romantyczne

Zbiór opowiadań i historii otagowane jako "romantyczne"

Angielska trampolina cz.2

Dodał/a: Kumata Żaba 2015-12-07 23:05:19 czytano 601 razy
Fajna ściana. Mam podobny kolor w salonie. - Mówi Dave a ja odwracam wzrok w jego stronę. Wcale nie patrzy na ścianę tylko na mnie. Olu, przepraszam, ze przyszedłem niezapowiedziany. Przepraszam, że przeze mnie poczułaś się nieswojo. Przepraszam, że postawiłem cię w takiej sytuacji, ale...wyglądasz pięknie o poranku. Nie spałem całą noc i po prostu nie mogłem się powstrzymać aby tu nie przyjechać. Nie wiem  (...)

Angielska trampolina cz. 1

Dodał/a: Kumata Żaba 2015-11-29 03:01:58 czytano 508 razy
Pojechaliśmy do kawiarni o której mówił. Była przepiękna. Wnętrze było wystylizowane na lata 80 a duże wygodne sofy były tak porozstawiane że każdy stolik zachowywał intymność. Zamówiliśmy po słodkiej bułeczce i gorącej czekoladzie, którą oboje lubimy. Dave usiadł obok mnie i bez namysłu objął mnie ramieniem. Pięknie pachniał. Długo rozmawialiśmy o tym jak żyjemy i co lubimy. Dave okazał się być świetnym facetem i nie (...)

Ona brzydka. On przystojny. cz.1

Dodał/a: Faralayace 2015-11-11 21:07:19 czytano 1155 razy
Nienawidzę paradowania po galeriach, ponieważ jest tam zbyt wiele luster, w których widzę własne odbicie. Na tle pięknych biżuterii, nowych kolekcji i gustownie ubranych klientów wyglądam mniej korzystnie niż w mojej małej łazience z zaparowanymi kafelkami. Lubię, gdy kafelki są zaparowane, bo to oznacza, że lustro także. A w zaparowanym lustrze wyglądam świetnie. W żadnej galerii nie spotkałam się z zaparowanym  (...)

I ta jedna chwila ROZDZIAŁ I

Dodał/a: Asahio 2015-10-02 19:41:56 czytano 446 razy
Nie odpowiedział tylko odszedł i przygotowywał następne drinki, westchnęłam cicho i dopijałam swojego drinka. Za plecami ponownie usłyszałam chichoty, które przemieniły się w okrzyki jakiejś wrzawy. Odwróciłam się i znów napotkałam wzrok chłopców. - Miałaś nie patrzeć, teraz to będą problemy, najlepiej idź tańczyć i ignoruj ich w miarę możliwości. - rzucił i spoglądał na mnie ze zmartwionym  (...)

Niecodzienność

Dodał/a: Vicky 2014-03-05 19:37:08 czytano 1209 razy
Siedzieli w kinie, oglądając średnio dobry, ale z pewnością zabawny film. Dziewczyna nie była w stanie oglądać filmów akcji, które do tej pory zawsze bardzo lubiła. Teraz przypominały jej zbyt wiele złych rzeczy. Aleks obejmował Elenę ramieniem. Spotykali się już od jakiegoś czasu, powoli budując między sobą wzajemne zaufanie. Chłopak zachowywał się nienagannie, a jednocześnie nie przestał być sobą – zawsze tak samo wredny jak i uroczy. Za to właśnie go tak bardzo lubiła. Dopiero kiedy  (...)

Pamiętnik Królowej Lodu

Dodał/a: Vicky 2014-03-01 09:23:23 czytano 846 razy
Nie ma czegoś takiego jak miłość. Istnieją zauroczenia i burze hormonów, łzy i chwile radości, ale miłość jako taka nie istnieje, a ja wiedziałam o tym od zawsze. Bo gdyby istniała, to czy ja też nie powinnam się kiedyś zakochać? A tak, wszystko co mi pozostało to ta okrutna, pełna satysfakcji i upojenia zabawa. Gra w rujnowanie chłopakom życia. Uśmiechnęłam się do siebie. Nigdy nie miałam z tym problemów. Moja idealna figura, szczupła talia, odrobinę szersze biodra, nie za duże, takie  (...)

Jeśli wierzysz osiągniesz wszystko

Dodał/a: shawty69 2013-04-13 12:44:09 czytano 1612 razy
- Więc pozwól, że będę jednak posługiwała się Twoim pseudonimem artystycznym. Przejdźmy od razu do tematu dzisiejszej rozmowy. Masz dopiero 18 lat, pochodzisz z Polski, a w tak krótkim czasie zdobyłaś popularność na całym świecie, jak to jest w ogóle możliwe? To znaczy jeśli dobrze pamiętam to żaden z naszych rodaków nie zaistniał w świecie muzycznym w tak młodym wieku (...)

Irytujące Marzenia II

Dodał/a: Vicky 2012-07-20 07:31:09 czytano 2027 razy
Stało się. Zaczęłam umawiać się z Aleksem. Wyglądało na to, że naprawdę mu zależy. Bardzo się starał i nawet Daniela, mimo całej ich nienawiści, omijał szerokim łukiem. Otworzyłam oczy, by nie tylko czuć smak jego ust, ale także widzieć jego twarz. Minęły dwa tygodnie i po oparzeniach na jego twarzy i rękach zostały już tylko białe ślady, włosy jednak w dalszym ciągu miał bardzo krótkie. Chłopak również na mnie patrzył. Jego niebieskie oczy iskrzyły się wesoło. W końcu (...)

Irytujące Marzenia

Dodał/a: Vicky 2012-05-21 03:14:43 czytano 2838 razy
Biegłam najszybciej jak potrafiłam, a on nie puszczał mojej ręki. Wszystko w środku zaczynało boleć. Nie mogłam złapać nowej partii powietrza. Minęliśmy budynek szkoły i wpadliśmy w zaułek pomiędzy ogrodzonymi wysokim, kolczastym płotem ogrodami działkowymi, a ślepą ścianą kasyna wojskowego. Dopadliśmy znajdującej się na końcu wąskiego przejścia furtki. Daniel nacisnął klamkę i… okazała się zamknięta! Serce biło mi jak oszalałe. Ogrodzenie było zbyt wysokie, a siatka za wiotka i zbyt gęsta, by po (...)

Piękna Miłość Nastolatków ! cz. 2

Dodał/a: Ad_LOVE 2012-02-01 22:21:21 czytano 2882 razy
Oczywiście zostaliśmy parą . Spędzaliśmy razem czas , trzymaliśmy się za ręce . . . Mogliśmy śmiać się , rozmawiać o czymś i o niczym całymi dniami . Pewnego dnia zaprosił mnie na przyjęcie do restauracji . Ale to nie miało być zwykłe spotkanie . Chodziło o przyjęcie zaręczynowe jego siostry ciotecznej . Opowiedział mi historie jak poznała swojego wybranka i jak bardzo on i jego siostra są ze sobą związani . Od malutkiego świetnie się dogadywali , robili wszystko wspólnie , choć była on niego starsza . Tak więc miałam się przygotować na to  (...)

12»