07 czytano 3315 razy
Obudziłam się rano około ósmej . Zeszłam na dół i zrobiłam sobie kanapki a następnie napisałam smsa do Patryka „Hej Kochanie ;* o której się widzimy ?;*” zawsze lubił kiedy robiłam mu poranną pobudkę . Po kilku minutach odpisał „ Hej Słoneczko ;* będę czekał na Ciebie w parku o 11 ;* ” byłam uradowana tym że dziś będziemy się widzieli . Zostało mi kilka godzin do naszego spotkania więc poszłam wziąć chłodny prysznic  (...)