rozstanie

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "rozstanie"

Miłość na odległość

Dodał/a: Załamana 2015-07-03 11:01:50 czytano 1123 razy
Miało się wszystko zmienić w wakacje mieli się spotkać była nadzieja na to ze wszystko wróci ze będzie tak samo idealnie jak było na początku.Od pazdziernika miał zacząć studia w Warszawie i tam mieszkać mieli być obok siebie Tydzień przed wakacjami Wiktor się strasznie zmienił, rzadko pisał, był strasznie obojętny w stosunku do Blanki dziewczyna podejrzewała się ma inną ale mu ufała i miała nadzieje ze tak nie (...)

Miłość, nienawiść, proszę daj mi odejść !! Daj mi zapomnieć !!

Dodał/a: Braciszkowa 2015-06-28 20:32:09 czytano 1417 razy
Dziś mija miesiąc, ona wraca do mieszkania w którym kiedyś mieszkali razem, jest pusto, jest sama.. Płacze, oglądając stare zdjęcia.. Ironia prawda ? Bo w takich momentach wracają te najwspanialsze wspomnienia. Dopiero po wylaniu morza łez przypomina sobie dlaczego tak się stało, próbuje walczyć o siebie. Rano wstaje, maluje się, uśmiecha i choć ma takie dni, bardzo wiele takich dni kiedy siada i płacze, czując że jest (...)

Nowe życie

Dodał/a: Cicho Ciemna 2015-05-30 20:53:19 czytano 1398 razy
- Czego ona kurwa chce? - warknęłam. - Nie wiem. Podobno to bardzo ważne. - zwlekłam się z łóżka i wyszłam przez szare drzwi. Na korytarzu nikogo już nie było. Wszyscy poszli na obiad. Po krótkim spacerku w końcu dotarłam do swojego celu. Bez pukania weszłam do środka. Przed biurkiem Elizabeth siedziało małżeństwo (...)

Niespodziewana przyjaźń i . . . cz.25

Dodał/a: Niewidzialna 2015-04-26 11:51:39 czytano 3011 razy
Wszyscy usiedli do stołu i zjedli kolacje rozmawiając o tym jak, im minął dzień. Po kolacji Magda poszła uspać małego. W między czasie Michał wziął prysznic. Mały wyjątkowo szybko zasnął, więc Magda poszła od razu wziąć prysznic. Michał siedział w salonie z butelką wina dziewczyna widząc, że ukochanego nie było w sypialni udała się do salonu, gdzie siedział z rozbrajającym uśmiechem. Usiadła obok i wpatrywała się w niego (...)

Scarlett rozdział 7

Dodał/a: iness 2015-04-05 02:13:29 czytano 1035 razy
-jak moglibyśmy zapomnieć. A pamiętasz jak goniła cię aż do Ciutat Esportiva? Wzięła chyba jakieś dopalacze, skoro tak się na nas uwzięła. A spaliła chyba z pięć kilo. Może i wyszło jej to na dobre. Foogie przypomina nam o wydarzeniach już prawie sprzed roku. Mój humor polepszył się, gdy tak siedzimy wokół ogniska i wspominamy dawne czasy. Gdzieś dalej siedzi jakiś bezdomny który zarabia grając na gitarze. Po plaży  (...)

Warto Zyc

Dodał/a: EasY 2014-12-26 19:39:13 czytano 1289 razy
Karol musial z nia zerwac , kochal ja nad zycie i chcial zeby cierpiala jak najmniej kiedy odejdzie.Klara po tych wydarzeniach Jeszcze wiele razy probowala z nim porozmawiac niestety Karol nie chcial z nia rozmawiac. Karol czul sie coraz gorzej kiedy mial umrzec w glebi serca czul ze musi ja zobaczyc , zadzwonil do niej ona wyskoczyla z domu do szpitala jakby palil sie jej dom. Karol po raz ostatni uslyszal pukanie do drzwi. Klara  (...)

Niespodziewana przyjaźń i . . . cz.24

Dodał/a: Niewidzialna 2014-12-21 17:01:59 czytano 4151 razy
W końcu zostały wyjaśnione wszystkie sprawy. Magda i Michał nie spieszyli się tak ze ślubem, ale powoli coś tam planowali i może dobrze, że dopiero planowali… Mały musiał zacząć chodzić do zerówki. Nawet ucieszył się, bo tam codziennie mógł bawić się z wieloma dzieciakami. Gracjan szybko się za klimatyzował. Magda od pewnego czasu nie miała miesiączki trochę zaczęła się denerwować, że to znowu ciąża. Ale wolała  (...)

A Dangerous Love 2 cz.25 - Ostatnia

Dodał/a: Aria 2014-12-11 13:02:51 czytano 3311 razy
-Mogę -zapytał chcąc złapać mnie za rękę.Podałam mu ją i wyszliśmy razem z budynku . Dzisiaj nie jechaliśmy jego samochodem tylko podjechał kierowca który nas zawiózł do restauracji Kardamon . Lubiłam tutaj jeść. Jest przyjemnie i podają tutaj mój ulubiony filet z kurczaka faszerowany serem (...)

A Dangerous Love 2 cz.24

Dodał/a: Ania 2014-12-11 13:01:35 czytano 2153 razy
Przez 30 minut filmu za każdym razem gdy była jakaś scena która mnie przerażała to zakrywałam się kocem . Później było najlepsze gdy zadzwonił domofon a ja zaczęłam krzyczeć jak wariatka . Marcel zaczął się ze mnie nabijać idąc otworzyć. Śmiał się do rozpuku . Miałam ochotę rzucić go poduszką ale tez uwielbiałam jak się śmiał. Właśnie wtedy wyglądał jak mój dawny Marcel . Przyniósł jedzenie i sztućce. Nie za bardzo (...)

A Dangerous Love 2 cz.23

Dodał/a: Aria 2014-12-11 12:59:52 czytano 2062 razy
-Będę go bronił ale tylko dlatego że 5 lat temu tez się z nim kolegowałem i wiem co się działo. On nie panował nad tym ćpaniem. Brał wszystko od amfetaminy po kokainę i inne . Nie panował też nad sobą. Nad swoim gniewem który ciągle rósł w nim. Wiem że żałował gdy tylko go zepchnął. Do tej pory nie może sobie poradzić z Tym że zabił brata a dwa lata później Aniela popełniła samobójstwo . Musisz go zrozumieć Aria (...)