romantyczne

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "romantyczne"

Niecodzienność

Dodał/a: Vicky 2014-03-05 19:37:08 czytano 794 razy
Siedzieli w kinie, oglądając średnio dobry, ale z pewnością zabawny film. Dziewczyna nie była w stanie oglądać filmów akcji, które do tej pory zawsze bardzo lubiła. Teraz przypominały jej zbyt wiele złych rzeczy. Aleks obejmował Elenę ramieniem. Spotykali się już od jakiegoś czasu, powoli budując między sobą wzajemne zaufanie. Chłopak zachowywał się nienagannie, a jednocześnie nie przestał być sobą – zawsze tak samo wredny jak i uroczy. Za to właśnie go tak bardzo lubiła. Dopiero kiedy  (...)

Pamiętnik Królowej Lodu

Dodał/a: Vicky 2014-03-01 09:23:23 czytano 447 razy
Nie ma czegoś takiego jak miłość. Istnieją zauroczenia i burze hormonów, łzy i chwile radości, ale miłość jako taka nie istnieje, a ja wiedziałam o tym od zawsze. Bo gdyby istniała, to czy ja też nie powinnam się kiedyś zakochać? A tak, wszystko co mi pozostało to ta okrutna, pełna satysfakcji i upojenia zabawa. Gra w rujnowanie chłopakom życia. Uśmiechnęłam się do siebie. Nigdy nie miałam z tym problemów. Moja idealna figura, szczupła talia, odrobinę szersze biodra, nie za duże, takie  (...)

Jeśli wierzysz osiągniesz wszystko

Dodał/a: shawty69 2013-04-13 12:44:09 czytano 648 razy
- Więc pozwól, że będę jednak posługiwała się Twoim pseudonimem artystycznym. Przejdźmy od razu do tematu dzisiejszej rozmowy. Masz dopiero 18 lat, pochodzisz z Polski, a w tak krótkim czasie zdobyłaś popularność na całym świecie, jak to jest w ogóle możliwe? To znaczy jeśli dobrze pamiętam to żaden z naszych rodaków nie zaistniał w świecie muzycznym w tak młodym wieku (...)
Biolada.pl - Zdrowa zywnosc

Irytujące Marzenia II

Dodał/a: Vicky 2012-07-20 07:31:09 czytano 1368 razy
Stało się. Zaczęłam umawiać się z Aleksem. Wyglądało na to, że naprawdę mu zależy. Bardzo się starał i nawet Daniela, mimo całej ich nienawiści, omijał szerokim łukiem. Otworzyłam oczy, by nie tylko czuć smak jego ust, ale także widzieć jego twarz. Minęły dwa tygodnie i po oparzeniach na jego twarzy i rękach zostały już tylko białe ślady, włosy jednak w dalszym ciągu miał bardzo krótkie. Chłopak również na mnie patrzył. Jego niebieskie oczy iskrzyły się wesoło. W końcu (...)

Irytujące Marzenia

Dodał/a: Vicky 2012-05-21 03:14:43 czytano 1996 razy
Biegłam najszybciej jak potrafiłam, a on nie puszczał mojej ręki. Wszystko w środku zaczynało boleć. Nie mogłam złapać nowej partii powietrza. Minęliśmy budynek szkoły i wpadliśmy w zaułek pomiędzy ogrodzonymi wysokim, kolczastym płotem ogrodami działkowymi, a ślepą ścianą kasyna wojskowego. Dopadliśmy znajdującej się na końcu wąskiego przejścia furtki. Daniel nacisnął klamkę i… okazała się zamknięta! Serce biło mi jak oszalałe. Ogrodzenie było zbyt wysokie, a siatka za wiotka i zbyt gęsta, by po (...)

Piękna Miłość Nastolatków ! cz. 2

Dodał/a: Ad_LOVE 2012-02-01 22:21:21 czytano 2050 razy
Oczywiście zostaliśmy parą . Spędzaliśmy razem czas , trzymaliśmy się za ręce . . . Mogliśmy śmiać się , rozmawiać o czymś i o niczym całymi dniami . Pewnego dnia zaprosił mnie na przyjęcie do restauracji . Ale to nie miało być zwykłe spotkanie . Chodziło o przyjęcie zaręczynowe jego siostry ciotecznej . Opowiedział mi historie jak poznała swojego wybranka i jak bardzo on i jego siostra są ze sobą związani . Od malutkiego świetnie się dogadywali , robili wszystko wspólnie , choć była on niego starsza . Tak więc miałam się przygotować na to  (...)

Piękna miłość nastolatków cz.1

Dodał/a: Ad_LOVE 2012-01-28 23:39:52 czytano 2652 razy
Od czego zacząć ? . . . Zacznijmy od tego , że moi rodzice postanowili się przeprowadzić . Mieszkaliśmy tam już 2 lata , zdążyłam poznać i zaprzyjaźnić z ludźmi ;) . Gdzieś tak pod koniec sierpnia przyjechała jakaś rodzina , wydawała się sympatyczna . Oglądali dom , który stał po sąsiedzku . Były to dwa duże domy tak dziwnie połączone ;/ . W moim pokoju zamiast ściany było tak jakby wielkie okno xD . Na przeciwko mojego pokoju identycznie (w sąsiednim domu). No więc myślałam ,że chcą wynająć go na wakacje (bo niedaleko była plaża ) czy coś . Ale za  (...)